Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 10:45



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
 špatný benzín??? 
Autor Zpráva

Příspěvky: 445
Bydliště: Rychvald
Příspěvek špatný benzín???
pomoooc
lidi potřebuju pomoc... auto v pohodě jezdilo. Dnes jsem nabral beznín (spec91) u benziny... a...
auto škube. pokud jemně přidám plyn škube jak blázen a otáčky klesají. Pokud se otevře druhá komora jede naprosto normálně. Se sytičem taky v pořádku. Ale bez sytiče nebo prudkého přidání plynu se nedá jet. Ani rozjet takže na křižovatce musím počítat že musím ve vhodné chvíli přidat sytič jinak mi to chcípne.
A perlička na závěr... doma vypnu motor a on sám naskočil a ještě tak 1sekundu běžel. elektroventil je v pořádku

je to benzín??? reklamovat? to se mi asi vymějou. nebo jinak nastavit motor? nevím, poraďte pls


6.5.07, 15:30
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 445
Bydliště: Rychvald
Příspěvek 
jo pardon teď si uvědomuju že to, že motor po vypnutí zapalování sám naskočil mohlo být způsobeno tím sytičem na teplém motoru...


6.5.07, 15:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: špatný benzín???
big.jedla píše:
pomoooc
lidi potřebuju pomoc... auto v pohodě jezdilo. Dnes jsem nabral beznín (spec91) u benziny... a...
auto škube. pokud jemně přidám plyn škube jak blázen a otáčky klesají. Pokud se otevře druhá komora jede naprosto normálně. Se sytičem taky v pořádku. Ale bez sytiče nebo prudkého přidání plynu se nedá jet. Ani rozjet takže na křižovatce musím počítat že musím ve vhodné chvíli přidat sytič jinak mi to chcípne.
A perlička na závěr... doma vypnu motor a on sám naskočil a ještě tak 1sekundu běžel. elektroventil je v pořádku

je to benzín??? reklamovat? to se mi asi vymějou. nebo jinak nastavit motor? nevím, poraďte pls


zreklamovat asi nic nejde, budou se ohánět certifikáty a doklady o jakosi, a doklad kdy sis odklaoval nádrž, a roční prohlídka v servise, já bych teda provedl demontáž karbecu, čistota trysek a zda ti neupadla nějaká ucpávka, no prostě celková kontrola miloš


6.5.07, 16:19
Profil

Příspěvky: 445
Bydliště: Rychvald
Příspěvek 
no jo to je mi jasný že na reklamaci se mi vysmějou, toto je vlastnost 20let starého auta... On jeden stojan byl prázdný tak sem bral z druhého a tak mi to podle zvuků přišlo že tam asi dochází, sem musel nabrat nějakej bordel.
Přesne tohle mi to dělalo před rokem s benzínem od Progresu... nepomoholo nic... čištění, karbce, nové svíčky, kably, kontakty v rozdělovači, vzduch. filtr, vůle ventilů...

tak mě napadá jestli nějak nepoštelovat směs na karborátou... jinak už fakt nevím


6.5.07, 17:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 445
Bydliště: Rychvald
Příspěvek 
než ujedu 300km stylem hop-skok-chcíp-skok než naberu jiný benzín, tak z toho zbláním... loni mi to přestalo fakt až potom co sem natankoval další benzín


6.5.07, 17:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
Tak ten benzín vypusť, propucuj palivový systém a natankuj znova, tady ten, abys ho nemusel chrstnout do kanálu, tak ho tam postupně přidávej.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


6.5.07, 18:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4747
Bydliště: Černíky
Příspěvek 
A pro jistotu si pořiď přídavný palivový filtr - stojí dvacku ;)
...plus dvě spony na hadičku - další dvacka :D

_________________
Å 130 L 86 - cestovní limuzína
Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci
Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi
130LPG 130L 86 - denní vůz
1000MB MB 69, 1.8.68
Ať mi nikdo neříká, že něco nejde... ;)
Škoda 742 Forever Team


7.5.07, 07:30
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 471
Bydliště: Děčín
Příspěvek 
takovej benzín sem měl.. a ejhle.. ona v tom byla naftička.. benzíno-nafta .....jedna nejmenovaná společnost....

_________________
život je boj, bohudík


7.5.07, 12:25
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10552
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
euromen píše:
takovej benzín sem měl.. a ejhle.. ona v tom byla naftička.. benzíno-nafta .....jedna nejmenovaná společnost....


alespon napovez....

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


7.5.07, 15:04
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 445
Bydliště: Rychvald
Příspěvek 
zajimavé... včera večer jsem do nádrže nalil snad půl flašky Velfobinu... a když jsem s tím jel dneska tak až, na to že tomu trošku chybí výkon to jelo v pohodě... teda bez cukání, padání otáček...
tak je možné že v tom byla nějaká voda? nebo je možné, že se při tankování udělala nějaká speciální ucpávací bublina co se dostala někam do trysky :lol: ? záhada


7.5.07, 18:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
big.jedla píše:
zajimavé... včera večer jsem do nádrže nalil snad půl flašky Velfobinu... a když jsem s tím jel dneska tak až, na to že tomu trošku chybí výkon to jelo v pohodě... teda bez cukání, padání otáček...
tak je možné že v tom byla nějaká voda? nebo je možné, že se při tankování udělala nějaká speciální ucpávací bublina co se dostala někam do trysky :lol: ? záhada

to vypadá na vodu

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


7.5.07, 18:39
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 11 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz