| Autor |
Zpráva |
|
berybery
Registrován: 14.11.07, 15:57 Příspěvky: 41
|
 Zkušenosti s mobile.de
Zdravím všechny takže se s tatou rozhodujem pro naky auto dovezeny z nemecka konkretne ze stranky
Máte stim náke zkušenosti
Prosím piste jestli se to vyplati a proste uplne vsechno co vas okolo toho napadne budu rad za kazdou odpoved 
_________________
|
| 8.4.08, 22:04 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
já si to taky rád přečtu... jinak na www.auto.cz je diskuzní forum, kdysi jsem ho hodně četl a bylo tam o tom dost.. zkus pohledat, třeba ještě najdeš
|
| 8.4.08, 22:13 |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
Jo tak na tehle stankach si kamos uz nasel par peknych kousku aut, a taky je pak dotahl, takze spokojenost. A to mi rikalo vic lidi, ze naslo auto pres tyhle stranky. Takze asi tak 
_________________ silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS
|
| 8.4.08, 22:47 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
Daj se tam najít pěkná auta, ale pozor! některá auta vůbec v udaném bazaru nejsou a pokud jsou tak jsou ve skutečnosti za jinou cenu!!! Bacha na Turky, přijdeš tam vybereš auto zajdeš potvrdit papíry, přijdeš zpět a bude stát na plecháčích, nebo uplně jinejch hliníkách než který tam byly před 20ti minutama a nebo dokonce budeš mít to samé auto stejnou barvu ale najednou bude mít o 100 000km víc, poloviční výbavu a už nebude tak naleštěné, rozčilovat se můžeš jak chceš když už jsi ho zaplatil.
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 9.4.08, 00:11 |
|
 |
|
elegant
Registrován: 26.8.06, 07:55 Příspěvky: 1954 Bydliště: Bratislava
|
Majú tam škodovky prevažne rady 742 za velmi pekne ceny 
_________________ R.I.P. Škoda 120L, r.v. 1979; eMko so srdcom užovky (motor a napravy) R.I.P. BMW e39 530i r.v. 2000 Just because I'm paranoid doesn't mean they aren't out to get me! viewtopic.php?t=18421
|
| 9.4.08, 08:37 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
Tak jsem tam hledal nějaké Oktávky, ale mají je naprosto předražené, to u nás vyberu líp.
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 9.4.08, 11:22 |
|
 |
|
Carlos
Mistr mechanik
Registrován: 26.1.08, 20:02 Příspěvky: 8624 Bydliště: Praha 13
|
_________________ Škoda Rapid '19 TSi 70kW Polo Fox '85 29kW
|
| 9.4.08, 11:26 |
|
 |
|
CROWACK
Registrován: 4.3.07, 22:36 Příspěvky: 10254 Bydliště: kósek vod Jevička
|
WIO 46 píše: Omlouvám se předem za OT, ale hele co jsem našel
fuj takhle pokažený MB sem dlouho neviděl...nárazník z trabanta, kapota z bůhvíčeho... 
_________________ "Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org
|
| 9.4.08, 11:36 |
|
 |
|
cyz
Registrován: 6.5.06, 20:11 Příspěvky: 3262 Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
|
|
| 9.4.08, 12:44 |
|
 |
|
Carlos
Mistr mechanik
Registrován: 26.1.08, 20:02 Příspěvky: 8624 Bydliště: Praha 13
|
_________________ Škoda Rapid '19 TSi 70kW Polo Fox '85 29kW
|
| 9.4.08, 14:48 |
|
 |
|
berybery
Registrován: 14.11.07, 15:57 Příspěvky: 41
|
Díky za upozrnení.Prave toho sem se obaval vis jestli vsechno souhlasí najete km cena atd atd...............
A tata chce jit do auta jen z LPG co rikate i na to lpgéčko ???? 
_________________
|
| 9.4.08, 15:15 |
|
 |
|
CROWACK
Registrován: 4.3.07, 22:36 Příspěvky: 10254 Bydliště: kósek vod Jevička
|
berybery píše: Díky za upozrnení.Prave toho sem se obaval vis jestli vsechno souhlasí najete km cena atd atd............... A tata chce jit do auta jen z LPG co rikate i na to lpgéčko ???? 
koupit bez a za ušetřený prachy tady nechat namontovat...leda by to bylo subaru... 
_________________ "Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org
|
| 9.4.08, 16:26 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
Co jsem koukal, tak jsou většinou auta s již namontovaným LPG levnější, než když koupíš bez a doděláš ho. Koukej po obojích a podle situace se rozhodni.
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 9.4.08, 18:48 |
|
 |
|
berybery
Registrován: 14.11.07, 15:57 Příspěvky: 41
|
Jj tak mozna jsme rozhodly,ale jeste si nejsme jisti koupit tohle a dat tam lpg co vy na to vyplati se to???
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1
_________________
|
| 9.4.08, 22:33 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
ta octavie nevypadá špatně a cena je taky hodně slušná ... ale 1.8T není žádnej šetřílek, s tím si počítej
|
| 9.4.08, 23:02 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|