Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 13:47



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Pojazdná diskotéka - alebo kto čo počúva počas jazdy a tak 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 48
Příspěvek 
NFS nehrám ale môj synovec to jazdí ako blázen,ale hudba je tam dobrá to priznávam,ja hrám hry z druhej svetovej vojny - najme, a ptom ešte všetky bojové - ale to sem nepatrí


17.9.06, 20:33
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek 
Sadra17 píše:
Matthes píše:
Sadra17 píše:
tak to říkám já nezáleží jak auto vypadá ale jak jede


No ja nerikam ze musi byt ve vystavnim lesku ale nesmi se rozpadat ...


přesně


Hm, nechápem, prečo musia Češi a Slováci stále hodnotiť druhých...každý má svoje priority...niekto chce, aby mal auto ako vyšlo z fabriky, niekto ho chce mať v čo možno najlepšom stave ale doladenom podľa svojich predstáv (ja), niekomu je jedno a ko vyzerá, len nech jazdí a chce pritom počúvať hudbu nahlas...prečo by som sa mal rozplývať nad niekým, kto má hnilé auto a hlasnú hudbu...nech má...ja to chcem inak a mám to inak...a mám to niekedy poriadne nahlas a mám ostatných na háku (a určite to veľa ľudí hodnotí obdobne ako vy - stará škodovka, má tam hudbu, centrál, alarm = blázon)...

Počúvam bežne Kabát, Horkýže slíže, Jea Cockera, Offspring, Metallicu, Guns ´n ´roses aj Pink Floyd, Cold play = všeličo. Keď idem dlhšie trate, počúvam hudbu skôr potichu (nepotrebujem byť ohučaný z motora, posádky a j hudby), keď idem ale na kratšiu trať dosť často to počúvam na "plný kotol" baví ma hlasná hudba a uto je pre mňa ideálny priestor, kde ma nikto nelimituje...

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


17.9.06, 20:44
Profil
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
ferrari: No me proste nejde do hlavy proc nekdo cpe do audia prachy kdyz se mu co nevidet auto rozpadne. - At cpe, jiste, je to jeho vec 8)

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


17.9.06, 20:50
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 48
Příspěvek 
Matthes píše:
ferrari: No me proste nejde do hlavy proc nekdo cpe do audia prachy kdyz se mu co nevidet auto rozpadne. - At cpe, jiste, je to jeho vec 8)


asi nerozumje autám, iba tej muzike


17.9.06, 21:00
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek 
To Matthes.:ja viem, mne to tiež vyvolá úsmev na tvári, ale nech si ju tam má...možno je to ozaj jeho priorita (na druhú stranu sa tá muzika dá hocikedy vytiahnuť a dať do iného auta)

To Segi: možno nerozumie autám, možno ani nechce, možno chce mať pojazdnú diskotéku, jeho svet je muzika, kde je problém?

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


17.9.06, 21:05
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 48
Příspěvek 
ferrari píše:
To Matthes.:ja viem, mne to tiež vyvolá úsmev na tvári, ale nech si ju tam má...možno je to ozaj jeho priorita (na druhú stranu sa tá muzika dá hocikedy vytiahnuť a dať do iného auta)

To Segi: možno nerozumie autám, možno ani nechce, možno chce mať pojazdnú diskotéku, jeho svet je muzika, kde je problém?


ej ferari,ferari,veďže sa nedurdi!tu nikto nikoho neodsudzuje,iba nezávezne kecáme a prejavujeme svoje názory,vieš montovať silnú aparatúru do starého voza o ktorom nie sme si istý v akom stave je jeho elektroinštalácia je dosť nebezpečné,
minulý týždeň/alebo tento?/mi niekto rozprával o mladom chalanovi ktorý sa vrátil zUSA a ťažko zarobené korunky vrazil do aparatúry ktorú následne namontoval do starého auta,už si nepamätám aký to bol typ,a to auto aj s tou aparatúrou pekne zhorelo,je mi ľúto toho chlapca že sa mu to stalo,neprajem to nikomu,viem čo je oheň v aute mne sa vznietila 1203 ktorú som mal predtým,zachránil som ju lebo vždy mám v aute hasičák no káblovačku som musel kompletne vymeniť - bola to moja chyba,prdla mi poistka a ja som nemal novú nuž som použil jednokorunáčku,bolo to ešte za socializmu a ja som vtedy "zbieral svoje prvé kilometre"


17.9.06, 21:32
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 136
Bydliště: Praha
Příspěvek 
K diskuzi o vizualizaci a slyšitelnosti: Osobně si myslím, že když už mám peníze na to, abych do toho auta nacpal extra super audio, tak bych ho měl dát aspoň do takovýho stavu, ve kterým by prošlo technickou bez větších problémů, protože ještě stále je to auto a ještě stále jezdí po silnicích v provzu, kde může chtě nechtě narazit / a to doslova / na ostatní účastníky provozu včetně zdí, kandelábrů a jiných vozů... Auto co duní a rezonuje a přitom "trousí šroubky" je... spíš není autem.

Tím ale nechci odsuzovat automobilisty, kteří poslouchají hlasitou hudbu a klidně ať to je pěkně slyšet, sám se občas taky rád zaposlouchám, ale nikdo by neměl zapomínat, že auto je především a prvotně určeno k ježdění a podle toho by taky mělo "vypadat" a to jak vizuálně, tak po technické stránce.

Já v autě poslouchám muziku podle toho, kam, kdy a jak rychle potřebuju jet. Takže třebas v noci je mi to více méně jedno, ale nic uspávacího, po městě něco spíš trochu energičtějšího, aby se člověk dokázal pohybovat v zácpách a tak. Jinak auto beru jako místo, kde si můžu poslechnout nový cd sám a v klidu a nic neřešit. Jinak nastavuju hlasitost tak, aby při volnoběhu motor byl slyšet minimálně, ale v otáčkách se projevoval akorát, abych se mohl orientovat podle zvuku...

mějte se...


17.9.06, 21:59
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Když chci jet jako prase, pustím si nahlas nějaký negry... :lol: :lol: :lol: :lol:
A teď vážně... Když to řve, dlouho se s tím jet nedá, navíc chudák motůrek není slyšet, takže člověk prd ví, o tom, co se děje pod kapotou, navíc to trochu vybízí k agresivní jízdě a zvušuje to spotřebu...
Jinak po Praze poslouchám rádia Expres, Beat, Bonton (nebo jak se to teď jmenuje, začali hrát úplně jinak), občas Evropu 2, co se týče CD, tak tam mám Landu, Rammstein, Ozzyho, Rush, Led Zeppelin, Monkey Business, Red Hot Chilli Peppers, Linkin Park, Madonnu, Skyline..., no takže asi skoro všechny normální žánry... na léto, na ježdění po vesnicích si vždycky vypálím nějaký diskofilárny, co jsou zrovna "IN"...
Na plný pecky hraju jen na vidlákově...
Jo a taky je dobrý jet v Praze po nábřeží a pustit tam naplno Majkla Dejvida, to je mazec největší...

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


17.9.06, 22:06
Profil ICQ
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10552
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
tak ja mam podobnej nazor jako ferari ale jeste vic nez dunici zrezlici mi pijou krev lidi ktery si proste jenom koupej uz hotovy vytuneny a vyduneny auto a pak hazou machry...ale zpatky k ty hudbe...ja posloucham uplne jiny nez vy, nektery fakt drsny a nejlepsi typasove by me mozna oznacili za lehkyho diskouse (ale nemam ani uchylny brejle ani uchylny obleceni, ale proste se mi páčí spis tuc tuc) a rozhodne sem do hudby neinvestoval..sestavil sem si spis ze zbytku nbo co jsem dostal-autoradio od kamarada, repraky vpredu 120W od kamarada,vzadu ve dverich z vrakoviste,v plate od kamarada a basaky mam ze starejch TESLA beden, akrorat ekvalizer sem si kupoval... dokonce za ty 3 roky co pepcu mam sem do nej nekoupil ani antenu,pac vzdycy byly dulezitejsi veci :) ale jinak dunici auta me nevadi, libi se mi to, az budu jednouse vsim relativne spokojenej, taky bych pepcu trochu vydunil :lol:

mějte se...

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


17.9.06, 22:16
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek 
Hi-hi už som vychladol...len ma to trochu nadvihlo, lebo tie vaše prvé komentáre vyzneli, ako by ma ohovorili babky na rohu...

Apropo - tech. stav - každé auto by malo byť v dobrom stave (nehovorím, že musí kedykoľvek prejsť STK) keď sa hýbe v premávke...bez ohľadu na to, či má hudbu, alebo nie..

Ciao!

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


18.9.06, 15:47
Profil

Příspěvky: 3
Bydliště: olomouc
Příspěvek 
čau chlapy jen tu napíšu můj poznatek.. pořád jsem cpal nějaký rádio do mího auta at to aspon trochu hraje ale když se mi rozbilo to poslení tak jsem se na to už vykašlal a jezdím bez něj.. a nemůžu si to vynachválit... :lol: je daleko lepší poslouchat jak řechtají koníky než hudbu.. a to doma poslouchám hudbu hodně nahlas... ale v autě už jsem se to nějak od naučil.. můj názor.. čus... ale na vánoce tam stejně asi něco hodím... přece jenom na to letí holky.... :twisted: :lol:


19.9.06, 20:23
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 79
Bydliště: Lounsko
Příspěvek 
taky jsem názoru, že nejdřív se má dát do pořádku auto a pak terprve muziku.
Já sám si už ani nedokážu představit jízdu bez rádia (hlavně po noční směně), ale mám jen takové obyčejné „chrastítko“.
Většinou poslouchám 70. a 80. léta. :lol:
Ale když ve mě občas „chytnou saze“ tak během trošičku agresívnější jízdy duní z repráčků něco tvršího a nejen že motůrek není slyšet, ale i venkovní zpětná zrcátra jsou občas díky silnému chvění takřka nepoužitelná :(
Naštěstí takové úlety jsou jen řídkým jevem :lol:

_________________
Š120L - 87´ + Favorit LXi - 93´


21.9.06, 10:56
Profil Zobrazit autorovy stránky
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
já nemam rád takový co cpou prachy jenom do vzhledu (samý plasty) a jede mu to mizerně nejdřív motor až pak zbytek

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


21.9.06, 19:24
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek 
Sadra17 píše:
já nemam rád takový co cpou prachy jenom do vzhledu (samý plasty) a jede mu to mizerně nejdřív motor až pak zbytek


Toto je tiež výrok typu: "nemám rád tých, čo majú iný prístup k autu než ja"

Sorry

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


22.9.06, 15:45
Profil

Příspěvky: 3
Bydliště: Snina
Příspěvek 
Nevim,u mna zalezi hlavne od toho, ci sa niekam ponahlam, alebo ma caka iba taka ,,pohodova jazda nocnym mestom'' . V tom prvom pripade si pustim nieco tvrdsie a agresivnejsie (nieco metalove), a v tom druhom pripade, kedy rucicka tachometra nevyjde nad 50 km/h sa v mojom aute rozoznieva rap a hip-hop, ci uz SK/CZ, alebo klasicky US

_________________
120 4ever


30.10.06, 15:10
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz