Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 24.9.24, 21:26



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Martin_O - červený šíp 
Autor Zpráva

Příspěvky: 73
Příspěvek 
ventYl píše:
Martin_O píše:
skodovecka jazdi dobre a za tri tyzdne bude mat skusku. idme s priatelkouna dovolenku do vysokych tatier a z trencina je to cca 300 az 350 kilakov. dufam ze ma nesklame niekde cestou :?


strazit chladenie, radit rozumne a neblbnut a dovezie ta kam len chces :) ja som takto chodil ke - za, ke - zapadne tatry a v pohode, bez pripravy, proste sa zbalilo a slo.


ono ja ani nemam nejake pochybnosti ze by ma sklamala ale vies stale je tam take malinke "co ked". ale ved chladenie chladica ventilatorom mam spravene manualne vo vnutri cez vypinac takze si myslim ze nic ine by sa stat nemalo :D


21.6.07, 07:01
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6571
Bydliště: Kosice
Příspěvek 
Martin_O píše:
ventYl píše:
Martin_O píše:
skodovecka jazdi dobre a za tri tyzdne bude mat skusku. idme s priatelkouna dovolenku do vysokych tatier a z trencina je to cca 300 az 350 kilakov. dufam ze ma nesklame niekde cestou :?


strazit chladenie, radit rozumne a neblbnut a dovezie ta kam len chces :) ja som takto chodil ke - za, ke - zapadne tatry a v pohode, bez pripravy, proste sa zbalilo a slo.


ono ja ani nemam nejake pochybnosti ze by ma sklamala ale vies stale je tam take malinke "co ked". ale ved chladenie chladica ventilatorom mam spravene manualne vo vnutri cez vypinac takze si myslim ze nic ine by sa stat nemalo :D


yo a este aby sa nezabudlo, zober si preistotu naradie, ktore potrebujes, cize kluc 13 14 17 vidlicovy (nezaskodi 2x), 10 prstencovy, plochy srubovak velky a maly, krizovatkovy srubovak stredny, kluc na sviecky, na matice na kolesa a KLADIVO. Niektori ludia este radia nosit so sebou nahradne vicko rozdelovaca, indukcnu cievku, klinovy remen a at least jednu sviecku, ale to by si uz musel ist na fakt velky vylet :) Jedna zalozna litrovka oleja je samozrejmost.

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


21.6.07, 08:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
Ještě alespoň 5 litrů vody, drát elektrikářský a drát ocelový (pozinkovaný) a pásku.

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


21.6.07, 08:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 73
Příspěvek 
ventYl píše:
yo a este aby sa nezabudlo, zober si preistotu naradie, ktore potrebujes, cize kluc 13 14 17 vidlicovy (nezaskodi 2x), 10 prstencovy, plochy srubovak velky a maly, krizovatkovy srubovak stredny, kluc na sviecky, na matice na kolesa a KLADIVO. Niektori ludia este radia nosit so sebou nahradne vicko rozdelovaca, indukcnu cievku, klinovy remen a at least jednu sviecku, ale to by si uz musel ist na fakt velky vylet :) Jedna zalozna litrovka oleja je samozrejmost.


no ono ja to skoro vsetko nosim stale so sebou za zadnymi sedackami takze keby nieco snad mam vsetko co mam mat. aj vodu mam nie 5 ale len 4 litre :) olej mam este asi tak tristvrte litra. dolieval som ho minuly tyzden, dokonca este nosim so sebou aj brzdovu kvapalinu. akurat si este musim nejake tie srobovaky naviac pribalit mam len jeden taky univerzalny :oops:


21.6.07, 10:55
Profil

Příspěvky: 73
Příspěvek 
tak som sa vratil po tyzdni z tatier a vsetko na auticku klapalo tak ako malo a este som na nom nabehal asi 150 km po tatrach a vsetko bolo v pohode az na jedno straaaasne sa mi nechcelo ist z dovolenky domov ked som si predstavil ze musim ist znova do prace :D ale co uz aj makat sa musi :wink:


17.7.07, 12:09
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
Já jsem se vrátil dnes a taky všechno v pořádku, najetých zhruba 1000km.

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


21.7.07, 15:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 73
Příspěvek 
Martin píše:
Já jsem se vrátil dnes a taky všechno v pořádku, najetých zhruba 1000km.

ja som to mal celkovo asi tak okolo 800 - 850 kilakov :)


23.7.07, 07:14
Profil

Příspěvky: 73
Příspěvek Re: Martin_O - červený šíp
Martin_O píše:
tak som sa konecne dostal k odfoteniu mojej skodovky a posielam par fotiek. nie je na nej ziadny tuning ani nic podobne len male skraslenie tot vse chcem abybola co najviac podobna originalu.
Fotil som to cez vikend na vylete takze su tam aj moja mama a ta mladsia je nastavajuca manzelka (svatba v septembri)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

este som zabudol dodat ze je to skoda 120L r.v. 1982 bol meneny zatial len prietokovy termostat a kable od indukcky ku vsieckam a rozdelovacu. inak je to moooooc spolahlive auto. mam ho zhruba rok.


TAK AUTICK JE UZ U INEHO MAJITELA. PREDANA ZA 10 000,- Sk. JA MAM MOMENTALNE FIAT TIPO 1,4 KARBEC r.v. 1990 :D


7.8.08, 12:49
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek Re: Martin_O - červený šíp
Martin_O píše:
Martin_O píše:
tak som sa konecne dostal k odfoteniu mojej skodovky a posielam par fotiek. nie je na nej ziadny tuning ani nic podobne len male skraslenie tot vse chcem abybola co najviac podobna originalu.
Fotil som to cez vikend na vylete takze su tam aj moja mama a ta mladsia je nastavajuca manzelka (svatba v septembri)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

este som zabudol dodat ze je to skoda 120L r.v. 1982 bol meneny zatial len prietokovy termostat a kable od indukcky ku vsieckam a rozdelovacu. inak je to moooooc spolahlive auto. mam ho zhruba rok.


TAK AUTICK JE UZ U INEHO MAJITELA. PREDANA ZA 10 000,- Sk. JA MAM MOMENTALNE FIAT TIPO 1,4 KARBEC r.v. 1990 :D

myslíš že sis pomoh??? :D:D fiat :sick:

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


7.8.08, 15:13
Profil ICQ
Metal (urg)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3730
Bydliště: Vsetín
Příspěvek 
krásné autí...škoda že si ho vyměnil za špagetožrouta :cry:

_________________
Škoda Fabia 1.9 SDI - přesunovadlo
Jawa 350 OHC ´19 - pro jizdy s čistýma rukama
ČZ 175/477 ´72 - veterán
Obrázek
Škoda 742 Forever Team


7.8.08, 16:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz