Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 11:45



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Protisluneční folie 
Autor Zpráva
Příspěvek Protisluneční folie
ahojte,
mám další dotaz.. prosimvás, e-mailem jsem dostal odpověď, že pro antislunecni folii na škoda 105 si mam nachystat 5150 Kč.. to je celkem palka. videl jsem na netu, ze se da samotna folie koupit. rozmery myslim 50 x 300 a 75 x 300. co je to zac? jaky je rozdil ve velikostech? co potrebuju na škodáčenku 105? je lepsi si koupit folii na netu a někomu zrucnemu ji nechat, at ji za flasku nalepi, nebo radsi zajet do profesionalniho obchodu? diky


28.2.06, 19:15
Pspvek Reklama

   
Příspěvek Fólie
Na stodváce a Rapidu jsem si lepil fólii sám z toho, co se prodává v rolích v prodejnách autodoplňků za pár šlupek. Pokud chceš polepit jenom zadní sklo a skla zadních dveří, vystačíš i s tou menší rolí (zadní sklo ze dvou pruhů), ale doporučuji buď koupit víc a trénovat, nebo to nechat udělat někomu zkušenějšímu. Nevýhodou je, že tyhle levné fólie nejsou nic moc, u tmavých odstínů je přes ně špatně vidět, škrábou se a časem blednou.
Felicii jsem si nechal komplet polepit u firmy, všechny čtyři dveře plus zadní sklo za asi čtyři a půl tisíce. Ten člověk to měl za chviličku hotové, nikde žádné bublinky, zvenku dovnitř vidět není, zevnitř je sklo jen lehce kouřové a bez problémů průhledné i za šera. Po třech letech nepozoruju změnu odstínu a co je hlavní - fólie mají atest a dostal jsem i potvrzení, takže nebyly ani žádné problémy při technické.
Volba je na tobě. :-)


3.3.06, 13:38
Příspěvek 
Ja som si daval lepit folie na Formana a vyslo ma to 4250Sk aj s pasom v predu, okrem prednych okien. Tie nesmu byt (aj ked dost aut ma aj tie).


3.3.06, 22:51

Příspěvky: 9
Příspěvek 
u nas sa tie lacne folie predavaju za nieakych 350,- v obchodoch (tesco), v autorizovanom pracovisku si za to zaplatis trosku viac ale to nie za montaz ale za to ze tieto folie co montuju maju atest (ako to tu bolo spominane) cize su schvalene ! na rozdiel od tych co predavaju v tescu... to znamena: kupis lecne, nalepis sam ( trosku nervov...) chytia ta policajti a s technickym sa mozes rozlucit, alebo ak sa bude dat tak sa budes moct rozlucit iba s par stovkami :D :D
-alebo je este jedna moznost: ak mas znameho ktory ti spravi stitky ktore nalepis medzi foliu a okno a este ti spravi aj karticku k technickemu... mna to takto vyslo 500,- :)
-ale tieto folie nie su moc kvalitne, cize racej by som ti odporucal nieaku kvalitnu firmu, a dohodnut sa na cene...


21.3.06, 11:59
Profil

Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek Re: Fólie
Milivoj píše:
Na stodváce a Rapidu jsem si lepil fólii sám z toho, co se prodává v rolích v prodejnách autodoplňků za pár šlupek. Pokud chceš polepit jenom zadní sklo a skla zadních dveří, vystačíš i s tou menší rolí (zadní sklo ze dvou pruhů), ale doporučuji buď koupit víc a trénovat, nebo to nechat udělat někomu zkušenějšímu. Nevýhodou je, že tyhle levné fólie nejsou nic moc, u tmavých odstínů je přes ně špatně vidět, škrábou se a časem blednou.
Felicii jsem si nechal komplet polepit u firmy, všechny čtyři dveře plus zadní sklo za asi čtyři a půl tisíce. Ten člověk to měl za chviličku hotové, nikde žádné bublinky, zvenku dovnitř vidět není, zevnitř je sklo jen lehce kouřové a bez problémů průhledné i za šera. Po třech letech nepozoruju změnu odstínu a co je hlavní - fólie mají atest a dostal jsem i potvrzení, takže nebyly ani žádné problémy při technické.
Volba je na tobě. :-)

Zajímalo by mě, kdo tomu ten atest vydal, protože na dveřích musí být kvůli bezpečnosti sklo tříštivé a tím, že na něj nalepíš fólii z něj uděláš něco mezi tříštivým a pevnostním. A eště k té ceně, za 4500,- ti skla zakouří jedinou oficiální a schválenou metodou napaření mikrokovové vrstvy, která je stálobarevná, nemá efekt "zatažených závěsů" a má UV filtr. Podle mojeho názoru je fólie dobrá tak akorát na prohození oknem.


3.9.06, 10:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz