| Autor |
Zpráva |
|
Jonny
Junior TW team
Registrován: 27.12.07, 21:50 Příspěvky: 2246 Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
|
 Zlte svetla
Zdarec borci , mam takuto otazku sused ma doma kompket nowe okruhle hmlowky (2 ks ) a este aj tie so zltym sklom a tiez okruhle (tak na zlto swietia ) , mozem ich namontit bez toho aby som sa bal o TP ?
_________________ 1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane 2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami 3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce 4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec
|
| 14.2.08, 23:12 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
pokud maj homologaci a umístíš je na správný místo tak bych se toho nebál 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 14.2.08, 23:14 |
|
 |
|
Jonny
Junior TW team
Registrován: 27.12.07, 21:50 Příspěvky: 2246 Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
|
Sadra17 píše: pokud maj homologaci a umístíš je na správný místo tak bych se toho nebál 
To ako zistim ci maju tu homo...blbost ? a kam by som ich mal alebo nemal umistit ?
_________________ 1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane 2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami 3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce 4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec
|
| 14.2.08, 23:18 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
Mlhovky jako jedina svetla muzou byt zluta 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 14.2.08, 23:19 |
|
 |
|
Jonny
Junior TW team
Registrován: 27.12.07, 21:50 Příspěvky: 2246 Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
|
Matthes píše: Mlhovky jako jedina svetla muzou byt zluta 
Wed prave to ... mal by som 2 cire a 2 zlte . Wadilo by to ?
_________________ 1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane 2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami 3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce 4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec
|
| 14.2.08, 23:29 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
to by vadilo, 2+2 > 2 (dohromady bys měl 4 mlhovky můžeš mít jen 2)
|
| 14.2.08, 23:43 |
|
 |
|
Jonny
Junior TW team
Registrován: 27.12.07, 21:50 Příspěvky: 2246 Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
|
Vít píše: to by vadilo, 2+2 > 2 (dohromady bys měl 4 mlhovky můžeš mít jen 2)
A nemozu to byt dalkace ? ako to zistim ? ( su to take lampicky z dob cssr  )
_________________ 1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane 2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami 3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce 4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec
|
| 14.2.08, 23:52 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
chlape to musíš vědět ty, já vím houby co máš... 2 mlhovky a 2 dálkový přidat můžeš, to by zákonu nevadilo (snad je slovenský předpis stejný jako náš), můžeš i víc, ale to už vadit zákonu bude.
|
| 14.2.08, 23:55 |
|
 |
|
Jonny
Junior TW team
Registrován: 27.12.07, 21:50 Příspěvky: 2246 Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
|
Vít píše: chlape to musíš vědět ty, já vím houby co máš... 2 mlhovky a 2 dálkový přidat můžeš, to by zákonu nevadilo (snad je slovenský předpis stejný jako náš), můžeš i víc, ale to už vadit zákonu bude. Ale ani ja nevim ci su to dalkace alebo mlhy  neviem ako to zistit 
_________________ 1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane 2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami 3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce 4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec
|
| 15.2.08, 00:04 |
|
 |
|
elegant
Registrován: 26.8.06, 07:55 Příspěvky: 1954 Bydliště: Bratislava
|
_________________ R.I.P. Škoda 120L, r.v. 1979; eMko so srdcom užovky (motor a napravy) R.I.P. BMW e39 530i r.v. 2000 Just because I'm paranoid doesn't mean they aren't out to get me! viewtopic.php?t=18421
|
| 15.2.08, 00:08 |
|
 |
|
Jonny
Junior TW team
Registrován: 27.12.07, 21:50 Příspěvky: 2246 Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
|
elegant píše: http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=63
ja som vedel ze ma dakto sem odkaze..... ale neviem...toto som kukal uz wiac krat ...asi bude najrozumnejsie pofotit ich a vy mi uz poradite
_________________ 1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane 2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami 3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce 4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec
|
| 15.2.08, 00:24 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
Vem baterku a světlomety v noci ven a vyzkoušej jak a kam to svítí. Rozdíl mezi dálkovými a mlhovkami bys snad mohl poznat.
|
| 15.2.08, 02:45 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Tedy kulaté žluté mlhovky jsou až moc retro, nemyslíš  Podle mě na 742 nevhodné...
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 15.2.08, 13:43 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
Šemik píše: Tedy kulaté žluté mlhovky jsou až moc retro, nemyslíš  Podle mě na 742 nevhodné...
No, na užovce by mohly vypadat pěkně.
|
| 15.2.08, 14:00 |
|
 |
|
Jonny
Junior TW team
Registrován: 27.12.07, 21:50 Příspěvky: 2246 Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
|
Šemik píše: Tedy kulaté žluté mlhovky jsou až moc retro, nemyslíš  Podle mě na 742 nevhodné...
asi ano  ale mal som aj hranate ale die som pri buracke rozbil .....  okruhle .... neviem ako dy to vyzeralo ( teda uz som widel par skodowic s okruhlymi ale neviem si ich nak predstavit na mojej ) Druha otazka : nema niekto paraboly na hranate hmlowky ( tie weeeelke ) a nechce niekto tie okruhle ?
_________________ 1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane 2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami 3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce 4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec
|
| 15.2.08, 18:22 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|