Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.10.24, 10:45



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Jak na diagnostiku u Felície? 
Autor Zpráva

Příspěvky: 317
Bydliště: Čáslav
Příspěvek 
Jasný, musí se navolit pozice 98 a pak to odstartotvat, v tomhle návodu to nebylo, ale jinak by to nevalilo 8)


8.1.09, 21:56
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 317
Bydliště: Čáslav
Příspěvek 
Ještě se chci zeptat, není nějaká možnost, jak zjistit pomoci kabelu, vagu… skutečný počet ujetých km u Felície Mpi, když skoro každá v bazaru má stočený tacháč ???


8.1.09, 22:03
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
bosator píše:
Ještě se chci zeptat, není nějaká možnost, jak zjistit pomoci kabelu, vagu… skutečný počet ujetých km u Felície Mpi, když skoro každá v bazaru má stočený tacháč ???


Bohužel u těchto to nejde a u dalších škodovek který maj už digitální počítadla to taky nejde páč to počítadlo je přepsatelný, stačí ho vyndat z jednoho auta a dát do jiného, údajně snad až dvojková Octáva se nedá přepsat (dá ale jen budíky ale v jednotce motoru nebo palubní desky zůstane původní počet km) třeba u fobie jde přes VAG vyčíst km ale pouze ty co jsou na budíku.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


8.1.09, 22:14
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
u felicií a ostatních autech musíš holt jít po čuchu, hledat v sedačkách, v gumách na podlaze, na pedálech, na volantu, na měněných dílech který většinou vydržej hafo km, čalounění dveří, ochmataný madla, koberce vošoupaný, no prostě jít na to po staru.

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


8.1.09, 22:18
Profil

Příspěvky: 317
Bydliště: Čáslav
Příspěvek 
Díky za info, myslel jsem si, že to nepůjde, natož když má Felície zcela mechanický tachometr. Máš pravdu, jedině vybírat podle zjevného opotřebení jednotlivých dílů, myslím že to se tak nějak ještě dá. Když jen takový reálný příklad z bazaru u nás na Horkách, tak 80% Felícií má tam najeto do 90 tis km, třeba i z 95r. taková zaštětkovaná dokonce tam byla se 62tis., většinou sou všecny naleštěný, vypucový motory i interiér, potah na volantu a dokonce i nová řadička a koberečky, lemy a 5 dveře profi zakytovaný a nasříkaný. S těma km je to fakt svičina, jak to skoro všude stáčej a jak s tím šmelej.


10.1.09, 12:59
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27226
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
já sem si byl jistej kilometrama :lol: 198 000 nemá jentak nějaká (většinou všechny) :lol:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


10.1.09, 13:01
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
Sadra17 píše:
já sem si byl jistej kilometrama :lol: 198 000 nemá jentak nějaká (většinou všechny) :lol:

já taky :D...203 je celkem pravdivý číslo... :lol:

jinak u OII se dá načíst motohodiny benzínovýho čerpadla (myslim v řj, takže i po výměně to je pravdivý) a podle toho se dá spočítat, jestli je údaj na tacháku pravdivej nebo ne :wink:

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


10.1.09, 17:01
Profil ICQ
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27226
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
Sadra17 píše:
já sem si byl jistej kilometrama :lol: 198 000 nemá jentak nějaká (většinou všechny) :lol:


a navíc mam do 195 000 servisku :lol: 8)

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


10.1.09, 20:45
Profil ICQ

Příspěvky: 28
Příspěvek 
mam tento isty problem po vycisteni klapky neviem nastavit hodnoty aby sa motor spraval normalne, skusal som aj ten postup,pouzil som program na obnovenie adaptacnych hodnot, a dalej tak ako sa tu pisalo. teraz ked nastartujem a idem sa previezt tak pri preradovani hned neklesnu otacky, chvilu to trva a to ja stihnem aj preradit, ako tento problem odstranim? vie mi niekto poradit ako nastavim vsetko potrebne? vraj sa ma nastavit aj uhol skrtiacej klapky ale neviem ako.


20.10.09, 21:02
Profil ICQ

Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
Je na to přímo program...Reset škrtící klapky felicia 1,3Mpi

Pokud nemáš tento program a nechceš to dát do servisu kde ti to za pakatel supervagem nastaví,a nemáš ani podivnej v.a.g.com z internetu kde si to na motordiagu stáhneš free tak ještě jedna možnost jezdi dokud se to nevzpamatuje počítej od 500km vejš...pak by se to mělo vrátit do normálu...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=v1fMnGwZ ... re=related !!! ;)
http://www.youtube.com/watch?v=NAbsLE88 ... re=related ...


20.10.09, 21:08
Profil

Příspěvky: 28
Příspěvek 
mam tento program motordiag simos manager, a ten zresetoval riadiacu jednotku myslim a na konci bol postup z poistkou a nakoniec kazali vo vagu nastavit tuto skrtiacu klapku a myslim ze mi to nepomohlo alebo som to nerobil spravne.


20.10.09, 21:15
Profil ICQ

Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
Jj to je ta metoda.Klidně,mohls udělat chybu,to je pravda...Pokud to ale uděláš a nic moc se nezmění jezdi těch 5set vejš a uvidíš... :wink: Ono kdybys to neresetnul mohlo ti auto běžet klidně okolo 2000 a ničim bys to nesrazil i to se stává,když není diagnostika a klapka byla hodně dlouho v prasečím stavu.Dej tomu tedy čas...Diavu jsem tedy ještě nepoužíval,ale vyčištění potenciometru touto leštěnkou taky pomáhá...viz Miloš Slováček a jeho laboratoř :) :wink:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=v1fMnGwZ ... re=related !!! ;)
http://www.youtube.com/watch?v=NAbsLE88 ... re=related ...


20.10.09, 21:34
Profil

Příspěvky: 28
Příspěvek 
zajtra to skusim zas, ak nepomoze budem musiet vydzat nejako tych 500km


20.10.09, 21:44
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
rozhoduju se koupit kabel a stáhnout vag, fotřik kejvnul a dokonce kvůli tomu koupí novej noťas, takže se ptám, co kde koupit a co nejlepší stáhnout?...potřeboval bych: feldy, oktávky, fábky, sem tam seat a nějakej vw...

http://www.obd-2.websnadno.cz/DOWNLOAD.html

co odtud? nebo nějakej motordiag?...díky :oops: :)

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


21.10.09, 20:54
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
tak, kabel mám
http://aukro.cz/item788683049_profi_dia ... skoda.html

co dál?...

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


21.10.09, 20:58
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz