Deekay - Škoda Favorit 137 GRx r.v. 1990
| Autor |
Zpráva |
|
trady
Registrován: 2.10.08, 09:49 Příspěvky: 3491 Bydliště: Kopřivnice > (okr. Novy Jicin > Kraj Moravskoslezký > CZ > Evropa > Planeta země >
|
deekay píše: podtlak - ano nie? 
Zkus nastavit pevny predstih na 10° a odpoj podtlak a prozen to do kopce uvidis jak to pojede... 
|
| 3.10.08, 16:18 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
bitmap píše: Konecne poradny rozdelovac  Podtlak - pokud chces jezdit i jinak nez pilu ve vysokych otackach, tak ano. Bez nej je to na pul plynu v nizsich otackach zdechle az hruza, ale zas budes mit zrejme ne uplne plynule prechody. Zalezi, jestli jsi ochoten obetovat spotrebu a zatah v nizkych otackach plynule dodavce vykonu  Přesně tak s podtlakem buď to má při podébné vačce co má Deekay buď blbé přechody a nebo to nejede nahoře. Takže jsem odpojil podtlak, přechody parádní, jede to nahoře, ale i dole to není špatný, když se to sešlápne tahá to už od 2000 - 2500 otáček.
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 3.10.08, 16:47 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
ok, diki hoši, zajtra potestujem 
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 3.10.08, 21:21 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
tak nahodil som to, ale zatial som presiel len asi 20 km,
prve poctiy so zapojenym podtlakom pri 8° predstihu, 100 oktan:
motor ide kultivovanejsie, je tichsi ale vo vysokych otackach stratil tah, bude treba laborovat
dalej som si konecne vychutnal "deekayomatove" odhlucnenie
nadhera! clovek to podvedome toci viac lebo nepocuje motor ako predtym, autoradio netreba mat tak nahlas ale teraz musim oblepit aj blatniky a zvysok auta
este treba od motora oblepit kurenie ale tu sadu je nemozne zohnat, tak tam asi smarim tappajomat
dalej som zistil ze mam volakde asi zle spojeny vyfuk
a, takto to vyzera momentalne
IOSP "funguje" ale bohuzial vypadavaju 4 diody, raz idu raz nie, su to prave zlte, kde sa najviac pohybujem, celkovo to skace dost divne
raz mam na volnobeh 2 litre raz 10, pri 40 na 2ke to zere udajne 3 a pri 60 na 4 asi 4
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 4.10.08, 20:52 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 10.10.08, 15:21 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
Umrel otackomer  znicoho nic padla rucicka, ak to nebude kabel od cievky tak asi KO
cim to mohlo byt?? ma 4 roky, kupeny cisto novy v obchode
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 11.10.08, 19:42 |
|
 |
|
kwiko
Registrován: 10.1.06, 13:21 Příspěvky: 5194 Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
|
deekay píše: Umrel otackomer  znicoho nic padla rucicka, ak to nebude kabel od cievky tak asi KO cim to mohlo byt?? ma 4 roky, kupeny cisto novy v obchode
Take som este nepoculo, moj som uz darovalo, skus ten kablik, alebo posli sms autostarovi. urcite sa potesi 
_________________ Forman 135Le Volvo 855 TDI 0949126151
|
| 11.10.08, 20:00 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
zkus ten kabel, nebo s tim ještě chvilku jezdi a von třeba obživne...fotřikovi to taky jednou za čas udělá, ale pak se zas chytne...
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 11.10.08, 20:32 |
|
 |
|
ventYl
Registrován: 25.1.07, 23:48 Příspěvky: 6704 Bydliště: Kosice
|
deekay píše: Umrel otackomer  znicoho nic padla rucicka, ak to nebude kabel od cievky tak asi KO cim to mohlo byt?? ma 4 roky, kupeny cisto novy v obchode
si to vytacal, nejakemu drotiku sa to nepacilo a tak sa odparil?
_________________ This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting. (--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik [H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula Skoda 742 Forever Team
|
| 11.10.08, 22:45 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
ventYl píše: deekay píše: Umrel otackomer  znicoho nic padla rucicka, ak to nebude kabel od cievky tak asi KO cim to mohlo byt?? ma 4 roky, kupeny cisto novy v obchode si to vytacal, nejakemu drotiku sa to nepacilo a tak sa odparil?
to je blbost  normalne som siel po dialnici konstatnou rychlostou, 5ka, a zrazu spadla rucicka
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 12.10.08, 15:05 |
|
 |
|
ventYl
Registrován: 25.1.07, 23:48 Příspěvky: 6704 Bydliště: Kosice
|
deekay píše: ventYl píše: deekay píše: Umrel otackomer  znicoho nic padla rucicka, ak to nebude kabel od cievky tak asi KO cim to mohlo byt?? ma 4 roky, kupeny cisto novy v obchode si to vytacal, nejakemu drotiku sa to nepacilo a tak sa odparil? to je blbost  normalne som siel po dialnici konstatnou rychlostou, 5ka, a zrazu spadla rucicka
no, on ten otackomer nie je nejako brutalne komplikovany, takze by malo ist odmerat, co sa v nom pochcalo a vymenit to. pri troche stastia to bude len nejaky dratik / upadnuty, odkyvany a pod.
_________________ This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting. (--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik [H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula Skoda 742 Forever Team
|
| 12.10.08, 19:04 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
nove poznatky
jazdil som bez podtlaku: auto ide lepsie za plynom, prechody ok, v nizsich otackach lepsie ale na 1 2 cuka, mam zvysit/znizit predstih? mam tam na volnobeh 8 , palivo 100 oktan
dalej na uzasnom tonovanom skle mi z vyhrievania idu az 2 pruzky  dostat tak do ruk toho zorra...
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 22.10.08, 14:44 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
ozaj a vyfuk ma stale basovejsi a basovejsi zvuk ale nie je nikde deravy! (zpachaval som ho ale nedal sa, stale mi odtlacal ruku)
a pri brzdeni motorom je pri nejakych otackach taka divna rezonacia
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 22.10.08, 15:01 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
deekay píše: ozaj a vyfuk ma stale basovejsi a basovejsi zvuk ale nie je nikde deravy! (zpachaval som ho ale nedal sa, stale mi odtlacal ruku) a pri brzdeni motorom je pri nejakych otackach taka divna rezonacia
takto to ťažko zistíš, ale zrejme ti vyhnilo vnútro výfuku, keď po niektorom dieli poklepkáš tak by si mal počuť ako sa tam ten bordel natriasa... (alebo ako to nazvať) 
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 22.10.08, 15:05 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
deekay píše: ozaj a vyfuk ma stale basovejsi a basovejsi zvuk ale nie je nikde deravy! (zpachaval som ho ale nedal sa, stale mi odtlacal ruku) a pri brzdeni motorom je pri nejakych otackach taka divna rezonacia
zkus to zvednout (nebo pod to vlíst) a zmáčkni všechny ségrovky na držákách u silentů a mrkni na všechny spoje..když je furt hlučnější a děravej není, může bejt vzadu ta spona uhnilá..já to tak měl
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 22.10.08, 15:06 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|