|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
zipppoo
Registrován: 26.11.10, 19:08 Příspěvky: 151
|
 NEJDE NASTARTOVAť
zdravím ... raz som išiel naštartovať a chytilo mi to na tretí krát... tak o dva dni kúpim nové sviečky a jak idem za kamarátom tak auto zrazu ide strašne tažko do menšieho kopca ledva na 2 stupni... a teda vymenili sme sviečky.... auto po tom nejde naštartovať ani na 5 krát... kukal som štartovaciu lištu + sviečky všetko oukey .... potom sme s kamarátom zistili že nejde skoro žiaden benzín cez hadičku do motora... čo to môže byť ? chytilo to lepšie keď sa striekal štartovací spej ale i tak nenabehol...čím ot môže byť ?
Mám feliciu 1,3 mpi benzín + lpg (tento problém nastal ked som stále jazdil na benzín)
|
| 29.7.12, 20:08 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Milan Koukal
Registrován: 8.12.06, 13:20 Příspěvky: 947
|
 Re: NEJDE NASTARTOVAť
ucpaný palivový filtr(je zespodu u nádrže) popřípadě KO palivové čerpadlo.
_________________ Škoda 105GL r.v. 1981( nabouráno jedním magorem chystá se náhrada) Škoda 136GL r.v.1989 Oranžák, po částečné rekonstrukci Škoda forman PLUS r.v.1994 135B Škoda Fabia 1.4MPI r.v. 2001 Ford Transit 2.2 TDCI r.v. 2008
|
| 29.7.12, 20:18 |
|
 |
|
zipppoo
Registrován: 26.11.10, 19:08 Příspěvky: 151
|
 Re: NEJDE NASTARTOVAť
a ako ziistím ze je ko cerpadlo ?
|
| 29.7.12, 21:15 |
|
 |
|
21lucas
Ignorant pravidel
Registrován: 4.5.09, 22:46 Příspěvky: 9493 Bydliště: Kolín
|
 Re: NEJDE NASTARTOVAť
zapnes zapalovani a poslouchas jestli tlaci v nadrzi ne ?
_________________ otec: Fobia Sedan HTP  m o j e: Citroen C4 1.6HDi FAP auto pro ženu - hračka pro muže - 7.1.25 posledni cesta
|
| 29.7.12, 21:19 |
|
 |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Re: NEJDE NASTARTOVAť
Skôr by som tipol ten filter,je k nemu trošku blbší prístup,tak každý dlabe na jeho výmenu.
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
|
| 29.7.12, 21:56 |
|
 |
|
zipppoo
Registrován: 26.11.10, 19:08 Příspěvky: 151
|
 Re: NEJDE NASTARTOVAť
múze byt na pričine relatko v poistkovej skrine ?
|
| 1.8.12, 11:33 |
|
 |
|
kwiko
Registrován: 10.1.06, 13:21 Příspěvky: 5194 Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
|
 Re: NEJDE NASTARTOVAť
statisticky ani moc nie mas KO cerpadlo alebo uplne zapchaty filter. Rele cerpadla riadi ECU motora. ked otocis klucik tak sa zapne na 1-2s a potom sa vypne az do chvyle ked ECU nezaznamena ze sa toci motorom. Rele sa da nahradit kablovou prepojkou, alebo len dat dole plastovy kryt a zopnut kotvu rukou...
_________________ Forman 135Le Volvo 855 TDI 0949126151
|
| 12.8.12, 13:09 |
|
 |
|
zipppoo
Registrován: 26.11.10, 19:08 Příspěvky: 151
|
 Re: NEJDE NASTARTOVAť
akonahle vymenil relatko už to ide  to akoze tocilo len ptoste nenastartovalo .. islo palivo tam ale nie dostatok a už frcim jak vychor
|
| 13.8.12, 18:29 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|