|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 6 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
jizíček
Registrován: 10.8.06, 22:50 Příspěvky: 926 Bydliště: Malé Březno,Most
|
 koncici lpg
dejme tomu ze bych koupil auto s koncicim lpg, co dal ?? jde to nejak prodlouzit nebo se neco musi menit a na kolik by to vyslo cenove ??
_________________ Favorit 135 BMM r.v. 94 - odhlašený
VW Golf III combi, 1.9 tdi, r.v. 97
Škoda 742 Forever Team
|
| 10.4.08, 07:13 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Drak
Registrován: 29.8.06, 20:14 Příspěvky: 3060 Bydliště: Olomouc
|
musíš vyměnit flašku s multiventilem, cena 5000-20000 podle typu.
_________________ Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu
|
| 10.4.08, 07:23 |
|
 |
|
FerdikF
Registrován: 6.11.06, 12:51 Příspěvky: 784 Bydliště: Chrudimsko
|
Jak píše Drak, mě stála výměna bomby i s prací na Formanoj asi 5500,- válcová bomba 45l
_________________ Forman Glxi r.v.93 karbec 43Kw lpg
Ford Fiesta r.v.91 37kw
|
| 10.4.08, 07:31 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
Já zatím měnil jen flašku u obou aut, na technický si toho u jednoho nevšimnul a u druhýho přivřel oko, ale vypadá to, že příští rok budu muset dát i multiventil. 
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 10.4.08, 09:00 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
Martin píše: Já zatím měnil jen flašku u obou aut, na technický si toho u jednoho nevšimnul a u druhýho přivřel oko, ale vypadá to, že příští rok budu muset dát i multiventil. 
v tom předpisu je šalamounsky napsáno že homologace 001 ne nesní kombunovat s 000 což je starý multiventil, a stejně tu nádrž s multiventilem skombinuješ s reduktorem s homologací 000 tak je to stejně všechnpo podivné miloš
|
| 10.4.08, 12:51 |
|
 |
|
spartra
Registrován: 3.3.06, 22:13 Příspěvky: 1331 Bydliště: královehradecký kraj
|
1)do 3000 za bombu + montáž
2)do 5000 za bombu + multiventil + montáž
záleží na každým, kdo jak si to vyloží
_________________ š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85
|
| 10.4.08, 21:13 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 6 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|