| Autor |
Zpráva |
|
Zbyndour5
Registrován: 11.3.08, 18:09 Příspěvky: 15 Bydliště: šumava,Okres Klatovy
|
 Půjdou zadní bezpečnostní pásy z favorita do škody 120?
Půjdou dát zadní pásy z favorita do zadu do škody 120?A nebo nevíte někdo o zadních pásech do škodověnky?Moc děkuji všem.Zbyněk
|
| 12.3.08, 17:29 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Závity v karoserii na šrouby jsou stejné, jediným kritériem tedy bude jejich délka, musíš vyzkoušet zda-li to vystačí. Pastelka má zadní pásy z Fiatu Uno

_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 12.3.08, 18:05 |
|
 |
|
ventYl
Registrován: 25.1.07, 23:48 Příspěvky: 6704 Bydliště: Kosice
|
pasovat by to malo, pasy su vzadu u favorita a S120 riesene dost podobne.
_________________ This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting. (--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik [H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula Skoda 742 Forever Team
|
| 12.3.08, 18:14 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
důležitý je aby byly stejně naklonění jako ve fáčku jinak nebudou makat
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 12.3.08, 23:49 |
|
 |
|
Bukaj
Registrován: 22.1.06, 19:44 Příspěvky: 4747 Bydliště: Černíky
|
Jo, půjdou - konstrukce je naprosto stejná, jen Favorit je nemá černé, ale hnusně hnědé 
_________________ Å 130 L 86 - cestovní limuzína Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi 130LPG 130L 86 - denní vůz 1000MB MB 69, 1.8.68 Ať mi nikdo neříká, že něco nejde...  Škoda 742 Forever Team
|
| 13.3.08, 00:32 |
|
 |
|
CROWACK
Registrován: 4.3.07, 22:36 Příspěvky: 10254 Bydliště: kósek vod Jevička
|
Bukaj píše: Jo, půjdou - konstrukce je naprosto stejná, jen Favorit je nemá černé, ale hnusně hnědé 
V 742 je to hnusné, ale pokud bych někdy snad chtěl auto s motorem na špatné straně, pak jedině s tímto geniálním interiérem... 
_________________ "Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org
|
| 13.3.08, 00:35 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
Bukaj píše: Jo, půjdou - konstrukce je naprosto stejná, jen Favorit je nemá černé, ale hnusně hnědé  jak který fvaorit, 93+ je má taky černé
|
| 13.3.08, 00:39 |
|
 |
|
Bukaj
Registrován: 22.1.06, 19:44 Příspěvky: 4747 Bydliště: Černíky
|
Vít píše: Bukaj píše: Jo, půjdou - konstrukce je naprosto stejná, jen Favorit je nemá černé, ale hnusně hnědé  jak který fvaorit, 93+ je má taky černé
Hm, takové moderní vozy neznám 
_________________ Å 130 L 86 - cestovní limuzína Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi 130LPG 130L 86 - denní vůz 1000MB MB 69, 1.8.68 Ať mi nikdo neříká, že něco nejde...  Škoda 742 Forever Team
|
| 13.3.08, 00:41 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
ono není o co stát, až na pár výjimek to je samý vstřikování, taky se s tím seznamovat blíže nehodlám
|
| 13.3.08, 00:45 |
|
 |
|
venca.m
Registrován: 2.6.07, 10:17 Příspěvky: 459 Bydliště: Valašské Meziříčí
|
Vít píše: Bukaj píše: Jo, půjdou - konstrukce je naprosto stejná, jen Favorit je nemá černé, ale hnusně hnědé  jak který fvaorit, 93+ je má taky černé
Já mám starého a taky mám černé... A nevíte kde se dají sehnat nové pásy na fávo? nebo aspon felicii?
_________________ Škoda Favorit 136 LS r.v.88 minulost Opel Astra F sedan C16NZ r.v. 93 současnost Opel Astra F hatchback C16NZ r.v. 93 minulost Subaru Legacy kombi EJ20 LPG r.v. 95 současnost Lancia Kappa 2.0 20V VIS LPG r.v. 97 současnost
|
| 13.3.08, 07:29 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
spousta starých je překopaná na černý interiér, je to možné. Sháněl bych to v mototechně, případně v prodejnách origo škoda, možná to ještě někde mají.
|
| 13.3.08, 08:18 |
|
 |
|
Martin 007
Dezertér
Registrován: 19.11.06, 17:11 Příspěvky: 12402 Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
|
Až na to že budou trčet do interieru že jo... 
_________________ Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš. Zakládající člen Coupé clubu TW Škoda 743 Forever Team Člen klubu ostrých motorů TW
|
| 13.3.08, 08:35 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
venca.m píše: Vít píše: Bukaj píše: Jo, půjdou - konstrukce je naprosto stejná, jen Favorit je nemá černé, ale hnusně hnědé  jak který fvaorit, 93+ je má taky černé Já mám starého a taky mám černé... A nevíte kde se dají sehnat nové pásy na fávo? nebo aspon felicii?
Co s nima máš? Tady seženeš všechno ohledně škodováckých a v pohodě se s nima dá domluvit na zaslání poškozeného pásu který ti opravěj.
http://www.safetybelts.cz/cs/bezpecnost ... yrobky.htm
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 13.3.08, 11:51 |
|
 |
|
venca.m
Registrován: 2.6.07, 10:17 Příspěvky: 459 Bydliště: Valašské Meziříčí
|
Díky moc, musím prokoumat a zavolat  Skoro uz nenavíjí...
_________________ Škoda Favorit 136 LS r.v.88 minulost Opel Astra F sedan C16NZ r.v. 93 současnost Opel Astra F hatchback C16NZ r.v. 93 minulost Subaru Legacy kombi EJ20 LPG r.v. 95 současnost Lancia Kappa 2.0 20V VIS LPG r.v. 97 současnost
|
| 13.3.08, 15:56 |
|
 |
|
venca.m
Registrován: 2.6.07, 10:17 Příspěvky: 459 Bydliště: Valašské Meziříčí
|
Vít píše: spousta starých je překopaná na černý interiér, je to možné. Sháněl bych to v mototechně, případně v prodejnách origo škoda, možná to ještě někde mají.
U nás právě nevedou,a netusi kde by... Ob jednam neco z toho webu 
_________________ Škoda Favorit 136 LS r.v.88 minulost Opel Astra F sedan C16NZ r.v. 93 současnost Opel Astra F hatchback C16NZ r.v. 93 minulost Subaru Legacy kombi EJ20 LPG r.v. 95 současnost Lancia Kappa 2.0 20V VIS LPG r.v. 97 současnost
|
| 13.3.08, 15:58 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|