Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 12:52



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 Výměna světla 
Autor Zpráva

Registrován: 8.4.06, 15:15
Příspěvky: 59
Bydliště: Střední Čechy
Příspěvek Výměna světla
Čus potřebuju radu jak vyměnit celé levé světlo.páč se tchnýni povedlo při couvání trefit moje levé světlo které je ouplně fuč :D díky

_________________
Škoda Favorit 135L 43kw r.v 1991,Škoda Fabia Sedan 1.2 12V 47kw r.v 2003


15.2.08, 12:28
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek 
jde ti o toho favorita co máš v podpisu? ať je to přední nebo zadní, odpoj z něj dráty, z předního hydrokorektor, a odšroubuj tři matky na zadní straně světla, pak to světlo prostě vyndej a nahraď jiným. V případě předního doporučuji nechat světlo seřídit. Při montáži nezapomeň připojit pod matky všechny kostry - očka.


15.2.08, 12:30
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 6.5.06, 20:11
Příspěvky: 3262
Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
Příspěvek 
Seřídit - já to dělám tak že zajedu v noci někam na cestu kde není světlo a nic tam nejezdí a seřizuju tak abych viděl a aby to neoslňovalo. Když to seřídí podle tabulky tak to někdy nesvítí dobře, a když moje vlastní seřízení prošlo STK (ještě na 120ce teda) tak není co řešit. Jinak, byť výměna je to jednoduchá tak to naštvě taková tchyně :D:D:D


15.2.08, 12:41
Profil ICQ
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek 
já radši zajedu k tomu přístroji, vždycky to bylo po tom dobrý a nestojí to svět... mě by spíš než práce naštvala cena, přeci jen to není uplně zadarmo


15.2.08, 12:44
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 2.2.06, 23:27
Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Na cestě, v noci, nejlíp trošku mlha, to se šteluje nejlíp.

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


15.2.08, 13:07
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Výměna světla
myzraell píše:
Čus potřebuju radu jak vyměnit celé levé světlo.páč se tchnýni povedlo při couvání trefit moje levé světlo které je ouplně fuč :D díky


hlavně tu kostru dobře proveř jinak ti nepojede ventilátor, já ty světla měřím na dveřích nebo na třetí šuplík v dílně a pořád OK i když mám různou vzdálenost plus mínus půl metru a vždy OK na STK, posledně u astry to nešlo ladit tak jsem za parabolu nacpal hadr a na STK opět OK miloš


16.2.08, 12:17
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.055s | 11 Queries | GZIP : Off ]