Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 18:54



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Prosim o radu ,,Ekotronic,,. 
Autor Zpráva
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
tak to jsi mě kwiko znejistil no jak jsem tak kouzlil to vytápění sytiče přesně nevím, podíval bych se ti u souseda tomu jsem to dělal před dvěma léty, ale odstěhoval se, nejlepší je asi druhé sání, to napojení vody jsem možná dělal i T kusy do topení mám tolik harampádí že si hned poradím dokonce se mi zdá že jsme se jednou na to vykašlali nebyl čas a jezdilo to i tak bez vody, ono ti ten sytič otevře bimetalový pásek s odporovým drátem, tak napiš víťo jak sis poradil miloš


3.10.06, 19:49
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 543
Bydliště: MOST
Příspěvek 
Tak jsem se ptal na dopravaku jestli mi povoli tu přestsvbu na karburator a prej v žadnym připade. :oops:Tak to je v pr....


6.10.06, 17:40
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
to ses víťo ani nemusels na dopravce ptát, pokud to chceš legálně opravit, tak dojdeš pravděpodobně k závěru, že to zavezeš na vrakec, pokud to chceš legalizovat, tak bys musel koupit doklady bez katu se shodným tipem motoru, pak výměna motoru, karoserie a barvy, škodovka ti takovou přestavbu nepovolí a pokud najdeš opraváře, který ti to opraví v původním stavu, tak mi napiš adresu, žádného jsem za 10 let co znám tvůj problém neobjevil a ti co se do toho pustili, tak se stav jen zhoršoval, ve tvém případě je už asi všechno vymyšleno miloš


8.10.06, 10:28
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 543
Bydliště: MOST
Příspěvek 
To viš je to jako moje dite,tak se zoufale snažim.Dost jsem se na nem nadřel a je bez koroze.


8.10.06, 10:38
Profil

Příspěvky: 89
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Vitezslav píše:
To viš je to jako moje dite,tak se zoufale snažim.Dost jsem se na nem nadřel a je bez koroze.


Podle stanoviska Škodovky by to mělo jít udělat jako výměna karoserie, když koupíš auto se stejným typem karoserie, které má zkorodovanou kastli, ale dobrý motor bez katalyzátoru a přehodíš motory. Pak budeš jezdit na techničák z toho druhého auta, do kterého si necháš přepsat číslo a barvu Tvojí současné karoserie. Tu zkorodovanou kastli se špatným motorem odvezeš na vrakoviště (kvůli potvrzení) a původní techničák se značkami odevzdáš ke zrušení.


8.10.06, 21:12
Profil

Příspěvky: 2
Příspěvek 
Pred casom som mal tiez taky problem.

Kontrolka znamena,ze riadiaca jednotka hlasy chybu.
Ak prepojis kable v motorovej casti podla prirucky,tak po odcitani blikajuceho kodu na tej istej kontrolke a po porovnani s tabulkou sa dozvies zhruba o aku chybu ide.Mne kontrolka svietila do tej doby,kym som nevymenil poistku pre vyhrievanu podlozku medzi karb. a sacim hrdlom.Poistka je umiestnena vedla baterie.Su tam dve a je to ta 30A.Druha chrani riad.jednotku.Poistka nebola prepalena,ale mala zly kontak .Prechodovy prud ju zdeformoval natolko,ze som ju musel tahat znacnou silou. S autom som asi jeden z mala,ale velmi spokojny.Este ma nesklamalo,ale ak sa niekto stara,tak to ide.Vibrujuca klapka je normal.Robi to riad.jendotka,ktora jej nedokaze zadat polohu.Robia to vsetky.8) 8)


27.10.06, 22:38
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz