Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 15:12



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Silnicni pravidla 

Davate poctive na prechodu prednost?
Ano 33%  33%  [ 7 ]
Ne 38%  38%  [ 8 ]
jen kdyz se čumi a jeste na nej mavam 29%  29%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 21

 Silnicni pravidla 
Autor Zpráva

Příspěvky: 188
Bydliště: Třinec
Příspěvek Silnicni pravidla
Nazdar, dnes sem jel autem a stala se mi taka nemila vec. Nedal sem prednost chodci a dostal pokutu 2tis. jenze to byl prechod tesne za kruhacem pri vyjezdu, takze kdybych zastavil tak zablokuju kruhovy obezd. Je to taky mensi mestsky a metr za vyjezden je prechod z hypermarketu, takze jsou tam porad lidi, proto se ptam musim zastavit i na ukor ze zablokuju auta na kruhaci jen proto ze nejaci ..... chcou si v Lidlu kupit o 5Kč lacinejsi ponozky si mliko? Myslim ze toto je holy nesmysl a dopravaci by se fakt meli jit koukat na to co zpusobili.

_________________
Skoda favorit 91 karburator


22.8.06, 07:28
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12111
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek Re: Silnicni pravidla
Mike.M píše:
Nazdar, dnes sem jel autem a stala se mi taka nemila vec. Nedal sem prednost chodci a dostal pokutu 2tis. jenze to byl prechod tesne za kruhacem pri vyjezdu, takze kdybych zastavil tak zablokuju kruhovy obezd. Je to taky mensi mestsky a metr za vyjezden je prechod z hypermarketu, takze jsou tam porad lidi, proto se ptam musim zastavit i na ukor ze zablokuju auta na kruhaci jen proto ze nejaci ..... chcou si v Lidlu kupit o 5Kč lacinejsi ponozky si mliko? Myslim ze toto je holy nesmysl a dopravaci by se fakt meli jit koukat na to co zpusobili.


Taky mam dojem, ze prejit "nerusene" silnici je dost narocnej pozadavek.
Driv jsem ho musel "neohrozit" nebo "neomezit"?

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


22.8.06, 07:42
Profil ICQ YIM
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Někdy mám dokonce pocit, že některí lidé, zejména důchodci, vyčkávají nehnutě u přechodu a v okamžiku, kdy se k nim priblíží auto, neohroženě vstoupí do vozovky, dávajíc tím najevo svou nadřazenost...

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


22.8.06, 11:36
Profil ICQ
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
co říkal známej tak se mu ňákej kluk plahočil po přechodu (schválně) tak zatáh ručku že vyleze a dá mu přes hubu a to ste měli vidět jak se prej omlouval :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


22.8.06, 11:51
Profil ICQ

Příspěvky: 3
Bydliště: Snina
Příspěvek 
Nepér píše:
Někdy mám dokonce pocit, že některí lidé, zejména důchodci, vyčkávají nehnutě u přechodu a v okamžiku, kdy se k nim priblíží auto, neohroženě vstoupí do vozovky, dávajíc tím najevo svou nadřazenost...


Je sice pravda, ze mnohi ludia sa spravaju na prechode ako hovada (plati najma pre ludi mladsich ako 20 rokov), ale aj tak, prednost na prechode davam takmer vzdy. Dovod je asi taky, ze viem, ake je blbe, ked stojis na prechode ako vol, a kazdy vodic Ta ma na haku. Ved donedavna som tak este na prechodoch cakal aj ja.... :)

_________________
120 4ever


30.10.06, 15:04
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz