Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 14:30



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 teče chladič oleje 
Autor Zpráva

Registrován: 21.1.07, 22:20
Příspěvky: 464
Bydliště: UH. Brod - Pašovice
Příspěvek teče chladič oleje
zdravím u jedničkové octavie 1.9 tdi teče chladič oleje dá se to přetěsnit nebo dat nový díl?


9.5.13, 21:40
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.10, 20:59
Příspěvky: 6427
Bydliště: Snina a okolie
Příspěvek Re: teče chladič oleje
Podľa toho,že odkiaľ tečie,ale najskôr asi nový diel.

_________________
Favo 135L,1990
http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/
http://www.sptech.sk/


9.5.13, 21:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.07, 22:36
Příspěvky: 10254
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek Re: teče chladič oleje
tam je výměník voda olej ne? Kde přesně ti to teče? Jde voda do oleje nebo to kape na zem okolo filtru?

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


9.5.13, 21:46
Profil

Registrován: 12.10.09, 21:26
Příspěvky: 1486
Bydliště: Karlovarsko
Příspěvek Re: teče chladič oleje
je to výměník a je tam z vrchu a ze spodu těsnění a někdy to stačí jen víc utáhnout :idea:

_________________
škoda octávie combi 1.9TDI 81KW
škoda octávie combi 1.6 SR 74KW
felda combi 1.6


9.5.13, 22:14
Profil

Registrován: 21.1.07, 22:20
Příspěvky: 464
Bydliště: UH. Brod - Pašovice
Příspěvek Re: teče chladič oleje
teče to okolo filtru na zem a jak to dotáhnu?


9.5.13, 22:20
Profil ICQ

Registrován: 12.10.09, 21:26
Příspěvky: 1486
Bydliště: Karlovarsko
Příspěvek Re: teče chladič oleje
http://forum.octaviaclub.cz/index.php?a ... _id=106329
jestli to vypadá nák takto ta ve spodu je matka nasadíš golu na tu matku a utáhneš :wink:
a jestli si registrován tady tak poštuduj tady je to komplet rozepsaný
http://forum.octaviaclub.cz/index.php?s ... oleje&st=0

_________________
škoda octávie combi 1.9TDI 81KW
škoda octávie combi 1.6 SR 74KW
felda combi 1.6


10.5.13, 10:02
Profil
Online
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.08, 16:00
Příspěvky: 12598
Příspěvek Re: teče chladič oleje
[#10171] Nemáte oprávnění zobrazit tuto přílohu.

_________________
"You only really learn by doing it, I believe." Ayrton Senna


10.5.13, 16:20
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 12.10.09, 21:26
Příspěvky: 1486
Bydliště: Karlovarsko
Příspěvek Re: teče chladič oleje
je třeba být registrován bohužel :(
přizvednout auto odspoda povolit matku klíč 32 gola dáš nádobu vytočíš víko nacháš vytýct olej popotáhneš tu kostku ze zhora vytáhneš těsnění a ted záleží co tam máš jestli jen okroužek nebo to co já takovej kus umělý hmoty s těsněním dohromady ten vytáhneš vše odmastíš dáš z vrchu nový těsnění pak dáš nový těsnění toho víka sesadíš a sešroubuješ a s citem utáhneš pak už jen pustit auto dolů a dolejt kapku oleje
a nebo to jen skus utáhnout tu matku v pravo dole
http://autobazar.hyperinzerce.cz/motory ... ecky-kraj/
sice seat ale je to stejný
http://seat-forum.cz/viewtopic.php?f=100&t=32956

_________________
škoda octávie combi 1.9TDI 81KW
škoda octávie combi 1.6 SR 74KW
felda combi 1.6


10.5.13, 18:07
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.055s | 11 Queries | GZIP : Off ]