Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 05:23



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
 favorit na lpg 
Autor Zpráva

Příspěvky: 25
Příspěvek favorit na lpg
prosim nejakou radu lpg startuju dlouho to trva nez to chytne,vim ze muzu prepnout na benzin,ale nezda se mi to na ten plyn vzdyt jeste nejsou mrazy,


12.11.06, 13:51
Profil
Pspvek Reklama

   
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
vem si pilník a dobře očisti kontakty a palec v rozdělovači a proměř kabely VN měli by mít do 10 kilo ohmů odpor, poznač si polohu rozdělovače, mírně ho povol a hned po startu pootáčej v protisměru hodinových ručiček a trochu zvedni otáčky, to je jen pro začátek a pak napiš jak jsi dopadl miloš


12.11.06, 15:23
Profil

Příspěvky: 524
Bydliště: Orlová
Příspěvek 
S tím pilníkem bych byl opatrný. Radši použij jemný smirek a stím taky jemně.

_________________
Škoda Forman 135GLX - 43kW BMM, r.v. 1993


12.11.06, 18:43
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 784
Bydliště: Chrudimsko
Příspěvek Re: favorit na lpg
sas píše:
prosim nejakou radu lpg startuju dlouho to trva nez to chytne,vim ze muzu prepnout na benzin,ale nezda se mi to na ten plyn vzdyt jeste nejsou mrazy,


co je to dlouho ? mě na plyn taky startuje trochu dýl, ale napoprvý. Chce to jen tak 2 vteřiny zmáčknout cucák a pak startovat asi s 1/3 plynu. Oni pumpaři ještě nemají zimní lpg a při těchto teplotách se už asi hůř vypařuje.


12.11.06, 19:05
Profil

Příspěvky: 25
Příspěvek 
zdar
ten rozdelovac jsem cistil uz drive daval jsem novy svicky i kabely, ale zmerit je nemuzu nemam multimetr z kousel jsem to i s tim predstihem bohuzel to nepomohlo,mel jsem to i v servisu stelovaly mi tam predstih na benzinu a ani jsem od nich nemoch vyjet z garaze tak mi to vratily nazpatek s tim ze mi budou muset nekdy vycistit karbec.pri tom studenym motoru startuji tak min. a pul nez to chytne.tak radeji prepinam na benzin, nechci huntovat baterku.


13.11.06, 13:10
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
a na benzín to chytne hned?, ještě bych zkusil na plyn dej asi 3000 otáček zatahuj škrtící ventil až to bude chcípat a povol o jednu otáčku a na reduktoru si našteluji volnobeh na maximum, když ten šroub budeš utahovat až to bude chcípat, pak povoluj až to bude chcípat a najdi střed, pak to nastartuj a mělo by to chytit bez plynu teplé, ale taky je to individuální, kdoví jaké máš tlaky ventily a tak miloš


13.11.06, 16:44
Profil

Příspěvky: 25
Příspěvek 
jo na benzin v pohode startuje akorat to skube jak se rozjizdim nevis nahodou kde jsou trysky chtely by mozna procistit. s tim plynem to zkusim zitra ,pak dam vedet. zdar


13.11.06, 17:18
Profil

Příspěvky: 25
Příspěvek 
tak jsem to skusil, ale nemoch sem se ani rozjet,tak sem to zkusil jinak ze smesovacu vede hadica do karbecu,ale pred karbecem se rozdvojuje na kazde je ventil tak jsem ten jeden pritahl a druhy povolil jel jsem to projed a jelo to v pohode coz sem se divil,no ale uvidim co to budou delat studeny starty.


14.11.06, 14:13
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
musíš rozdělat karbec a trysky jsou ve víčku v trubkách zavedeny ke dnu plovákové komory, a ten plyn jestli chceš doladit přesně, tak utahuj oba škrtáky stejně 3000 otáček až se to začne dusit a pak povol každý o půl otáčky, pak jezdi a povoluj ten na první komoru, musíš se podívat pod filtr jak ti to vede, až ti to pojede v pohodě, mělo by to být mírně líénější a přidávej si po 1/4 otáčce miloš, a nezapomen doladit volnoběh, zašrubuj až ti to bude chcípat a pak povol na 800 miloš


14.11.06, 19:23
Profil

Příspěvky: 25
Příspěvek 
jo dik


15.11.06, 18:49
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 10 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz