|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 9 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
Serifus
>>Ing. Ředitel Zeměkoule<<
Registrován: 20.12.06, 11:49 Příspěvky: 2633 Bydliště: Praha
|
 Škoda 120 V6 ve 3D!!!
_________________ ŠKODA 105L, r.v.1984 - NEJLEPŠÍ KÁRA
EX ŠKODA FAVORIT 136L, r.v.1991
BMW E34 525i, r.v.1994 Plná Palba 11,6l/100km
|
| 4.3.08, 23:31 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Martin 007
Dezertér
Registrován: 19.11.06, 17:11 Příspěvky: 12402 Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
|
Nevim no...už tady je ne...samý šestivály, osmivály...takovej 10ti vál z M5ky nebo V12...ale motor vzadu...
Jinak brý....klobouk dolů...
_________________ Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš. Zakládající člen Coupé clubu TW Škoda 743 Forever Team Člen klubu ostrých motorů TW
|
| 4.3.08, 23:35 |
|
 |
|
Serifus
>>Ing. Ředitel Zeměkoule<<
Registrován: 20.12.06, 11:49 Příspěvky: 2633 Bydliště: Praha
|
Martin 007 píše: Nevim no...už tady je ne...samý šestivály, osmivály...takovej 10ti vál z M5ky nebo V12...ale motor vzadu...
To jsem nepochopil... 
_________________ ŠKODA 105L, r.v.1984 - NEJLEPŠÍ KÁRA
EX ŠKODA FAVORIT 136L, r.v.1991
BMW E34 525i, r.v.1994 Plná Palba 11,6l/100km
|
| 4.3.08, 23:50 |
|
 |
|
Martin91
Registrován: 18.1.07, 15:16 Příspěvky: 4588 Bydliště: Citov Ol.Kraj
|
Tak to je hustý proč dělat pořád prasárny když už tak origo stav ale jinak vážně klobouk dolů ale nejvíc se mi líbí ty kola.

_________________ Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/ Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.
|
| 4.3.08, 23:50 |
|
 |
|
Viky
Pan Kapitán
Registrován: 10.1.06, 13:49 Příspěvky: 12166 Bydliště: Tynec n.L.
|
Model kastle vypada dost presne, ale ten motor se mi zda bejt takovej nedefinovanej.
Je podelne nebo pricne? Vubec nevypada jako V6...
_________________ Forman 1994 Million Edition "Frankie" Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R Škoda 742 Forever Team - 
Cvokárium: Youtube Instagram
|
| 5.3.08, 00:02 |
|
 |
|
Carlos
Mistr mechanik
Registrován: 26.1.08, 20:02 Příspěvky: 8624 Bydliště: Praha 13
|
no tak tebe obdivuju  , to je fakt nádhera. Koukám zmodeller, ten umí ukládat soubory dff, a pak to jde i do gta, s tim sem taky dělal, jenže sem akorát prasil auta z GTA 
_________________ Škoda Rapid '19 TSi 70kW Polo Fox '85 29kW
|
| 5.3.08, 21:57 |
|
 |
|
Serifus
>>Ing. Ředitel Zeměkoule<<
Registrován: 20.12.06, 11:49 Příspěvky: 2633 Bydliště: Praha
|
To jsem teda čekal větší zájem....  Jsem si říkal, že každej bude chtít tunit a vono ho**o.
_________________ ŠKODA 105L, r.v.1984 - NEJLEPŠÍ KÁRA
EX ŠKODA FAVORIT 136L, r.v.1991
BMW E34 525i, r.v.1994 Plná Palba 11,6l/100km
|
| 6.3.08, 20:40 |
|
 |
|
Viky
Pan Kapitán
Registrován: 10.1.06, 13:49 Příspěvky: 12166 Bydliště: Tynec n.L.
|
Serifus píše: To jsem teda čekal větší zájem....  Jsem si říkal, že každej bude chtít tunit a vono ho**o.
Tak vis co.... jenom virtual...  mozna na virtu. 
_________________ Forman 1994 Million Edition "Frankie" Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R Škoda 742 Forever Team - 
Cvokárium: Youtube Instagram
|
| 6.3.08, 21:02 |
|
 |
|
quazinko
Registrován: 1.4.08, 22:37 Příspěvky: 1
|
caf, mohol by si mi pls poslat mejlom fajl s modelom .z3d?
dikes, je to fakt moc v pohode
|
| 1.4.08, 22:44 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 9 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|