Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 15:19



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 447 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30  Další
 hardb - fávo 135 Lse LPG 
Autor Zpráva
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
krysolet007 píše:
hardb píše:
Veteranista píše:
V podběhu se nic nekituje :idea:


a jak mám teda ty díry zadělat ktery sem nechtěně provařil ?


Možná by bylo lepší kdyby jsi to prostě nechal tak jak to bylo. Řidičák stejně ještě nemáš, tak mužeš šetřit na COčko. Já vim že to chceš dát do kupy a udělat z toho pěkného favorita, ale tudy asi cesta nevede. Navíc je to bohužel pořádný shniláč, zdravého plechu tam máš pomálu... Nevim nevim jestli má cenu tohle zachraňovat. Ještě se podivej jak vypadají domky zadních tlumičů a zadní podběhy, mám obavu že tam to bude peklo. Každopádně přeju ať se daří


ty zadní domky tlumičů by měly byt vpoho co jsem stama vydělával ty koberce a plasty tak zevnitř to nikde nebylo prolezly ani žádný menčí náznak rzi ze spodu nevím jak to vypada ..

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


22.12.08, 13:10
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 597
Bydliště: uprostřed myšlené spojnice bodů Břeclav a Hodoš :-)
Příspěvek 
hardb píše:
krysolet007 píše:
hardb píše:
Veteranista píše:
V podběhu se nic nekituje :idea:


a jak mám teda ty díry zadělat ktery sem nechtěně provařil ?


Možná by bylo lepší kdyby jsi to prostě nechal tak jak to bylo. Řidičák stejně ještě nemáš, tak mužeš šetřit na COčko. Já vim že to chceš dát do kupy a udělat z toho pěkného favorita, ale tudy asi cesta nevede. Navíc je to bohužel pořádný shniláč, zdravého plechu tam máš pomálu... Nevim nevim jestli má cenu tohle zachraňovat. Ještě se podivej jak vypadají domky zadních tlumičů a zadní podběhy, mám obavu že tam to bude peklo. Každopádně přeju ať se daří


ty zadní domky tlumičů by měly byt vpoho co jsem stama vydělával ty koberce a plasty tak zevnitř to nikde nebylo prolezly ani žádný menčí náznak rzi ze spodu nevím jak to vypada ..

Kdyby byly zadní domky tlumičů jak píšeš, tak to by byla paráda. Jenže je to opatlané plastizolem, ten tu rez spolehlivě zakryje. Abys věděl na čem jsi, musíš vzít šroubovák a dloubnout si :-) Chápej, vzhledem k tomu jak vypadají přední podběhy, se dá něco podobného očekávat i vzadu.

_________________
Favorit 136L r.v. 1990, červená apollo 8302


22.12.08, 13:16
Profil
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
krysolet007 píše:
hardb píše:
krysolet007 píše:
hardb píše:
Veteranista píše:
V podběhu se nic nekituje :idea:


a jak mám teda ty díry zadělat ktery sem nechtěně provařil ?


Možná by bylo lepší kdyby jsi to prostě nechal tak jak to bylo. Řidičák stejně ještě nemáš, tak mužeš šetřit na COčko. Já vim že to chceš dát do kupy a udělat z toho pěkného favorita, ale tudy asi cesta nevede. Navíc je to bohužel pořádný shniláč, zdravého plechu tam máš pomálu... Nevim nevim jestli má cenu tohle zachraňovat. Ještě se podivej jak vypadají domky zadních tlumičů a zadní podběhy, mám obavu že tam to bude peklo. Každopádně přeju ať se daří


ty zadní domky tlumičů by měly byt vpoho co jsem stama vydělával ty koberce a plasty tak zevnitř to nikde nebylo prolezly ani žádný menčí náznak rzi ze spodu nevím jak to vypada ..

Kdyby byly zadní domky tlumičů jak píšeš, tak to by byla paráda. Jenže je to opatlané plastizolem, ten tu rez spolehlivě zakryje. Abys věděl na čem jsi, musíš vzít šroubovák a dloubnout si :-) Chápej, vzhledem k tomu jak vypadají přední podběhy, se dá něco podobného očekávat i vzadu.


j jasny ono je to možny pac to vypada jakoby to bylo něčím zastřikany a nabarveny na modro

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


22.12.08, 13:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
a pokud by to bylo taky rezavy až prolezly tak co proti tomu dělat ??? ono žeprej jak se měnily ty tlumoče tak ten jeden domek urezivěl tak je to nějak zpraveny ...

