Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.9.24, 00:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 372 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 25  Další
 PJDefort - Škoda Favorit 135LX r.v. 1993 
Autor Zpráva

Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
CROWACK píše:
šmarjá zas ta karoserie budka :lol: ... bez té závady snad neprojde žádká škodovka... :lol: tragédi :roll: :D


radši ať si to tam bez keců napíšou a nechaj mě projít..to mi nevadí že nemám čistej papír..motor od oleje mám páč to teče zřejmě od gufera tak to jim neberu...spíš proč vejfuk?...vypadá jak novej..možná ty gumy na kterejch to drží sou zpuchřelý no..

ještě dotaz..nebrzdí ručka na pravym kole..v čem by moh bejt zakopanej pes?...jediný na co sem koukal je lanovod přímo u páky a ten se napne normálně stejně jako levej...

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


30.10.08, 17:00
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11873
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
pjdefort píše:
ještě dotaz..nebrzdí ručka na pravym kole..v čem by moh bejt zakopanej pes?...jediný na co sem koukal je lanovod přímo u páky a ten se napne normálně stejně jako levej...


A nožní brzdou brzdí obě kola stejně?

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


30.10.08, 17:39
Profil

Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
gokralik píše:
pjdefort píše:
ještě dotaz..nebrzdí ručka na pravym kole..v čem by moh bejt zakopanej pes?...jediný na co sem koukal je lanovod přímo u páky a ten se napne normálně stejně jako levej...


A nožní brzdou brzdí obě kola stejně?


jojo s tim neni problém na STKčku právě byli provozní v pohodě ale když zkoušeli ručku, tak levý kolo super ale u pravýho se ta ručička na měřáku jen trochu nadzvedla...

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


30.10.08, 17:40
Profil
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek 
pjdefort píše:
gokralik píše:
pjdefort píše:
ještě dotaz..nebrzdí ručka na pravym kole..v čem by moh bejt zakopanej pes?...jediný na co sem koukal je lanovod přímo u páky a ten se napne normálně stejně jako levej...


A nožní brzdou brzdí obě kola stejně?


jojo s tim neni problém na STKčku právě byli provozní v pohodě ale když zkoušeli ručku, tak levý kolo super ale u pravýho se ta ručička na měřáku jen trochu nadzvedla...
Muže bejt zarezlej lanovod, a nebo jen dotáhni lanko. Občas se stan, že je jinak vytahaný než duhý.

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


30.10.08, 19:08
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11873
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Tak chyba bude buď v tom lanku. Sundej buben a sleduj co se děje při zatažení (povolení) ruční brzdy. A nebo máš zatuhlé to "zařízení" uvnitř bubnu.

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


30.10.08, 19:31
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 658
Příspěvek 
Byly nejaky kecy na ten stabilizator vepredu, nebo to presli bez povsimnuti?


30.10.08, 19:53
Profil

Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
bitmap píše:
Byly nejaky kecy na ten stabilizator vepredu, nebo to presli bez povsimnuti?


prošli ho jakoby tam nebyl...teda chytali za něj jesi nejsou vůle...ale beze slova..

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


30.10.08, 19:55
Profil

Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
gokralik píše:
Tak chyba bude buď v tom lanku. Sundej buben a sleduj co se děje při zatažení (povolení) ruční brzdy. A nebo máš zatuhlé to "zařízení" uvnitř bubnu.


no zkusim nejdřív sehnat nějakej pořádnej zvedák...s tim základnim mám strach i měnit kolo :lol:

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


30.10.08, 20:02
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11873
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
My zvedáme auto jedině tím základním a bez problému. Ale za prahy (spíš zbytky prahů) už ne. Teď jedině za místo, kde je zadní náprava přišroubovaná ke kastli.

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


30.10.08, 20:15
Profil

Příspěvky: 1036
Bydliště: Šumperk
Příspěvek 
Nemáš nějak chudou volnoběžnou směs? 0,2xx% je docela málo ...minimum by mělo být aspoň 0,5xx % Teď už se minimum na protokolech neuvadí, ale dřív ano a i v dílenské atd. se uvádí jako minimum 0,5xx%

_________________
Favorit 135 LX r.v.93


31.10.08, 13:47
Profil

Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
Neex píše:
Nemáš nějak chudou volnoběžnou směs? 0,2xx% je docela málo ...minimum by mělo být aspoň 0,5xx % Teď už se minimum na protokolech neuvadí, ale dřív ano a i v dílenské atd. se uvádí jako minimum 0,5xx%


no já nevim..v tom malym potvrzení o emisích je minimum 0,5 no...ptal se mě jestli chci upravit volnoběh, ale na směs se neptal...škodí to něčemu?...s autem krom spotřeby problémy nejsou..

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


31.10.08, 13:54
Profil

Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
tak sem se dneska odhodlal k výměně těsnění na domku termostatu, protože sem si ho někdy v březnu nechal měnit v servisu a naplácal tam tunu nějakýho tmelu a stejně to teklo..tak to rozeberu a čumim na to jak péro nasranej...termostat byl obráceně! pružinka byla směrem od motoru do toho domečku, což podle obrázků v knížce je blbě...přitom topení normálně vždycky začalo topit přibližně po 4-5km a dokázalo topit hodně horce, stejně tak hadice byla po jízdě normálně horká a ventilátor spouštěl v kolonách normálně, tak co vlastně dělá termostat když je obráceně?..každopádně vrátil sem ho tam pružinkou směrem do motoru jak sem viděl v knížce..

teď sem se přesvědčil i na tomhle obrázku (Deekay promine) http://ukazto.com/?img=1826598,4iymn.jpg tak sem ho měl opačně než je tady...

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


8.11.08, 16:58
Profil

Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
Tak tu máme trochu (trochu víc) novoroční rzi...Jinak žádná změna, auto startuje a normálně jezdí i v -17 stupních..Jen dveřím u řidiče se v mrazu moc nechce odemknout..Jelikož neznám nikoho, kdo by mi auto za rozumnej peníz kvalitně vyvařil, zůstane to až do jeho skonání nebo prodeje, nosný části, prahy a zadní uchycení tlumičů je zatim dá se říct bez rzi

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


10.1.09, 12:45
Profil
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek 
já bych věděl kdo by ti to za levnej peníz kkvalitně vyvařil, ale je to dálka.

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


10.1.09, 13:29
Profil ICQ

Příspěvky: 1357
Bydliště: Teplice
Příspěvek 
do 200km (tam i zpátky) bych to ještě překousnul, ale kdyby to bylo na druhým konci republiky tak to už je moc no..kdoví kolik se u nás schovává takovejhle lidí, jenže žádnýho neznám..je to škoda nechat ho zreznout :cry:

_________________
Škoda Felicia Magic 1.3 MPI 50kW, najeto 59 000 km


10.1.09, 13:34
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 372 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 25  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz