|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 6 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
TripleX
Registrován: 19.4.07, 17:45 Příspěvky: 46 Bydliště: Michalovce, Slovensko
|
 trhanie pri akceleracii
vedel by mi niekto poradit cim to moze byt. mam favorita a ked preradim rychlost z 4 na 5 a pridavam plyn tak s autom trha kym nieje vacsia rychlost.
|
| 27.1.08, 16:38 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
a neřadíš moc brzo? v jaký rychlosti cca ?
|
| 27.1.08, 17:43 |
|
 |
|
TripleX
Registrován: 19.4.07, 17:45 Příspěvky: 46 Bydliště: Michalovce, Slovensko
|
no to sa mi stava okolo tej 80km/h. ale nieje to len pri radeni z 4 na 5.
|
| 27.1.08, 18:25 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
tak to bude v bordelu něco v motoru, oni si sem mechanici napíšou časem, jen co si toho tématu všimnou, co s tím může být, já bych osobně prověřil nejdříve elektriku, mě fávo taky cukalo, když jsem nainstaloval nevhodné svíčky (championky pro MPi).. no a jinak samozřejmě víčko, palec, kabely, to musí být v pořádku... uvidíš no
|
| 27.1.08, 19:32 |
|
 |
|
TripleX
Registrován: 19.4.07, 17:45 Příspěvky: 46 Bydliště: Michalovce, Slovensko
|
ok. dik za pomoc. nieco skusim
|
| 27.1.08, 22:43 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
předstih bude velký miloš
|
| 28.1.08, 11:26 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 6 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|