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


22.12.08, 13:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 597
Bydliště: uprostřed myšlené spojnice bodů Břeclav a Hodoš :-)
Příspěvek 
O jéžišmarjá. První než do toho začneš investovat peníze a čas, tak pořádně prolez ty zadní domky, i od podběhu. Okartáčuj barvu a pořádně to omrkni. Možná je to opravené velmi kvalitně, ale možná taky ne, nech se překvapit. To je dost problematické místo, opravit to jde stěží. Né že by to nešlo, ale je to drbačka a nikomu se do toho moc nechce. Každopádně kamarád měl favorita, kolem tlumičů totálně prorezlé, prostrčil jsem tama pěst. Drželo to vlastně jenom dole, jinak po obvodu byl ten domek odrezlý. A normálně s tim bez problémů jezdil. Ale teda pohled na to byl dost žalostný

_________________
Favorit 136L r.v. 1990, červená apollo 8302


22.12.08, 13:33
Profil
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
krysolet007 píše:
O jéžišmarjá. První než do toho začneš investovat peníze a čas, tak pořádně prolez ty zadní domky, i od podběhu. Okartáčuj barvu a pořádně to omrkni. Možná je to opravené velmi kvalitně, ale možná taky ne, nech se překvapit. To je dost problematické místo, opravit to jde stěží. Né že by to nešlo, ale je to drbačka a nikomu se do toho moc nechce. Každopádně kamarád měl favorita, kolem tlumičů totálně prorezlé, prostrčil jsem tama pěst. Drželo to vlastně jenom dole, jinak po obvodu byl ten domek odrezlý. A normálně s tim bez problémů jezdil. Ale teda pohled na to byl dost žalostný


njn co už tak se na to podívam jak to vypadá ...

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


22.12.08, 13:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 597
Bydliště: uprostřed myšlené spojnice bodů Břeclav a Hodoš :-)
Příspěvek 
Ale doma s invertorem s tim nic nezmůžeš, jedině to dát opravit nějakému garážovému karosářovi. Ale je jeasné že si to nechá asi zaplatit pořádně, pokud se mu do toho bude vůbec chtít

_________________
Favorit 136L r.v. 1990, červená apollo 8302


22.12.08, 13:35
Profil
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
krysolet007 píše:
Ale doma s invertorem s tim nic nezmůžeš, jedině to dát opravit nějakému garážovému karosářovi. Ale je jeasné že si to nechá asi zaplatit pořádně, pokud se mu do toho bude vůbec chtít


njn ale nevím proč bych to s tím nestavřil dyt je to obyčejný kov nebo ne?

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


23.12.08, 10:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
tou elektrikou na to ser :roll: ...to je spíš polepený než provařený...měls koupit COčko, nebo to prostě nech vyvařit a hotovo...nějakej klempíř ti to udělá a budeš mit pokoj :wink: a kvalitně odvedenou práci (snad) :wink: :wink:

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


23.12.08, 10:25
Profil ICQ
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
Ondras83 píše:
tou elektrikou na to ser :roll: ...to je spíš polepený než provařený...měls koupit COčko, nebo to prostě nech vyvařit a hotovo...nějakej klempíř ti to udělá a budeš mit pokoj :wink: a kvalitně odvedenou práci (snad) :wink: :wink:


nechci se nějak vychvalovat nebo tak ale když mám svářecí zkoušky za sebou tak si myslím že s tím umím a pro kvalitní svár je duležity místo sváru dukladně očistit v tomto případě vybrousit na čistý kov a navařit to je fakt že COčko má kvalitnější sváry ae pokud to není viditelně rezavy ze spodu tak bych dotoho nějak nezasahoval ...

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


23.12.08, 10:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
no tak dobře...ale ty potřebuješ ten plech nahradit, ne přeplátovat :wink: :roll: ...tohle je spíš zadělání díry než vyvaření auta :wink: ...nechci se tě nějak dotkout, ale já bych to fakt radši nechal na cočko

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


23.12.08, 10:41
Profil ICQ
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
Ondras83 píše:
no tak dobře...ale ty potřebuješ ten plech nahradit, ne přeplátovat :wink: :roll: ...tohle je spíš zadělání díry než vyvaření auta :wink: ...nechci se tě nějak dotkout, ale já bych to fakt radši nechal na cočko



no dobře ale když to není nějak rezavy (jak už jsem psal tak ze vnitřku to není vubec rezavy jak tu někdo psal je to asi nastříkany nějakou tou starč*kou ale yespodu jsem si 68dne koroze nevšiml)

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


23.12.08, 10:52
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 597
Bydliště: uprostřed myšlené spojnice bodů Břeclav a Hodoš :-)
Příspěvek 
hardb píše:
Ondras83 píše:
no tak dobře...ale ty potřebuješ ten plech nahradit, ne přeplátovat :wink: :roll: ...tohle je spíš zadělání díry než vyvaření auta :wink: ...nechci se tě nějak dotkout, ale já bych to fakt radši nechal na cočko



no dobře ale když to není nějak rezavy (jak už jsem psal tak ze vnitřku to není vubec rezavy jak tu někdo psal je to asi nastříkany nějakou tou starč*kou ale yespodu jsem si 68dne koroze nevšiml)

Né šak dobré, pokud teda tvrdíš že zadní podběhy jsou bez koroze tak v pořádku (ikdyž dokud neoškrábeš ten nátěr tak s jistotou nemužeš tvrdit nic). No ale jak se dívám na fotky cos tu dal jak jsi svařoval ten přední podběh, tak sám musíš uznat že to je hrůza... Navíc je problém i v tom, že obalovaná eletroda víc tepelně namáhá ty plechy, což má za následek že se ještě víc zhoršuje jejich korozivzdornost.
Bezlob se že ti do toho tak kecáme, myslíme to dobře ;-) Z vlastní zkušenosti mužu říct, že bez COčka je to marná práce, kterou naděláš víc škody jak užitku....

_________________
Favorit 136L r.v. 1990, červená apollo 8302


23.12.08, 11:11
Profil
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
krysolet007 píše:
hardb píše:
Ondras83 píše:
no tak dobře...ale ty potřebuješ ten plech nahradit, ne přeplátovat :wink: :roll: ...tohle je spíš zadělání díry než vyvaření auta :wink: ...nechci se tě nějak dotkout, ale já bych to fakt radši nechal na cočko



no dobře ale když to není nějak rezavy (jak už jsem psal tak ze vnitřku to není vubec rezavy jak tu někdo psal je to asi nastříkany nějakou tou starč*kou ale yespodu jsem si 68dne koroze nevšiml)

Né šak dobré, pokud teda tvrdíš že zadní podběhy jsou bez koroze tak v pořádku (ikdyž dokud neoškrábeš ten nátěr tak s jistotou nemužeš tvrdit nic). No ale jak se dívám na fotky cos tu dal jak jsi svařoval ten přední podběh, tak sám musíš uznat že to je hrůza... Navíc je problém i v tom, že obalovaná eletroda víc tepelně namáhá ty plechy, což má za následek že se ještě víc zhoršuje jejich korozivzdornost.
Bezlob se že ti do toho tak kecáme, myslíme to dobře ;-) Z vlastní zkušenosti mužu říct, že bez COčka je to marná práce, kterou naděláš víc škody jak užitku....


tak jo šo to blbe svařovat to jo ale ješte at se vrátím k tem domkun nechci to ani nějak oškrabávat protože by to mělo chránit před korozí ne? když je to zespodu dobry a ty tlumiče sou tam ted nově dávany tak snad doufám kdyby tam byl nějaký problém že by ho vyřešil a zpravil ten automechanik ikdyž je fakt že se jim z takovou prácí človek nezavděčí a nechcou todělat

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


23.12.08, 11:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 597
Bydliště: uprostřed myšlené spojnice bodů Břeclav a Hodoš :-)
Příspěvek 
Tak když to oškrabeš v kufru, tak to nevadí, tam na to přece neprší. Já sem to oškrábl kolem dokola a mám to tak už furt. Natřel sem to párkrát odrezovačem a je klídek. Aspoň uvidim kdyby to začalo něco dělat a mužu hned zakročit. Zadní podběhy jsou hodně kritické místo no...

_________________
Favorit 136L r.v. 1990, červená apollo 8302


23.12.08, 11:35
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 447 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz