Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.9.24, 23:24



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 Ošklivé fáčátko aliaz lentilka 
Autor Zpráva
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12115
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek 
Docela by mne zajimalo, tam je nejakej ventil kterej omezuje tlak v sacim potrubi nemylim-li se... to kdyz se da karburator (smesovac) jeste pred turbo, tak to bude plivat palivo? To muze delat pekny efekty ;-)

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


4.1.09, 19:17
Profil ICQ YIM
Pspvek Reklama

   
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27223
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
nějak to de :wink: na turbomotory se lpg dává :D

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


4.1.09, 19:17
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 449
Bydliště: Jevíčko
Příspěvek 
MATTESS píše:
max, co jezdí hobby rally, ten má favo turbo a motor drží. Tuším, že dřív jezdil na LPG nebo jeho kamarád taky s favo T za časů srazů ve Štílci.
jedno rychlé foto:http://web.skodateam.cz/gfx_photos/galery/photos_web/9/09014717.jpg


Moc pěkné fávo:) blbý je že je klika u favorita uložená jen na 3krát,, nesmí se tam foukat moc no:)

_________________
Rapid 1987 V8 4,2


4.1.09, 19:18
Profil ICQ
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12115
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek 
Sadra17 píše:
nějak to de :wink: na turbomotory se lpg dává :D

Jestli to ale neni LPG s primym vstrikem...

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


4.1.09, 19:18
Profil ICQ YIM
Uživatelský avatar

Příspěvky: 449
Bydliště: Jevíčko
Příspěvek 
Viky píše:
Sadra17 píše:
nějak to de :wink: na turbomotory se lpg dává :D

Jestli to ale neni LPG s primym vstrikem...


Aby turbo netlačilo ten plyn zpět do směšovače:)

_________________
Rapid 1987 V8 4,2


4.1.09, 20:17
Profil ICQ
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12115
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek 
Hele.... manzelce se ty litaky libjej, mel bys detailni foto? Kolik za ne? Kdyztak posli PM.

Nejlip kdybys k nim znal ET a prumer krouzku, at jsem v obraze... nebo... vite to nekdo?

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


4.1.09, 20:55
Profil ICQ YIM
Uživatelský avatar

Příspěvky: 449
Bydliště: Jevíčko
Příspěvek 
Viky píše:
Hele.... manzelce se ty litaky libjej, mel bys detailni foto? Kolik za ne? Kdyztak posli PM.

Nejlip kdybys k nim znal ET a prumer krouzku, at jsem v obraze... nebo... vite to nekdo?


Zitra ti je nafotim , nejsou nový místama jsou odřený ale když je umyješ vypadaj docela dobře, jeden liťák jsem objel hadrem a leštěnkou na karoserii a vypada solidne , v prostred jsou krytky s nápisem Exip sou to 14ky 175/65 6J ET zjistim jestlit o tam je napsany

_________________
Rapid 1987 V8 4,2


4.1.09, 22:15
Profil ICQ
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12115
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek 
Tunningkiller píše:
když je umyješ vypadaj docela dobře .... sou to 14ky 175/65 6J ET zjistim jestlit o tam je napsany

Diky, ja stejne musim prezout na 185/65R14, chceme jet do Rakouska a tam bych jiny gumy neriskoval.

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


5.1.09, 07:34
Profil ICQ YIM
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
Viky píše:
Tunningkiller píše:
když je umyješ vypadaj docela dobře .... sou to 14ky 175/65 6J ET zjistim jestlit o tam je napsany

Diky, ja stejne musim prezout na 185/65R14, chceme jet do Rakouska a tam bych jiny gumy neriskoval.

ty chceš tyhle kola na Mareu?...dokážeš si představit, jak to bude vypadat? :roll:

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


5.1.09, 16:38
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 449
Bydliště: Jevíčko
Příspěvek 
Tak tadyk jsou fotky koleček chci je prodat i s obutím dvě mají tak 90 procent ty další dvě co jsou na zadku tak 60-70 procent,, jsou to
exipy ET 30 6J
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

_________________
Rapid 1987 V8 4,2


5.1.09, 18:02
Profil ICQ
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
nechci se k tomu nějak vracet ale ta motorová část a ty kabely to je snad víc elektroniky než v audině :D jevím kam to všude jede a na co to tam je jináč teda ten název je asi na místě nechci to nějak kritizovat ale ta koroze je opravdu sílená když se kouknu na moje fávo co stojí v garáži a tohle tak nevím co s tím matel dělal je to drobek rezavé snad všude co se mi tak líbilo tak ta fotka ve tmě z osvětlením tam byla vidět jen ta modrá zař a obrysy auta a co s tím autem hodlá dělat ???

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


6.1.09, 18:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 449
Bydliště: Jevíčko
Příspěvek 
hardb píše:
nechci se k tomu nějak vracet ale ta motorová část a ty kabely to je snad víc elektroniky než v audině :D jevím kam to všude jede a na co to tam je jináč teda ten název je asi na místě nechci to nějak kritizovat ale ta koroze je opravdu sílená když se kouknu na moje fávo co stojí v garáži a tohle tak nevím co s tím matel dělal je to drobek rezavé snad všude co se mi tak líbilo tak ta fotka ve tmě z osvětlením tam byla vidět jen ta modrá zař a obrysy auta a co s tím autem hodlá dělat ???


Auto je pracovní a pokud se rozpadne tak se stoho sundaj věci co jsou v dobrým stavu a někde je uschovám :) třeba motor je dobrej,plyn, neony a kola :) zbytek pujde do šrotu, po zimě a až budou finance nakoupim něco novýho a todle pujde pryč.. jinak sem zjistil že to má ještě rok a pul technickou :)

_________________
Rapid 1987 V8 4,2


6.1.09, 18:46
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8
Příspěvek ha
no podla mna je to hrozne :lol: bez urazky ale je to cirkusove auto ale ja som mal 110 v tiez ne najlepsom stave a tiez nebola jedno farebna ale ma to svoje silne caro :P ,ale ked mi ju kamos nabural a daval som ju na vrakac,stala sice iba 2000SK ale padla slzicka :sick: emocna hodnota takehoto auta je silna 8)


11.1.09, 14:47
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 449
Bydliště: Jevíčko
Příspěvek Re: ha
salamko01 píše:
no podla mna je to hrozne :lol: bez urazky ale je to cirkusove auto ale ja som mal 110 v tiez ne najlepsom stave a tiez nebola jedno farebna ale ma to svoje silne caro :P ,ale ked mi ju kamos nabural a daval som ju na vrakac,stala sice iba 2000SK ale padla slzicka :sick: emocna hodnota takehoto auta je silna 8)


hej ty jo dobrej názor asi to mlasknu berouskovi ať mně za něj dá ze dva medvědy:) az to budu řezat tak s velkou chutí :) jinak sem neměl problém nikde vyjet startuje to jak drak sem spokojenej jen musím doladit bohatost plynu protoze to zere aj trávu kolem silnice:)

_________________
Rapid 1987 V8 4,2


11.1.09, 19:22
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz