Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 23.9.24, 20:28



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 ostrekovače 
Autor Zpráva

Příspěvky: 73
Příspěvek ostrekovače
ahoj. mam taky mensi problem s ostrekovacmi. donedavna bolo vsetko ako ma byt ale teraz mi funguje len jeden ostrekovac (u spolujazdca) a co je pre mna dolezity aby som si mohol ostriekat ja sklo aby som videl soferovat tak nejde. iba sa snazi snazi ale dostane zo seba vodu asi do vysky 5 centimetrov a to je vsetko. poradte mi cim by to mohlo byt. diky.
ozaj a este nieco. daju sa nahodit na skodovicu 120 r.v. 82 stierace z felicie?


6.10.06, 11:55
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 203
Bydliště: Horní Pěna
Příspěvek 
Každopádně prohlídni všechny hadičky, můžeš tam mít někde prasklinku kterou ti utíká tlak. Pak prošťouchni trysky ostřikovačů, nejlíp špendlíkem, anebo ještě líp je vyměň za nové. Pokud stříká jeden, čerpadlo tlak má a je to nejspíš někde ucpaný.
Já jsem vyměnil komplet hadičky i trysky, hadičky jsem nastříhal ne podle původních, ale tak, aby rozdvojka byla uprostřed. Pak to tlačí vodu do obou stejně.

A k těm stěračům, mám dojem, že ramínka jsou delší, takže by se ti posunulo stírání trošku doprava, a lišty pasovat nebudou, jsou moc dlouhé a uprostřed se budou srážet a lámat přes sebe. Vyzkoušeno.
Ale pokud máš škodovácké, tak by to mělo stačit, stírají toho dost na to abys viděl. Stačí občas vyměnit gumičky, nejlíp za ty s vrstvou grafitu.

_________________
Mazda 323, červená


6.10.06, 12:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz