Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 22:45



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Felicia 1.6i škube 
Autor Zpráva

Příspěvky: 10
Bydliště: Děčín
Příspěvek Felicia 1.6i škube
Zdravim
Chci se zeptat co by mohlo delat mirme skubani motoru. Dela to treba kdyz dam jednicku a minimalne pridam plyn. chci jen popojizdet krokem.auto pak zacne mirne cukat. dela to treba i ve vetsich otackach ( i pri 2000ot ale vis pak uz myslim ne!) i pri ctyrce nebo petce, kdyz treba uplne sundam nohu z plynu a pak pomalinku chci pridat, citim cuknuti. cim by to mohlo byt? jinak starty OK i mrazech nejvetsich a i otacky se drzi normalne.nechcipa. :roll:


5.3.06, 11:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Příspěvek 
svicky?


6.3.06, 10:37
Uživatelský avatar

Příspěvky: 466
Bydliště: Vrchlabí
Příspěvek 
jj svicky


6.3.06, 14:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 10
Bydliště: Děčín
Příspěvek 
:D to velice uklidnujici odpoved. vymenim!! moc dik. Nemate nekdo nejaky typ na dobry svicky? treba jen vyrobce..

_________________
felicia rulezzz...!


6.3.06, 18:54
Profil Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek 
yendy píše:
:D to velice uklidnujici odpoved. vymenim!! moc dik. Nemate nekdo nejaky typ na dobry svicky? treba jen vyrobce..

brisk, nkg, champion, beru, isolator :-) atd


7.3.06, 07:24
Uživatelský avatar

Příspěvky: 466
Bydliště: Vrchlabí
Příspěvek 
kdyz tam das presne ty co doporucuje vyrobce, taky tim rozhodne nic nezkazis


7.3.06, 09:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 466
Bydliště: Vrchlabí
Příspěvek 
presne tohle mi delaly svicky na favu, ale to bylo proto, ze to byly svice ktery chtely velkej proud a do 2500 otacek to presne takhle skubalo - pak uz ne


7.3.06, 09:49
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Felicia 1,6i škube.
Pokud svíčky tak určitě doporučené výrobcem, výborné jsou NGK. A příčinou škubání mohou být taky VN kabely. Určitě bych také zkontroloval stav víka rozdělovače. ( vlhkost, prasklina)


25.3.06, 15:58

Příspěvky: 162
Příspěvek 
svičky? to bys poznal i na volnobehu - nepravidelnej chod motoru s vadnýma svičkama bys asi spatne startoval . Videl bych to spiš na vadný snimač skrtíci klapky. uvidis az vymeniš svíčky.


25.3.06, 20:22
Profil

Příspěvky: 10
Bydliště: Děčín
Příspěvek 
No uz je to trochu dyl co jsem ty svicky teda vymenil... Jsou tam Brisk LX15LTC-1 Extra.
vyko rozdelovace jsem taky nechal vymenit. bylo vadne. auto nestartovalo.... Po tech dvou vymenach to cukani opravdu prestalo, ikdyz podle me to mirne citit stejne bylo.. Hlavni rozdil byl ale ve vykonu!! auto jelo tak o 50 procent lip.!! proste postupem casu jsem tu ztratu vykonu nepoznal.
Jenze mam najeto cca. 1000Km a problem je zpet. a vykon auta je zase jak u 1.3. akcelerace zadna. Motor skube.
Vcetne toho, ze kdyz treba startuju,pustim klicek driv nez motor chytne a musim startovat podruhy, tak to docela trva nez motor naskoci.. Coz delalo i pred tim, ale ja doufal, ze to budou ty svicky. :( Vymenu krytu rozdelovace delali v servise kam jsem musel auto odtahnout. a uz po ty vymene a kontrole diagnostiky, el. instalace, zap. kabelu atd. to cukani nebylo znat .
Takze asi ten snimac klapky??? nebo VN kabely

_________________
felicia rulezzz...!


30.4.06, 13:14
Profil Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 162
Příspěvek 
mno jestli uz nemás starý olej to by ti potom zasíralo vsechno svícky a pod.... no ale zase s tim snimacem to neber vázne chcipaloby ti to pri volnobehu.... znova se podívej na svícky


30.4.06, 16:16
Profil

Příspěvky: 36
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Felicia 1.6i škube
yendy píše:
Zdravim
Chci se zeptat co by mohlo delat mirme skubani motoru. Dela to treba kdyz dam jednicku a minimalne pridam plyn. chci jen popojizdet krokem.auto pak zacne mirne cukat. dela to treba i ve vetsich otackach ( i pri 2000ot ale vis pak uz myslim ne!) i pri ctyrce nebo petce, kdyz treba uplne sundam nohu z plynu a pak pomalinku chci pridat, citim cuknuti. cim by to mohlo byt? jinak starty OK i mrazech nejvetsich a i otacky se drzi normalne.nechcipa. :roll:


A zkoušel si vyměnit palivovej filtr? :|

_________________
Forman 1994 GLXi 50 kW stříkačka :-)

Felicia Combi LXi 50 kW, MYSTERY, zelenožlutá metalíza


30.4.06, 20:03
Profil

Příspěvky: 10
Bydliště: Děčín
Příspěvek 
Ne. palivovej filrt jsem nemenil... a stejne jako olej nevim jak je tam dlouho :(
prosim te, to s tim olejem bych poznal na svickach jak?? jinak jak jsem psal, nechcipa a nikdy to zatim nechciplo. max. jsem myslim jednou po nastartovani cejtil kolisani otacek pri seslapnuti plynu na delsi chvilku.

_________________
felicia rulezzz...!


1.5.06, 10:52
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 203
Bydliště: Brno
Příspěvek cukatůra
muzou to bejt ty svičky s kabelama a vičkem,ale u 1.6 dot blbly klapky,skus ju nejdriv vyčistit muze to bejt i ten snimač ale to bys poznal na volnobehu.Ten palivač si ale taky vymen 10let stara ludra ti taky vykon neprida


1.5.06, 11:08
Profil

Příspěvky: 82
Bydliště: Jižní Morava
Příspěvek Re: Felicia 1.6i škube
yendy píše:
Zdravim
Chci se zeptat co by mohlo delat mirme skubani motoru. Dela to treba kdyz dam jednicku a minimalne pridam plyn. chci jen popojizdet krokem.auto pak zacne mirne cukat. dela to treba i ve vetsich otackach ( i pri 2000ot ale vis pak uz myslim ne!) i pri ctyrce nebo petce, kdyz treba uplne sundam nohu z plynu a pak pomalinku chci pridat, citim cuknuti. cim by to mohlo byt? jinak starty OK i mrazech nejvetsich a i otacky se drzi normalne.nechcipa. :roll:



Jak to dopadlo,kde byla závada? já mám totiž ten samý problém.

Před nedávnem měněny-svíčky,palec,víčko,čištění a nastavení klapky.


11.5.06, 13:33
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz