Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 23.9.24, 13:12



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 Sharpers - Faťan 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
tak sem dal jinou spínací skříňku a pořád ten samý problém se startováním..někdy jde někdy ne....budu asi muset hledat śpatný kabel

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


4.6.08, 17:02
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
nevíte někdo jaké byly odstíny barvy ? někdo mi říkal že jich bylo víc a moje že je Bílá Labut´....co je natom pravdy ?

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


5.6.08, 10:56
Profil
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
nejspíš máš v techničáku napsaný číslo... barev bylo více, postupně se během výroby snad vždy měnil odstín, často je to s modelovým rokem. Informace typu můj favorit je bílý, nebo mám červenou rally, je tedy dosti nepřesná. Já mám třeba č. 1052, na plechovce s barvou bylo napsáno šedobílá favorit, na spreji se stejnou barvou sněhobílá. Barva je přitom bílá, a dovhází podle světla do šeda nebo do žluta.


5.6.08, 11:01
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
a sakra....zjistil sem nemilou věc....terá mýmu nestartujícímu autu moc nepomůže,a mojí děravé chladící soustavě taky nepřispěje :lol: :lol:

Obrázek

ted jeste zjistit odkud nám to kape .... :roll:

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


8.6.08, 07:57
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
tak dalsi porce novych fotek....tentokrat z jineho soudku :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

hajzli :sick:

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


19.6.08, 17:46
Profil
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
policajti ti ukradli rádio ?


19.6.08, 17:52
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
ne policajti to jen šetřili...spíše to typuju na nějakýho hnědočeha...dneska na tom odstřelu šachty se jich tam bylo podívat hafo

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


19.6.08, 18:03
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10219
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek 
tos měl odstřelit možná spíš je :sick: :sick: :sick: ...ruky urazit...

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


19.6.08, 18:06
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
tjn...nekdy bych chtel chytnout nekoho kdo by se mi dostaval do auta...bych mu ty ruce sprerazel

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


19.6.08, 18:10
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
tak mi skončila technická.....takže stojím před velkým dilema....opravit vstřikování,nápravu a koupit plynovou bombu , nebo faťana prodat na díly a sehnat si něco jiného ? :roll:

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


2.7.08, 07:36
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
tak malá aktualizace :-)


-3dny z5 koupeno a namontováno nové palivové čerpadlo - výsledek ? na benzít pořád nejezdí. Ještě chybí připojit z5 imo a jestli to není ani jím tak do servisu kvuli přepinači LPG. jinde už to být nemůže

-pravé zadní dveře mi nějaký dobrák objel klíčem :?

- blbne startování - setrvák má o5 vylámané zuby , jako nevím co mu je furt láme když je startér nový sem z toho na prášky...setrvák a startér jsou 3-4 měsíce nové....

- dneska koupeno nové rádio - JVC KD-G342 - bude přišroubovano 150 šrouby M50 nejlépe přímo do karoserie, ze všech stran přivařené a projistotu možná udělám malý sejf ve kterém budu přechovávat tatranku

- no a největší novinka...auto sem konečně povysával a koupil voňavku Ambi-Pur :lol: :oops:

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


12.10.08, 20:48
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
dneska si tak projíždim tvojí garáž od začátku, na 3tí stránce čtu, že není možné ti ukrást rádio, pro sebe si řikám, abys to nezakřik, přepnu na 4tou stránku a rádio pryč.... :shock:

no...jak koukám, asi bys to auto měl nechat na díly (pokud ti ho někdo odhlásí a auto si budeš moct nechat) no a pořiď jiný auto :D...nebo já nevim jak máš závažný ty opravy, ale co čtu, tě to sere dost :D

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


12.10.08, 21:06
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
jo já už to chtěl na díly hodněkrát.....vzhledově je to super kára ale co se týče motorický stránky je to horší.....nejede na benzin, nestartuje, je špatný setrvák, baterka, končí LPG bomba, spatna predni naprava......jenze ono je to dědictví do dědovi a tak rodiče říkaj žádný prodávání nebo rozdělávání a snaží se to za každou cenu držet při životě...jenže nevím jeslti to pomůže bo za posledního půl roku na dílech do toho šlo nějakých 10000 a výsledek žádný.....říkám že ať mi daj 7000 a že to opravím vše najednou a je super auto ale to ne to je moc....tak jen čekám kdy se to rozpadne :lol: a snažím se to moc neřešit bo mám každou chvíli dostat od budoucího tchána Felinku takže uvidime :-)



njn s tim radiem.....ono bylo primontovany, pripasany a buhvi co jeste tak to ten chuj proste vzal se vsim k cemu to bylo pridelany :lol: z kastliku si vzal tatranku kteoru tam muj otec nechal...kdyby byl zloděj chytrej tak se mrkne do kufru kde byl návod, záručák a takove ty packy na vydelani z toho plechu :lol: :lol: :lol:

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


13.10.08, 08:18
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6571
Bydliště: Kosice
Příspěvek 
sharpers píše:
jo já už to chtěl na díly hodněkrát.....vzhledově je to super kára ale co se týče motorický stránky je to horší.....nejede na benzin, nestartuje, je špatný setrvák, baterka, končí LPG bomba, spatna predni naprava......jenze ono je to dědictví do dědovi a tak rodiče říkaj žádný prodávání nebo rozdělávání a snaží se to za každou cenu držet při životě...jenže nevím jeslti to pomůže bo za posledního půl roku na dílech do toho šlo nějakých 10000 a výsledek žádný.....říkám že ať mi daj 7000 a že to opravím vše najednou a je super auto ale to ne to je moc....tak jen čekám kdy se to rozpadne :lol: a snažím se to moc neřešit bo mám každou chvíli dostat od budoucího tchána Felinku takže uvidime :-)



njn s tim radiem.....ono bylo primontovany, pripasany a buhvi co jeste tak to ten chuj proste vzal se vsim k cemu to bylo pridelany :lol: z kastliku si vzal tatranku kteoru tam muj otec nechal...kdyby byl zloděj chytrej tak se mrkne do kufru kde byl návod, záručák a takove ty packy na vydelani z toho plechu :lol: :lol: :lol:


jedine, co malo spolahlivy psychologicky efekt na zlodeja bola 10cm siroka a priblizne 1mm hruba pasovina prinytovana v 110tke priamo na karoseriu. Sice stacilo na radio len trocha zatlacit a spod tej pasoviny by sa vysmeklo, ale ziadny zlodej nemal gule bojovat s prinytovanym plechom. Takze mi to radio ukradli az ked som ho dal do 120tky do toho plastoveho pridavneho drziaka, odkial ho stacilo vybrat...

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


13.10.08, 08:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
no musim si to tam nejak pridelat ......a nebo lip zabezpecit auto ale nevim jak .....budto mi rozbijou okno proti tomu se nezabezpecim...jedine tak nejake folie ze ? no nebo mi to vyhackujou to mam na prednich dverich jakesi blbosti ktere tomu zabrani ale na zadnich ne takze to musim dat i tam...no a nebo to udelaj snurkama a proti tomu by mi pomohlo upravit čudlíky ve dverich aby se je nedalo tak lehce chytit že ?

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


13.10.08, 14:00
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz