Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.9.24, 07:22



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 kdo už boural a jak moc ? 
Autor Zpráva

Příspěvky: 14
Příspěvek kdo už boural a jak moc ?
Já včera, když jsem se vracel z práce z noční. Na výjezdu z mírné levotočivé zatáčky asi v 70km....sem jsi všiml že mi mírně ustřelil zadek - vyšlápl jsem plyn, stočil volant doprava, srovnal to a zničeho nic znovu !!! ( to nechápu) vjel jsem do protisměru..znovu točím doprava, ale auto snad díky lehkému předku už vůbec nereagovalo a byl jsem v příkopě a zboural jsem ještě plot. Řízení v háji - přední kola do V, Zadní levé posunuté a "ohlé, dveře prahy zamáčklé skla vymlácené, zrcátko ani kliky dveří nemůžu najít :cry: :( pár metrů před garáží..... ach jo a jde se opravovat


4.11.06, 10:35
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
nj, led to je prevít...
Jinak asi ještě nejsem správnej driver, když sem to zatím nikde nezbořil.
Odřený nárazníky nepočítám...

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


4.11.06, 11:04
Profil ICQ

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Tak to já už boural a to ještě ani nemám řidičák (a ještě 13 měsíců mít nebudu :cry: ).... Nebylo to nic hrozného, při vytlačování rapida za garáže (bylo mi líto ho nastartovat kvůli baterce když sem chtěl venku jen nastavit ostřikovače) jsem já pitomec otevřel dveře u řidiče abych stočil kola do správného směru a jak byly otevřeny, tak vzaly futra dveří od garáže :x Výsledek? Ohnul se roh dveří v místě jak je tam takový ten ozdobný prolis a utrhnul se jeden šroub M7 držící horní pant dveří ke kastli...

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


4.11.06, 11:31
Profil

Příspěvky: 226
Bydliště: Praha-Lipence
Příspěvek 
Tak to já boural na plech. Ale ne mojí vinou. Sem odstavil auto u Alberta na parkovišti. A když vycházim z obchodu, koukám, jak se snaží vedle mě zacouvat ženská. A jaksi to neodhadla a naprala to do mě. Nic moc. Akorát utrženej nárazník, ohnutý přední čelo a malinká díra v blatníku pod blinkrem. Takže jsem to jakštakš vyrovnal, nárazník vyměnil a jezdim vesele dál. A pak mam ty tradiční-odřenej nárazník na matčiný felině, když jsem se snažil zacouvat do garáže.

_________________
Š120LS, rv. 84, červená, čeká na dvorku až se rozpadne :-) už není
Rapid 130, rv. 88, červenej, stav jakštakš ujde - prodáno škodaři
Nissan 200SX S13, rv.89, tmavě modrá, jezdí jak splašenej, 1,8l, 124kW


4.11.06, 11:50
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 180
Bydliště: Čaklov, okr. Vranov n/T SR
Příspěvek 
Ja búram stále keď parkujem auto do garáže, dávam ho totiž ku stene až na doraz :lol: takže prezná ŠPZ si to stále odnáša a má už trošku odretý rám :wink: Ale ináč sa mi to našťastie nepodarilo. Buď ma má niekto ozaj rád alebo mám trošku viac šťastia ( vynikajúci vodič asi nebudem lebo mám odjazdených asi iba nejakých 80 000 km.. čo majú tí vynikajúci najazdené na spiatočke :lol: ) Ale už som sa na ceste pár krát potočil, zažil som aj ustrelenie zadku v 130km, a podarila sa mi už aj jazda na 2 kolesách (vtedy mi veru riadne stlačilo prdelku :oops: ) Tak len sa modlím, nech to štastie trvá aj naďalej...

_________________
Š 125L r.v.89


4.11.06, 12:02
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1471
Bydliště: Karviná / přes týden Zábřeh na Moravě
Příspěvek 
tak ja uz taky mel to "stesti". Nastesti ne moji vinou. Na aute se menilo prave predni svetlo, smerovka, plastova maska, blatnik, naraznik a trochu se musela porovnat predni kapota (ten lem)... Ale pecka to byla... od te doby se poutam ikdyz jen vyjizdim z garaze...

_________________
Škoda 110R r.v. 1972, rallye červená / - šlo do světa
Škoda RAPID 130 r.v. 1987 - rallye červená, Apolla /
Coupé club TW


4.11.06, 12:39
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 74
Příspěvek 
taky už sem boural dvakrát jednou sem zaspal a jak sem chvátal tak sem se nestih pořádně probudit a hned pod panelákem sem to za volantem zalomil a jel sem rovnou na zaparkovanýho kadeta plnýho romů to byla šlupa takže pokuta blatníky kapota světlo jedno vydrželo ale zarazila se až dovnitř H4 čelo maska a tak no a pak sem jednou odbočoval a jeden frajer minedal přednost protože šteloval rádio a BUM našil to do mě z boku urval mi předek na auťě škoda za 75000,- ale když neteče krev je to v pohodě jak se říká když jde o plechy jde o H....


4.11.06, 15:20
Profil ICQ
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek 
Este ked favorit patril otcovi tak pri zatáčaní doľava na križovatke ho začali zľava obiehat policajti a bum, blatnik a svetlo v prdeli. Nastastie nic vazne ale este mali tu drzost obvinit jeho a dat mu pokutu. Tvrdili ze nedal vystrazne znamenie..... :wink: To bolo este za československa takže moc sa hadat bol risk :)

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


4.11.06, 15:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27223
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
Šemik píše:
Tak to já už boural a to ještě ani nemám řidičák (a ještě 13 měsíců mít nebudu :cry: ).... Nebylo to nic hrozného, při vytlačování rapida za garáže (bylo mi líto ho nastartovat kvůli baterce když sem chtěl venku jen nastavit ostřikovače) jsem já pitomec otevřel dveře u řidiče abych stočil kola do správného směru a jak byly otevřeny, tak vzaly futra dveří od garáže :x Výsledek? Ohnul se roh dveří v místě jak je tam takový ten ozdobný prolis a utrhnul se jeden šroub M7 držící horní pant dveří ke kastli...


přesně tohle se stalo tátovi ale ten už byl rozjetej takže následovala výměna dveří

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


4.11.06, 17:24
Profil ICQ
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27223
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
jinak já když sem chtěl poprvý driftovat tak mi to nevyšlo a pocuchal sem křoví na autě nic nebylo a křoví mě nezajímá :lol:

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


4.11.06, 17:27
Profil ICQ
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10552
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
tak ja poprvy pri couvani na rampu (asi v 15ti ) sem cumel otevrenejma dverma abych najizdel presne a zapomnel sem ze vedle je naskladana hromada cihel, takze sem otevrel dvere vic nez jdou,asi v 16 ti sem krosil v hrusovym sade ve 20cm snehu,bozuzel byla zasnezena i roura pres prikop a vypadalo to jako cesta ven a pac byla dokopce taxemse na to rozjel (asi tak 30km/h) a najel na tu rouru a jak vylitnul predek do vzduchu, taxe utrh predni tlumic.., potom se podemnou pri kroseni utrh kus cesty v zatacce ( nekdo tam kopal skvaru a narusil cestu), ale nic se nestalo... to byly prihody my tereni skodovky.. kdyz sem mel garde, uz s ridicakem, taxem dostal na 1/13 mezi mostem a chomutovem hodiny jako krava(jel sem 40kou.. ) a o svodidla sem odrel zadni naraznik a zlomil predni, hodinu po me tam byla hromadna nehoda-11 aut..a pred 3ma rokama sem cestou z plzne decentne navstivil tazny zarizeni klobouckare ve fack- nesvitily mu zadni lampy a taxem nepostreh, ze bude sjizdet z hlavni silnice(ktera vedla doprava, ael v krizovatce stal dum, takze za ni nebylo videt) doleva,pac neblikal a pozde sem zaznamenal jeho brzdeni, pac on videl auto, ktrery ja jeste videt nemoh..a to me stalo chladic a redni celo a mrizku..

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


5.11.06, 01:15
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek 
Ja som skrátil otcovu šáde vpredu tak o 10 cm, ke´d som sa pozeral na semafor a nevšimol som si, že auto predo mňou zastavilo a neprešlo (a to som predpokladal, že na 100% prejde) ...bola to jasne moja vina, ale pospájalo sa toľko negatívnych detailov...to sa muselo jednoducho stať = celý predok ratší tak o 10 Cm (svetlá, blatníky, kapota, chladič, maska, úplech pod maskou, nárazník ...KO).
Drobných nepríjemností, pri kt. sa našťastie nič nestalo som mal viac...

...musím povedať, že všetko všetúčko kvôli nepozornosti...

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


5.11.06, 19:42
Profil

Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
byli jsme v autě, v autě na střeše, se stává, když se to pujčí, nezletilému řidiči :roll:, zhruba v 60km/h, leknul se zatáčky, dal plnej levej, následoval smyk, jěště, že v protisměru týpek zastavil :D, náraz z boku do příkopa, projížďka kousek příkopem, dosud jsem nepochopil, proč se to poté převrátilo na střechu :roll:, no pár odřenin, jedná sešitá hlava, zadrátováná kost, jink ok, jěště, že jsme měli pás, a auto nepojízdný, moc nepoboucháný, zlomily se dveře u řidiče, nejspíš byla hnutý nápravy a ramena :shock:, když jsme to táhli dom, jeli jsme 40, no jelo to stylem, že jsem skákal nahoru, dolu, doprava doleva :shock: :roll:

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


5.11.06, 21:13
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1954
Bydliště: Bratislava
Příspěvek 
Som šiel aj so spolužiakom do školy akurát na obhajobu praktickej maturity. Išli sme ešte kúpiť blbosti. Zrazu len pozerám, že ten predo mnou dal prednosť autobusu, ktorý vychádzal zo zástavky. No a kedže som mal pokazený hlavný brzdový valec, tak som si už akurát mohol fúkať slamkou do ri.. . Našťastie to bolo nejake služobné auto, takže to nešiel nejak katastrofálne riešiť, že čo som mu spravil s autom. Jemu som poškrábal lakovaný nárazník. Ja som si rozbil pravý predný blinker a trochec sú ohnuté plechy pod tým blinkrom. Našťastie sa len toľko stalo.

Teraz nedávno som zasa obiehal autá, ktoré na križovatke chceli isť rovno. Som chcel odbáčať a bola to riadna kolóna. Samozrejme, že jeden trubiroh nepočul o tom, že sa jazdí v strede pruhu a nie na jeho kraji, tak som mu nechtiac (nemal som na výber, bo by som to strúhol do protiidúceho) spravil 5 cm čiarku (aj to nie som presvedčený, že som to bol ja). To bol tuším Mercedes Splinter a jeho vodič bol dosť nervózny, že to je služobný voz a že nech nechám svoje údaje, že keby sa to riešilo. Ale to, že blokoval cestu kvoli pičovine počas zápchy, ho absolutne nenapadlo.

_________________
R.I.P. Škoda 120L, r.v. 1979; eMko so srdcom užovky (motor a napravy) R.I.P.
BMW e39 530i r.v. 2000
Just because I'm paranoid doesn't mean they aren't out to get me!
viewtopic.php?t=18421


5.11.06, 21:55
Profil

Příspěvky: 203
Bydliště: Horní Pěna
Příspěvek 
Jel jsem po rovné silnici lehce do kopce, bylo namrznuto a neposypáno, takže asi tak 30 - 35. Najednou mě začal předbíhat zadek (škodovka). Pokoušel jsem se to vyrovnat, když se na horizontu zjevilo další auto a jelo přímo na mě. Nešlo nic dělat, on by to neuřídil, tak jsem zahamoval na brzdy, udělal troje hodiny a skončil příkopu čumákem do pole a s levou stranou pod sněhem (bylo asi 2m). Autu jsem se vyhnul, on se na "oplátku" ani neotočil a ujel.

Škoda nulová, jen se utrhla levá přední zástěrka a zaklopily přední mlhovky. Ale auto dostal ven až sypač, který jel okolo asi za 2 hodiny. Traktor s ním nepohnul, klouzalo mu to.

Ale ten pohled na letící vlnu sněhu, když jsem šel bokem do příkopu, a obtisk půlky auta ve sněhu byl k nezaplacení, kdybych se nebál, tak si to snad zopakuju.

_________________
Mazda 323, červená


6.11.06, 12:02
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz