Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 10:25



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Stierače (odmontujem,pokrivím,polámem,odhodím,uľaví sa mi) 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 123
Příspěvek Stierače (odmontujem,pokrivím,polámem,odhodím,uľaví sa mi)
Mám problém so stieračmi. Pôvodne som mal klasické, ktoré vydržali asi tak rok. Fungovali bezchybne ale nakoniec sa potrhali gumičky. Tak som kúpil nové celé stierače. Fungovali k mojej spokojnosti asi tak 3 mesiace (celú jeseň). Potom proste prestali na jednom mieste stierať - akurát na úrovní očí. Tak som kúpil nové gumičky. Stierali asi tak mesiac a potom ako predošlé vynechávali. Tak som sa nas..l a kúpil tie "tuningové" s tým prítlačným spoilerom. Stierali výborne celú zimu a jaro ale nakoniec aj tam odisli gumicky. Kúpil som zase nové, klasické čierne.
Po dvoch mesiacoch stierajú už len smerom "hore". Keď sa vracajú, ostáva na skle tenká vrstva vody cez ktorú takmer nič nevidno.
Sklo som už umýval, odmasťoval, leštil okenou a výsledok je stále rovnaký.
Nejvačšia sranda je, že keď stierače dám susedovi tak mu fungujú bez problémov. :evil: :evil:
čo s nimi?? asi fakt budem jazdiť bez nich. :)

_________________
Favorit Black Line, 50kW, r.94


8.8.06, 10:37
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 761
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Mám stejný problém, ale nějak už to neřeším :D bo bych se jinak zbláznil


8.8.06, 11:26
Profil ICQ

Příspěvky: 524
Bydliště: Orlová
Příspěvek 
Tento problém mám aji já a rozhodně nejsme jediní. Nezbývá nic jiného a koupit ty gumky silikonové a né klasické černé. Jsou sice dražší, ale kolega co si je už koupil je s nima spokojen. :)

_________________
Škoda Forman 135GLX - 43kW BMM, r.v. 1993


8.8.06, 11:29
Profil

Příspěvky: 105
Bydliště: Veselí nad Moravou
Příspěvek 
mám stejný problém a v noci když proti mě jede auto vůbec nevidím... ty silikonové gumičky se dají koupit na všechny typy aut? a mají nějakou jinou barvu než černou? to jsem ještě nevyděl.

_________________
Favorit LPG


8.8.06, 11:37
Profil

Příspěvky: 524
Bydliště: Orlová
Příspěvek 
Teď nevím přesně, ale mám takový dojem že si koupíš určitou velikost, kterou si zkrátíš.

_________________
Škoda Forman 135GLX - 43kW BMM, r.v. 1993


8.8.06, 11:53
Profil

Příspěvky: 130
Bydliště: Šumperk
Příspěvek 
Zkontroluj si upěvnění ramena stěrače, já měl na felicii trochu povolenou matku a dělalo to přesně tohle jak sem to dotáhl tak mám klid. Pokud to na jiném autě nedělá tak je problém jindě než jen v gumě stěrače


8.8.06, 12:45
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 79
Bydliště: Lounsko
Příspěvek 
Mě se taky dost často stávalo, že mi nechávaly stěrače proužky nesetřené vody na skle, ale teď používám do ostřikovačů kapalinu s efektem tekutých stěračů a mám klid. :)

_________________
Š120L - 87´ + Favorit LXi - 93´


8.8.06, 13:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 123
Příspěvek 
Thor7 píše:
Mě se taky dost často stávalo, že mi nechávaly stěrače proužky nesetřené vody na skle, ale teď používám do ostřikovačů kapalinu s efektem tekutých stěračů a mám klid. :)

Ja tam ma obycajnu letnu zmes Tesco :), ked prsi a trochu tej zmesi nastriekam, tak stierace asi na 3-4 zotretia stieraju normalne. a potom znova zanechaju nezotretu vodu :( To mam po kazdom 3-4 cykle ostrekovat okna? Tazne nemam, takze neviem ako s cisternou :)

_________________
Favorit Black Line, 50kW, r.94


8.8.06, 13:50
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 79
Bydliště: Lounsko
Příspěvek 
[/quote]
Ja tam ma obycajnu letnu zmes Tesco :)[/quote]

Já používám Sheron přímo s popisem - efekt tekutých stěračů. Z mé osobní zkušenosti můžu říct, že funguje dost dobře. (i dlouhodobě, když ostřikovače nepoužívám - dokonce jsem v prudké bouřce jel cca 20 km úplně bez stěračů a voda bezvadně odtékala a přes sklo bylo vidět dobře)

_________________
Š120L - 87´ + Favorit LXi - 93´


8.8.06, 13:58
Profil Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 761
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Thor7 píše:

Ja tam ma obycajnu letnu zmes Tesco :)[/quote]

Já používám Sheron přímo s popisem - efekt tekutých stěračů. Z mé osobní zkušenosti můžu říct, že funguje dost dobře. (i dlouhodobě, když ostřikovače nepoužívám - dokonce jsem v prudké bouřce jel cca 20 km úplně bez stěračů a voda bezvadně odtékala a přes sklo bylo vidět dobře)[/quote]

A kolik tě to stálo??? Bych to taky zkusil


8.8.06, 14:37
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek 
Ľudia, a skúšali ste aj značkové stierače? Ja mám Bosch a som celkom spokojný. Už som s nimi auto kúpil, mám ho rok a zatiaľ stierajú na jednotku...

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


8.8.06, 17:28
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1471
Bydliště: Karviná / přes týden Zábřeh na Moravě
Příspěvek 
Kikan píše:
Teď nevím přesně, ale mám takový dojem že si koupíš určitou velikost, kterou si zkrátíš.


kde si sehnal ty silikonove? ja jsem z Karvine, tak snad bych si pro ne sjel.

_________________
Škoda 110R r.v. 1972, rallye červená / - šlo do světa
Škoda RAPID 130 r.v. 1987 - rallye červená, Apolla /
Coupé club TW


8.8.06, 17:52
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
prikáňam sa k ferrari-mu, mám tiež Bosch a bez problémov, pred tým som skúšal meniť gumičky, nové stierače a všetko malo iba krátkodobý efekt.

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


8.8.06, 18:01
Profil

Příspěvky: 761
Bydliště: Brno
Příspěvek 
ferrari píše:
Ľudia, a skúšali ste aj značkové stierače? Ja mám Bosch a som celkom spokojný. Už som s nimi auto kúpil, mám ho rok a zatiaľ stierajú na jednotku...


:lol: :lol: značkové??? Co to je??? Já tam vždycky kupuju v hypermarketech stěrače od Filsonu za cenu kolem 100 korun za oba.


8.8.06, 18:42
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
100peňazí za oba? to sú značkové, ale dnes si značku môže zaregistrovať hocikto, ja som tie stierače Bosch nekupoval, boli na aute ktoré som rozobral, ale videl som ich v autopotrebách a pár stál viac ako 500peňazí slovenských...

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


8.8.06, 19:04
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz