Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 23.9.24, 05:25



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 maroo 2 felda 1.3 mpi 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 71
Bydliště: Praha
Příspěvek maroo 2 felda 1.3 mpi
Tak i já se vám pochlubím se svou feldou.Je to klasika 1.3 mpi rok 98 najeto v současné době něco kolem 71 000km.Kupoval jsem jí na Jarově tak před čtyřma roky a to měla najeto kolem 47000 km.Serviska u toho byla tak nebyl důvod nevěřit.Jako protiůčet jsem nechával favorita 93 karb. moje první auto a dodnes na něj vzpomínám.První co jsem vyměnil byli gumy Matadorky se mi zdaly moc měké tak jsem tam nandal barumky Brilantisky a spokojenost.Časem jsem povyměnoval brzd. destičky a kotouče to spíš pro klid duše než že by byli úplně k. o.Další na řadu přišel stř. a zadní díl výfuku tam už byli nějaké dírky.Nic dalšího zatím nehodlám měnit a nechám to zatím všechno tak jak to je nebot jsem spokojenej a nechci do toho cpát moc peněz když to všechno šlape (tuk tuk tuk na dřevo)Samozřejmě pravidelně měním provozní naplně jako olej ,ol.filtr ,vzduch.filtr brzdovku a chlad. kapalinu. Tady je pár fotek tak hodte kdyžtak oko. :D http://img184.imageshack.us/my.php?imag ... 203cs1.jpg http://img139.imageshack.us/my.php?imag ... 204xg4.jpg URL=http://img139.imageshack.us/my.php?image=abcd0003ff8.jpg]Obrázek[/URL] ObrázekObrázek [img]URL=http://img184.imageshack.us/my.php?[URL=http://img184.imageshack.us/my.php?image=p4260203cs1.jpg][img]http://img184.imageshack.us/img184/160/p4260203cs1.th.jpg[/img]image=p4260203cs1.jpg]Obrázek[/URL]ObrázekObrázek


Naposledy upravil maroo2 dne 7.12.08, 17:54, celkově upraveno 10



7.12.08, 17:15
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3197
Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
Příspěvek 
hezká je...staráš se o ni evidentně dobře :) ale chtělo by to nějaké liťáky fajnové :wink: to bude pak uplně jiné auto...krásnější :)

_________________
Škoda 135 Rapid
Ford S-max TDCi
Volvo S60 AWDoff 2.4T
Škoda 742 Forever Team
Škoda TW Coupe Club


7.12.08, 17:21
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8621
Bydliště: Praha 13
Příspěvek 
Vypadá moc pěkně. Ale ten starší předek je hezčí.
Jo a připomínečka, příště sem hoď náhledy. :wink: Je to praktičtější.

_________________
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule
Škoda 105S -> 135S Konec již brzy
Škoda 105L Začátek snad již brzy


7.12.08, 17:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 71
Bydliště: Praha
Příspěvek 
To víš že i mně by se líbily ale nechci s tím moc provokovat protože při mym štěstí by tam vydržely tak do druhýho dne.Už ted mi stačí že mi někdo rozstřelil zrcátko a při parkování m odřel zadní nárazník.Jo mít nějakou paštiku tak ti to je jedno ale když to auto vypadá docela dobře tak tě takový maličkosti naštvou. :(


7.12.08, 17:28
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11873
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Opravdu moc pěkná. Ale jak už bylo řečeno, stará tvář je hezčí (alespoň pro mě).

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


7.12.08, 17:31
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 71
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Carlos píše:
Vypadá moc pěkně. Ale ten starší předek je hezčí.
Jo a připomínečka, příště sem hoď náhledy. :wink: Je to praktičtější.
Já jsem rád že jsem sem dokázal dostat aspon tohle.Včera jsem jak jouda asi hodinu nahrával fotky na web psal k tomu nějaký povídání a když jsem to asi po dvou hodinách odeslal tak se to někde ztratilo a neměl jsem nic.Proto dneska jen pár foto a trochu povídání.Nejsem v tom posílání a nahrávání fotek moc zběhlej tak se snad příště polepším. :D


7.12.08, 17:32
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 71
Bydliště: Praha
Příspěvek 
gokralik píše:
Opravdu moc pěkná. Ale jak už bylo řečeno, stará tvář je hezčí (alespoň pro mě).
Tenkrát když jsem sháněl auto tak jsem chtěl feldu a to v co nejlepším stavu s co možná nejmín km a samozřejmě když už tak s novou tváří.Dneska s odstupem let bych se rozhodoval úplně jinak ale co takovej je život.


7.12.08, 17:35
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 71
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Tak jsem chtěl sem dát náhledy ale nějak jsem se v tom zamotal a takhle to dopadlo tak toho radši už nechám nebo to zmrvim úplně.Jinak na té první fotce co nejde otevřít je jak právě najíždím 68 000km.


7.12.08, 18:00
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 597
Bydliště: uprostřed myšlené spojnice bodů Břeclav a Hodoš :-)
Příspěvek 
gokralik píše:
Opravdu moc pěkná. Ale jak už bylo řečeno, stará tvář je hezčí (alespoň pro mě).

No já na to mám uplně obrácený názor. Felda s novou tváří už vypadá jak auto. Ta stará s nelakovanýma nárazníkama je jak favorit. Akorát by to teda chtělo mlhovky, pak to bude tip ťop

_________________
Favorit 136L r.v. 1990, červená apollo 8302


7.12.08, 19:02
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 11873
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
maroo2 píše:
Tak jsem chtěl sem dát náhledy ale nějak jsem se v tom zamotal a takhle to dopadlo tak toho radši už nechám nebo to zmrvim úplně.Jinak na té první fotce co nejde otevřít je jak právě najíždím 68 000km.


Taky někdy s těma náhledama bojuju. Nejlepší je vymazat všechny ty nesmysly a házet tam odkazy znova.

krysolet007 píše:
No já na to mám uplně obrácený názor. Felda s novou tváří už vypadá jak auto. Ta stará s nelakovanýma nárazníkama je jak favorit. Akorát by to teda chtělo mlhovky, pak to bude tip ťop


To víš, sto lidí sto chutí. Mě se právě na feldě lakované nárazníky a zrcátka vůbec nelíbí (na plastu mi oděrka nevadí, ale nechávat nárazníky co pár let stříkat do metalízy by mě asi nebavilo). Ta starší maska je taková milá a trochu se usmívá. Ta nová je chladná a bez emocí. Nikomu ale názory neberu. Od toho jsme lidi, abychom nebyli všichni stejní.

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


7.12.08, 23:31
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2136
Bydliště: Havířov
Příspěvek 
maroo2 píše:
Tak jsem chtěl sem dát náhledy ale nějak jsem se v tom zamotal a takhle to dopadlo tak toho radši už nechám nebo to zmrvim úplně.Jinak na té první fotce co nejde otevřít je jak právě najíždím 68 000km.



68000 sem měl najeto zrovna včera 8) ale jinak felina pěkná ale taky dávám přednost tomu staršímu vzhledu....ten nový mi už příde moc nový :lol:

_________________
minulost : Elvírka - felicia glxi 95, 1.3bmm, červená tmavá+14" atlanty
nyní: peugeot 406 sedan, 1.8 16V Mistral, modrá metla


8.12.08, 05:17
Profil
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek 
Vypadá pěkně. Nenech se zmást odnich. Každej si vybere co se mu líbí. Vid Carlosi? :D :D :D

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


8.12.08, 08:12
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
dost dobrááá :wink: 8)

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


8.12.08, 14:42
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 597
Bydliště: uprostřed myšlené spojnice bodů Břeclav a Hodoš :-)
Příspěvek 
Citace:
To víš, sto lidí sto chutí. Nikomu ale názory neberu. Od toho jsme lidi, abychom nebyli všichni stejní.

Jasan, to bych podepsal :)

_________________
Favorit 136L r.v. 1990, červená apollo 8302


8.12.08, 16:22
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8621
Bydliště: Praha 13
Příspěvek 
Josef.Radocha píše:
Vypadá pěkně. Nenech se zmást odnich. Každej si vybere co se mu líbí. Vid Carlosi? :D :D :D


Já jen konstatuji. A snad u všech modelů škodovek ty auta faceliftem něco ztratily. Možná tak favorit ne, ikdyž ..... :wink:

_________________
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule
Škoda 105S -> 135S Konec již brzy
Škoda 105L Začátek snad již brzy


8.12.08, 18:03
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz