Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 06:26



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 koncici lpg 
Autor Zpráva

Registrován: 10.8.06, 22:50
Příspěvky: 926
Bydliště: Malé Březno,Most
Příspěvek koncici lpg
dejme tomu ze bych koupil auto s koncicim lpg, co dal ?? jde to nejak prodlouzit nebo se neco musi menit a na kolik by to vyslo cenove ??

_________________
Favorit 135 BMM r.v. 94 - odhlašený
VW Golf III combi, 1.9 tdi, r.v. 97
Obrázek
Škoda 742 Forever Team


10.4.08, 07:13
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 29.8.06, 20:14
Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
musíš vyměnit flašku s multiventilem, cena 5000-20000 podle typu.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


10.4.08, 07:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.06, 12:51
Příspěvky: 784
Bydliště: Chrudimsko
Příspěvek 
Jak píše Drak, mě stála výměna bomby i s prací na Formanoj asi 5500,- válcová bomba 45l

_________________
Forman Glxi r.v.93 karbec 43Kw lpg
Obrázek
Ford Fiesta r.v.91 37kw


10.4.08, 07:31
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.06, 19:10
Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
Já zatím měnil jen flašku u obou aut, na technický si toho u jednoho nevšimnul a u druhýho přivřel oko, ale vypadá to, že příští rok budu muset dát i multiventil. :(

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


10.4.08, 09:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
Martin píše:
Já zatím měnil jen flašku u obou aut, na technický si toho u jednoho nevšimnul a u druhýho přivřel oko, ale vypadá to, že příští rok budu muset dát i multiventil. :(



v tom předpisu je šalamounsky napsáno že homologace 001 ne nesní kombunovat s 000 což je starý multiventil, a stejně tu nádrž s multiventilem skombinuješ s reduktorem s homologací 000 tak je to stejně všechnpo podivné miloš


10.4.08, 12:51
Profil

Registrován: 3.3.06, 22:13
Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
1)do 3000 za bombu + montáž
2)do 5000 za bombu + multiventil + montáž
záleží na každým, kdo jak si to vyloží

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


10.4.08, 21:13
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.013s | 10 Queries | GZIP : Off ]