Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 25.9.24, 05:33



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Ivan-MafiaMB 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8
Příspěvek Ivan-MafiaMB
url]http://fotoalbumy.azet.sk/gigi1huldale/moje-auto-mafiamb/?i9=f29a1e088609[/url

-takze thoto je moja mašines..mam ju cca 2roky je poskladana z dvoch aut. . .jedna mala ok interier a druha kasnu...metalizu ma odkedy mi vysiel do cesty cigan na favorite...a musel som ju prestriekat ...vsetko je robene doma ...bojoval som aj s motorom kedze povodny klakol ,tak sme tam dali z favorita ,ten zasa nechcel chodit tak ako by mal stale nejaky problem ...tak som sa nechal nahovorit jednym chlapikom z Martina na komplet porobenie + upravy(lestene zvody,kanaly spalovaci priestor ,znizenie hlavy,odlahcenie remenice zotrvacnika,vyfuk a karbik z T613 )...na to som dost dlho skrabal 13 000sk
-bola unho celu zimu asi tak 3mesiace ,uz som myslel ze ju ani neuvidim ale nakoniec som ju dostal dom...sklamanie sa dostavilo ked po tyzdni prerazila voda do oleja a spod remenice zacal tiez olej vytekat..znova sme museli rozobrat komplet motor..kedze do toho sa ja vobec nevyznam a uz som nikomu neveril tak dííííííík Ocovi a krsnemu. ....po rozobrati sa zistilo ze robota odflaknuta ziadne lestene zvody a ine...akurat ten karbik a vyfuk mozno uznat....
.....ale uz jazdi sice za studena dochne a nie a nie otacky nastavit ale ked sa zohreje tak setko ok.jazdime cele leto..dufam:) teraz by som este chcel spravit prednu napravu -siroku M so snekovim riadenim.ale to doma.......hadam zmakneme..inak zhanam predne sedacky cervena koza a zrkadla chromove.diiik za slovo a miesto v garaži. 8)

_________________
MB-Mafia


Naposledy upravil Ivan2 dne 1.7.08, 14:25, celkově upraveno 2



23.6.08, 13:04
Profil
Pspvek Reklama

   
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek 
very najs ;)

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


23.6.08, 16:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 15098
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Celkem pěkné :)

Snad jen ty přední blikače se mi k tomu moc nehodí... :wink:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


23.6.08, 16:56
Profil

Příspěvky: 9049
Příspěvek 
pěkný a konečně taky MB


23.6.08, 19:56
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8
Příspěvek 
Diky dík.. . add blinkre-na slzy nemam -chcel som ..ale ak by mi niekto pomohol so zrkadlamy..by som bol vdačny bo mam len jedno aj to je zlomene na spodku.DIK 8)

_________________
MB-Mafia


23.6.08, 20:13
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz