|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
Posilovač řízení Fábia 1,4 44kw
| Autor |
Zpráva |
|
patrik-hp
Registrován: 28.6.06, 20:54 Příspěvky: 3257 Bydliště: Brandýs nad Labem
|
Snímač otáček volantu...je to už vychytané...Ale u těch prvních to byla velmi častá závada.
|
| 26.3.08, 23:14 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
patrik-hp píše: Snímač otáček volantu...je to už vychytané...Ale u těch prvních to byla velmi častá závada.
2002 je ta první ?  jinat to stačí vyčistit nebo je musí vyměnit ?
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 26.3.08, 23:20 |
|
 |
|
patrik-hp
Registrován: 28.6.06, 20:54 Příspěvky: 3257 Bydliště: Brandýs nad Labem
|
Vyměnit a je po problémech...  A ten rok je trefa do černýho....to jsou ty první poslední.... 
|
| 26.3.08, 23:34 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
Takže jedině výměna jo? Nevíš cenu? +/-
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 27.3.08, 09:55 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
Josef.Radocha píše: Takže jedině výměna jo? Nevíš cenu? +/-
si čti příspěvky já jsem ho viděl i za pětikilo  , ale musíš si přečíst co tam máš jestli trw nebo kojo, miloš
|
| 27.3.08, 10:26 |
|
 |
|
Josef.Radocha
Dezertér 2
Registrován: 19.2.08, 15:50 Příspěvky: 8497 Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
|
slovacek.milos píše: Josef.Radocha píše: Takže jedině výměna jo? Nevíš cenu? +/- si čti příspěvky já jsem ho viděl i za pětikilo  , ale musíš si přečíst co tam máš jestli trw nebo kojo, miloš Jo to sem četl jen, že se mií to zdá docela levný, když za blbej třmen pásu pro zasunutí chtěli litr. Jakej typ tam je to fakt nevim, nechám to na servisu sám to měnit nebudu, na to už s tímhle autem nemám nervy.
_________________ V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!
RAPID 130 POWER FOREVER!!!
Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.
Karoserie COUPE je mým osudem!
|
| 27.3.08, 19:49 |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|