Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.9.24, 23:07



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Filtr oleje 
Autor Zpráva
Příspěvek Filtr oleje
Zdravim,
potrebuju u Formana vymenit pouze olejovy filtr (asi pred mesicem jsem menil olej i filtr a od te doby, vzdy pri nastartovani trva tak 2-3 vteriny, nez zhazne kontrolka oleje, drive zhazinala takrka okamzite). Pouzil jsem pri vymene stejny olej jako predtim.
No a tak se chci zeptat jestli vymeni ten filtr i bez toho abych vypoustel i vsechen olej.

Dik M.


23.6.06, 08:36
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 188
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: Filtr oleje
pokud si menil pred temi 2 tydny i filtr, neni treba ho menit ted. Jinak prvne bych se zameril na cidlo tlaku oleje. Nebo jinde. ve filtru to asi nebude

_________________
Skoda favorit 91 karburator


23.6.06, 09:01
Profil ICQ
Příspěvek 
No ja jsem myslel jestli nemuze byt nejaky divny ten zpetny ventil v tom filtru, co ma zabranit vyteceni oleje zpet do vany.


23.6.06, 09:24
Příspěvek 
také se mi to stávalo na fecii s filtrem BOSCH,vyjel jsem na kopeček a ješte na kovové nájezdy vysoke cca 0,5m takže byl zedek auta cca 1m niž než předek a kapotu motoru jsem mel ve výšce hrudníku v pohodě jsem filtry přešrouboval místo po cca2,5sek zhasínala kontrolka mazaní po 1sek po cca2000km se to upravilo asi jak olej zhoustl . filtr BOSCH na který bylo najeto asi200km jsem dal do š120ls a taky si to po čase sedlo


24.6.06, 11:35
Příspěvek 
Tak jsem to vymenil a je to lepsi :-)


26.6.06, 10:00
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz