Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 10:57



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Oprava alebo vymena 
Autor Zpráva
Příspěvek Oprava alebo vymena
... mam taku dilemu , moje moznosti a schopnosti ohladom oprav su omedzene a tak vsetko vkladam do ruk mechanika . v blizkej buducnosti bude treba na mojom aute dat do poriadku prevodovku , spojku a motor . problem je v tom , ze mechanik navrhuje jedinu moznost , "vsetko vimenit" za funkcne aj ked uz pouzivane dielce ... co vy nato ?


17.2.06, 16:40
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4747
Bydliště: Černíky
Příspěvek 
No jo, v komerční sféře už opraváře nenajdeš, jsou už jen výměňáři :? :lol:

...záleží na tom, co máte za auto a v jakém stavu je...
...ale pokud jezdí, tak myslím, že vyměňovat celé agregáty za nové (či staré) je poněkud předčasné. Sice v některých případech je tato varianta jednodušší a dokonce i levnější, alejá osobně bych neházel převodovku do žita :D


19.2.06, 21:26
Profil ICQ
Příspěvek Re: Oprava alebo vymena
MiroJ píše:
... mam taku dilemu , moje moznosti a schopnosti ohladom oprav su omedzene a tak vsetko vkladam do ruk mechanika . v blizkej buducnosti bude treba na mojom aute dat do poriadku prevodovku , spojku a motor . problem je v tom , ze mechanik navrhuje jedinu moznost , "vsetko vimenit" za funkcne aj ked uz pouzivane dielce ... co vy nato ?

je to blbost, vymenis a budes na tom samym, o co se jedna 742 nebo 781? GO je sice drazsi, ale kloudne udelana stoji za to, kor pokud se chces na to spolehnout, treba tdy je mechanik a ten rika, ze skodovka ma cenu tisic korun a dat tisicikorunu do auta je hrich, nedavno jsem ho musel odtahovat, protoze jezdi jen na vzdalenost 5km 1xtydne a 105ka nevydrzela (tesneni pod hlavou, vedel, ze je vyzrany, ale setril a myslel ze to asi bude jezdit porad, kdyz jsem se dozvedel, ze si vyvaroval svislaky :roll: , tak jsem uz nemohl, proste kolenovrt jakych je okolo skodovek mraky)
kdyz uz menit, tak za neco o cem vis, ze je ve 100procent. stavu :wink: ale o tom se a s uspechem pochybovat


22.2.06, 22:34
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1467
Bydliště: Košice
Příspěvek Re: Oprava alebo vymena
MiroJ píše:
... mam taku dilemu , moje moznosti a schopnosti ohladom oprav su omedzene a tak vsetko vkladam do ruk mechanika . v blizkej buducnosti bude treba na mojom aute dat do poriadku prevodovku , spojku a motor . problem je v tom , ze mechanik navrhuje jedinu moznost , "vsetko vimenit" za funkcne aj ked uz pouzivane dielce ... co vy nato ?
Vsetko je otazka ako dlho to auto chces pouzivat a kolko je rozpocet na opravu. Minule si kolega dal urobit rozpocet na opravu karoserie fava a potom radsej kupil feliciu, ktoru uz nebolo treba vyvarat. A ma pokoj.


24.2.06, 10:01
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz