Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 13:29



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 Cyklisti na silnicích 

Cyklisté na silnici:
Střílel bych je 65%  65%  [ 20 ]
Nevadí mi 35%  35%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 31

 Cyklisti na silnicích 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 79
Bydliště: Lounsko
Příspěvek 
Sadra17 píše:
jo a ze všeho nejradši mam ty co si jezdí dva vedle sebe a myslý si že sou páni silnice

To mě taky dost vytáčí :evil: - občas udělám i to, že je předjedu tak, že toho jednoho „lížu“ zrcátkem :twisted:

_________________
Š120L - 87´ + Favorit LXi - 93´


22.9.06, 06:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 304
Bydliště: Sezimovo Ústí
Příspěvek Nemám rád cyklisty
:evil: Nemám rád cyklisty a chodce hlavně v noci, když maj na sobě černé oblečení a jedou uprostřed pruhu, bez osvětlení a argumentují tím, že oni nepotřebujou světlo, vždyť já vidim dobře...Narval bych jim povinně reflexní vesty na kola.Když jde policie tak po řidičích motorových vozidel a chce jim brát pořád nějaký body, tak nechápu, proč se nejde tvrdě i po neukázněných chodcích, kteří svým nezodpověným chováním omezují a ohrožují často svůj i cizí život, nebop zdraví....


23.10.06, 11:27
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 304
Bydliště: Sezimovo Ústí
Příspěvek 
Jo a k těm dopravním hřištím.Žáci na prvním stupni základní školy mají dodnes dopravní výchovu, která je obohacena praktickou výukou na dopravním hřišti.Můj názor však je, že dopravní hřiště je sice hezká zábava, ale na praktické znalosti dětí a pozdější využití v praxi nemám až takový vliv.Do dětí musí především jejich rodiče neustále vtloukat, jak se jako účastník silničního provozu má chovat, musí jim to neustále připomínat a pokud se budou sami chovat nesprávně nemá to dítě od koho okoukat a dopravní hřiště to nezachrání.To je myslím dostatečně vidět v chování cyklistů, chodců, ale i některých motoristů.


23.10.06, 11:39
Profil

Příspěvky: 263
Příspěvek 
pajavlk píše:
Jo a k těm dopravním hřištím.Žáci na prvním stupni základní školy mají dodnes dopravní výchovu, která je obohacena praktickou výukou na dopravním hřišti.Můj názor však je, že dopravní hřiště je sice hezká zábava, ale na praktické znalosti dětí a pozdější využití v praxi nemám až takový vliv.Do dětí musí především jejich rodiče neustále vtloukat, jak se jako účastník silničního provozu má chovat, musí jim to neustále připomínat a pokud se budou sami chovat nesprávně nemá to dítě od koho okoukat a dopravní hřiště to nezachrání.To je myslím dostatečně vidět v chování cyklistů, chodců, ale i některých motoristů.

Jo, to je naprosto přesně řečeno.


23.10.06, 15:54
Profil

Příspěvky: 3
Bydliště: Snina
Příspěvek 
elegant píše:
Ja osobne uvažujem namontovať zvonček z električky...





To by teda fakt stalo za to... : )

_________________
120 4ever


30.10.06, 14:52
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz