|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
john.05
Registrován: 21.1.07, 22:20 Příspěvky: 464 Bydliště: UH. Brod - Pašovice
|
 teče chladič oleje
zdravím u jedničkové octavie 1.9 tdi teče chladič oleje dá se to přetěsnit nebo dat nový díl?
|
| 9.5.13, 21:40 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Lamač
Registrován: 8.6.10, 20:59 Příspěvky: 6427 Bydliště: Snina a okolie
|
 Re: teče chladič oleje
Podľa toho,že odkiaľ tečie,ale najskôr asi nový diel.
_________________ Favo 135L,1990 http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/ http://www.sptech.sk/
|
| 9.5.13, 21:41 |
|
 |
|
CROWACK
Registrován: 4.3.07, 22:36 Příspěvky: 10254 Bydliště: kósek vod Jevička
|
 Re: teče chladič oleje
tam je výměník voda olej ne? Kde přesně ti to teče? Jde voda do oleje nebo to kape na zem okolo filtru?
_________________ "Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org
|
| 9.5.13, 21:46 |
|
 |
|
p.s.
Registrován: 12.10.09, 21:26 Příspěvky: 1486 Bydliště: Karlovarsko
|
 Re: teče chladič oleje
je to výměník a je tam z vrchu a ze spodu těsnění a někdy to stačí jen víc utáhnout 
_________________ škoda octávie combi 1.9TDI 81KW škoda octávie combi 1.6 SR 74KW felda combi 1.6
|
| 9.5.13, 22:14 |
|
 |
|
john.05
Registrován: 21.1.07, 22:20 Příspěvky: 464 Bydliště: UH. Brod - Pašovice
|
 Re: teče chladič oleje
teče to okolo filtru na zem a jak to dotáhnu?
|
| 9.5.13, 22:20 |
|
 |
|
p.s.
Registrován: 12.10.09, 21:26 Příspěvky: 1486 Bydliště: Karlovarsko
|
 Re: teče chladič oleje
http://forum.octaviaclub.cz/index.php?a ... _id=106329jestli to vypadá nák takto ta ve spodu je matka nasadíš golu na tu matku a utáhneš  a jestli si registrován tady tak poštuduj tady je to komplet rozepsaný http://forum.octaviaclub.cz/index.php?s ... oleje&st=0
_________________ škoda octávie combi 1.9TDI 81KW škoda octávie combi 1.6 SR 74KW felda combi 1.6
|
| 10.5.13, 10:02 |
|
 |
|
darklord
Registrován: 31.10.08, 16:00 Příspěvky: 12598
|
 Re: teče chladič oleje
[#10171] Nemáte oprávnění zobrazit tuto přílohu.
_________________ "You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna
|
| 10.5.13, 16:20 |
|
 |
|
p.s.
Registrován: 12.10.09, 21:26 Příspěvky: 1486 Bydliště: Karlovarsko
|
 Re: teče chladič oleje
je třeba být registrován bohužel přizvednout auto odspoda povolit matku klíč 32 gola dáš nádobu vytočíš víko nacháš vytýct olej popotáhneš tu kostku ze zhora vytáhneš těsnění a ted záleží co tam máš jestli jen okroužek nebo to co já takovej kus umělý hmoty s těsněním dohromady ten vytáhneš vše odmastíš dáš z vrchu nový těsnění pak dáš nový těsnění toho víka sesadíš a sešroubuješ a s citem utáhneš pak už jen pustit auto dolů a dolejt kapku oleje a nebo to jen skus utáhnout tu matku v pravo dole http://autobazar.hyperinzerce.cz/motory ... ecky-kraj/sice seat ale je to stejný http://seat-forum.cz/viewtopic.php?f=100&t=32956
_________________ škoda octávie combi 1.9TDI 81KW škoda octávie combi 1.6 SR 74KW felda combi 1.6
|
| 10.5.13, 18:07 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|