Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 15:23



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
 Manual na Feldu 
Autor Zpráva
Příspěvek Manual na Feldu
nemate niekto kompletny navod pre Feliciu? jedna sa mi o postup ako ju rozobrat a poopravovat jednotlive suciastky. momentalne ma trapi ako zlozit palubovku a vymenit ziarovky podsvietenia.


19.9.06, 22:55
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Šroubky jsou schovaný vlevo po stranách spínačů světel, uprostřed po stranách spínačů mlhovek, varovnejch a tak a vpravo je to asi někde okolo přihrádky. S trochou šikovnosti na všechno přijdeš sám.
O žádněm návodu nevím, snad jedině pořídit si nějakou chytrou knihu...

Btw, netušil jsem, že je povoleno psát anonymům, ale budiž, aspoň nebudeme taková uzavřená komunita s diagnózou "Škodovkář".

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


19.9.06, 23:23
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1467
Bydliště: Košice
Příspěvek Re: Manual na Feldu
Coolboy píše:
nemate niekto kompletny navod pre Feliciu? jedna sa mi o postup ako ju rozobrat a poopravovat jednotlive suciastky. momentalne ma trapi ako zlozit palubovku a vymenit ziarovky podsvietenia.

http://sweb.cz/petercermak/auto/Palubka/
Navod na feldu kupis v knihkupectve za aso 500 penazi. http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=156


20.9.06, 08:33
Profil

Příspěvky: 5
Příspěvek 
Peter50kw: dakujem, presne takto tom si to predstavaval. kamarat mi spominal, ze on ma dokonca videa s ukazkami ako pacit aby to slo lahko von. to vsak nebolo na feldicku.

inac uz nie som anonym. :D


22.9.06, 22:46
Profil

Příspěvky: 5
Příspěvek 
Peter: takze palubovku som uspesne vybral. problem som mal akurat s nahonom tachometra, ale nakoniec som ho objavil. tu je ale aj problem, ktory sa objavil, lebo po zalozeni polubovky s5 mi nefunguje tachometer. :(

neviem ci som ho len zle neupevnil do palubovky alebo to je nieco vaznejsie. v motorovej casti som ho jednoducho odkrutil a potom zase zakrutil. tu skrutku co je nalavo od neho (na tvojej fotke tam je skrutkovac) som nechal tak, vobec som ju nepovoloval. moze tam pri opatovnom nasadzovani nastat nejaky problem?


24.9.06, 17:43
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
problém nastat může i mě po demotáži a následným složení skáče (nesedlo si to) ale za čas to bude ok už sem to jednou měl

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


24.9.06, 18:27
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1467
Bydliště: Košice
Příspěvek 
Musis to este raz rozhodit. Vysunul sa ti nahon z rychlomera. K prevodovke pripajaj az ked mas pristrojovku zlozenu. Postup, ktory si pouzil na strane prevodovky je uplne korektny. Pri postupe, ktory mam nafoteny je (vraj) urcite riziko, ze prevod spadne do prevodovky.


24.9.06, 21:28
Profil

Příspěvky: 5
Příspěvek 
tak som to dnes zvladol. ruky mam sice cele doskrabane ale vsetko facha ako ma. akurat som kupil o 1 ziarovku menej, takze to budem musiet rozobrat este raz. :lol:

inac dost dobre nechapem ako moze prevod padnut do prevodovky? to by som musel asi povolit tu skrutku co je na tvojich fotkach.


25.9.06, 20:54
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1467
Bydliště: Košice
Příspěvek 
Coolboy píše:
tak som to dnes zvladol. ruky mam sice cele doskrabane ale vsetko facha ako ma. akurat som kupil o 1 ziarovku menej, takze to budem musiet rozobrat este raz. :lol:

inac dost dobre nechapem ako moze prevod padnut do prevodovky? to by som musel asi povolit tu skrutku co je na tvojich fotkach.

Tak ako pises. Ale aj tak neviem ci by to bol az taky problem. Ale naozaj nemam chut to skusat :-)


25.9.06, 22:05
Profil

Příspěvky: 5
Příspěvek zapalovac
poradte mi ako sa da vybrat zapalovac z palubovky. akosi mi nefunguje a vobec neviem aok sa to rozoebra a v ziadnom manuale som to nenasiel. nechcem to hned pacit, lebo neviem ako to drzi. rovnako by som privital, ak my prezradite ako sa davaju prec koliecka na ovladanie kurenia. dik.


29.10.06, 17:56
Profil

Příspěvky: 819
Bydliště: jih vysočiny
Příspěvek 
Tak co se týče zapalovače,je to pěkný pakec a rozebrání plno dílu okolo.Musíš demontovat štít ovládání topení-vyndat popelník,opatrně nejlepe plastem vypáčit štít ovladačů topení,vyndat šrouby,vysunout celý blok ovládání topení a už uvidíš šroby,co drží držák popelníku a vytoužený zapalovač./jeden komplet./
No a druhou odpověd už znáš.Sundat štít a knoflíky stáhneš při troše síly dolu.Rada-při páčení štítu topení si vyndej popelník a nejlépe dvěma plastov.,nebo dřev.páčidlama začni páčit od spodu/od popelníku/.Pevné nervy a hodně zdaru. čus

_________________
A máš kostru? - ,,asi jo"


29.10.06, 22:06
Profil

Příspěvky: 5
Příspěvek 
no fasa no fasa
take bezbrehe pacenie mam najradsej. dufam, ze to nezlamem :D


1.11.06, 21:41
Profil

Příspěvky: 819
Bydliště: jih vysočiny
Příspěvek 
Neboj,tak špatně to zas nejde.Jen to chce trochu citu.čus

_________________
A máš kostru? - ,,asi jo"


2.11.06, 18:32
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 13 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz