Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.9.24, 22:36



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Teplota a tlak oleja - Felicia 
Autor Zpráva

Příspěvky: 26
Bydliště: Trnava, SK
Příspěvek Teplota a tlak oleja - Felicia
Zdravim,

Mate niekto praktice skusenosti so zabudovanim pridavnych budikov na kontrolu teploty a tlaku oleja? Kazde info vitane.


15.3.06, 11:31
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 466
Bydliště: Vrchlabí
Příspěvek 
jo rikejte - me to tady zajima - jaky budiky + jaky cidlo??

_________________
LPG a dlouha spajzka :-D:-D:-D 92, orangee 93


16.3.06, 10:30
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 162
Příspěvek 
Vse se da zakoupit v mototechnách a v tunning obchodech. ale musis vedet co tam pasuje za cidala z jakeho auta anebo vymyslet neco se snimacem tep. vody a dat ho do maz. kanalku a cidlo tlaku by mohly mit i pro ruzne starsi vozy co je nemývali jde oto se zeptal nekoho kdo uz to ma a nebo to vydel v to danem aute ja to vydel jenom v autobusu. mejte se cus


16.3.06, 19:37
Profil
Příspěvek Re: Teplota a tlak oleja - Felicia
cirrus píše:
Zdravim,

Mate niekto praktice skusenosti so zabudovanim pridavnych budikov na kontrolu teploty a tlaku oleja? Kazde info vitane.


Zdárek.Já mám na fávu budík na tlak oleje a budík na teplotu oleje.
Budík na teplotu oleje koupíš v tuning obchodeš a nebo pokuď nechceš utrácet tak použij ze škody 120 budík na teplotu vody (ten tam mám já).Sežeň si čidlo teploty vody ( z fáva nebo 120 - obě sou stejný).Až budeš měnit někdy olej tak ze zadu vany u poloosy si označ místo kousek pod poloosou kam dáš čidlo.Sundej vanu a vyvrtej díru 13mm .Nech si někde u nějakýho známího vysoutružit podložku s vnitřním průměrem 12,5mm a vnějším 20mm.přivař podložku doprostřed díry co sis udělal.Vyřízni závit 14x 1,5mm.zašroubuj čidlo a vanu zadělej.pak už jen zašroubuj čidlo s těsněním a natáhni kabel k budíku.
Co se týče budíku na tlak oleje tak sem použil co se dávalo do starý škůdky 110R (tam se dával).Sehnal sem si hadici a natáhl sem jí do motorovýho prostoru.Koupil sem si nový čidlo tlaku oleje který má na sobě prodloužený konec a na to se dá takový to očko co se používá u hydraliky a napojí na hadici.takhle to mám a je to fajn...... :D


17.3.06, 23:37
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz