|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 9 ] |
|
2 pary stejne a presto jine
| Autor |
Zpráva |
|
Majlanky
Junior TW team
Registrován: 10.8.07, 19:25 Příspěvky: 1728 Bydliště: Praha
|
 2 pary stejne a presto jine
Zdar,
mam tu dva pary pruzin na vlecku. Jeny sou prvovyroba nikdy nejety v cerny barve. Druhy sou opiskovany ze 120LX. A ted:
Ty nejety jsou kratsi a mekci(kdyz je ohnu pres koleno jdou snadnejc)
ty jety ze 120LX jsou delsi a tvrdsi(zase pres koleno)
No a ty jety maj na jenom konci dratu vyrazenej nejakej napis bohuzel nedokazu rozpoznat co to je...
No a ted by me zajimalo co si mam dat na auto a jestli nevite proc sou tak rozdilny?
_________________ Rapid r.v. 1989 s legalnim 781.136
|
| 20.6.08, 10:34 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
Užovkové versus eMkové?
|
| 20.6.08, 10:39 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
No tak je klidně možné že na rapidu byly měkčí přece jen (sice asi ne o moc ale rozdíl tam bude) rapid je myslím že vzadu o pár kg lehčí než stodváca a nebo jedny jsou z úzké vlečky a druhý ze široké (taky je možné že se lišej)
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 20.6.08, 10:41 |
|
 |
|
Majlanky
Junior TW team
Registrován: 10.8.07, 19:25 Příspěvky: 1728 Bydliště: Praha
|
Kristensen píše: No tak je klidně možné že na rapidu byly měkčí přece jen (sice asi ne o moc ale rozdíl tam bude) rapid je myslím že vzadu o pár kg lehčí než stodváca a nebo jedny jsou z úzké vlečky a druhý ze široké (taky je možné že se lišej)
No a 120LX mela kterou vlecku? Uzkou nebo sirokou? no a co teda mrsknout na auto?
_________________ Rapid r.v. 1989 s legalnim 781.136
|
| 20.6.08, 10:57 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
Na auto se dá mrsknout zahrádka a na ni plyšák v nadživotní velikosti. 
|
| 20.6.08, 11:05 |
|
 |
|
Martin 007
Dezertér
Registrován: 19.11.06, 17:11 Příspěvky: 12402 Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
|
Majlanky píše: Kristensen píše: No tak je klidně možné že na rapidu byly měkčí přece jen (sice asi ne o moc ale rozdíl tam bude) rapid je myslím že vzadu o pár kg lehčí než stodváca a nebo jedny jsou z úzké vlečky a druhý ze široké (taky je možné že se lišej) No a 120LX mela kterou vlecku? Uzkou nebo sirokou? no a co teda mrsknout na auto?
120LX má širokou vlečka...ale je to sedan a ne coupé...tam rozdíly být mohou...ty péra můžeš mít z Garde nebo z kyvkový nápravy prvních užovek...
_________________ Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš. Zakládající člen Coupé clubu TW Škoda 743 Forever Team Člen klubu ostrých motorů TW
|
| 20.6.08, 11:15 |
|
 |
|
Majlanky
Junior TW team
Registrován: 10.8.07, 19:25 Příspěvky: 1728 Bydliště: Praha
|
Martin 007 píše: ...ty péra můžeš mít z Garde nebo z kyvkový nápravy prvních užovek...
Ty nejety?
_________________ Rapid r.v. 1989 s legalnim 781.136
|
| 20.6.08, 11:18 |
|
 |
|
Martin 007
Dezertér
Registrován: 19.11.06, 17:11 Příspěvky: 12402 Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
|
Majlanky píše: Martin 007 píše: ...ty péra můžeš mít z Garde nebo z kyvkový nápravy prvních užovek... Ty nejety?
První užovky měli docela tvrdý...Garde páč má menší páku na nápravě tak mlže mít asi měkčí...
_________________ Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš. Zakládající člen Coupé clubu TW Škoda 743 Forever Team Člen klubu ostrých motorů TW
|
| 20.6.08, 12:03 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
No jo ale ještě teď an to čumim, ještě řekni o kolik cm jsou od sebe rozdílný, aby jsi pak nedržel v ruce klasiku škodováckou a pak megapéra na vlečku, jestli to kratší je pomalu až skoro poloviční nebo ještě možná tříčtvrteční než to dlouhý tak není co řešit to potm držím v ruce jedny péra obyč alá Š120 a druhý dlouhý na Š130 a Rapid, takže pokud máš vlečku tak dlouhý pokud máš kyvku tak krátký, já to jednou prohodil mezi sebou a taky to maká, domky péra z Š130 namontovaný na Š120 a péra a domky z Š120 namontovaný na rapida
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 20.6.08, 13:10 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 9 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|