Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 03:55



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 Palivové čerpadlo favorit 
Autor Zpráva

Příspěvky: 167
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Palivové čerpadlo favorit
Ahoj!Přestavuji motor favorit š135 do š120.Na favoriťáckém bloku je novější typ benzínového čerpadla bez páčky na čerpání paliva.Mohu toto čerpadlo použít pro karburátor SEDR?Neprotlačí jehlový ventil?Nebude mi možnost ručního dopumpování paliva chybět(mám LPG)?Díky Petr!


29.11.06, 23:01
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4747
Bydliště: Černíky
Příspěvek Re: Palivové čerpadlo favorit
PETR TOMALA píše:
Ahoj!Přestavuji motor favorit š135 do š120.Na favoriťáckém bloku je novější typ benzínového čerpadla bez páčky na čerpání paliva.Mohu toto čerpadlo použít pro karburátor SEDR?Neprotlačí jehlový ventil?Nebude mi možnost ručního dopumpování paliva chybět(mám LPG)?Díky Petr!


Jedinej problém budeš mít asi v zimě, když budeš chtít nastartovat na béňo - budeš muset dýl točit, než si to nacucne benzín... :roll:

_________________
Å 130 L 86 - cestovní limuzína
Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci
Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi
130LPG 130L 86 - denní vůz
1000MB MB 69, 1.8.68
Ať mi nikdo neříká, že něco nejde... ;)
Škoda 742 Forever Team


29.11.06, 23:06
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 192
Bydliště: okolí Prahy
Příspěvek 
Pokud tam budes mit EDSR nebo SEDR, tak tam dej takovou tu umelou nadobku z LEKRa se 3 vyvodama a zapoj ji jako na LEKRu. Jmenuje se to odlucovac plynu nebo tak nejak. Origo Pierburg ale stoji okolo 500 :( , tak zkus bud vrakac(pokud ti nebudou chtit prodat celej karb), nebo treba na www.autodilykrc.cz to maji za asi 80 Kc z druhovyroby. Tahle nadobka ti bude udrzovat staly tlak benzinu do karbu a vsechen zbytek pujde zpet do nadrze. Elektricky ventil na benzin dej mezi ni a karb, pak budes mit benzin v plovakovce v mziku. Mozna bych ale misto toho SEDRa dat radsi celyho LEKRa, myslim, ze to stoji za uvahu :wink: Nedavno mi p. Kratochvil delal repas celyho LEKRa, stalo me to sakumprask 1.200 :) (novy asi 6.000 Kc :? ) a je to sakra znat :D . Na vrakaci taky kup AC pumpu z prvnich Fav a dej si ji tam, budes si moci pumpovat dle potreby a nova membrana do ni stoji asi 80 Kc :) .


29.11.06, 23:46
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
Řekl bych, že budeš mít problém, obvzlášť v zimě. Já když jedu na plyn, tak musím v zimě ráno napumpovat, abych zbytečně netejral baterku.

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


30.11.06, 07:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek Re: Palivové čerpadlo favorit
Bukaj píše:
PETR TOMALA píše:
Ahoj!Přestavuji motor favorit š135 do š120.Na favoriťáckém bloku je novější typ benzínového čerpadla bez páčky na čerpání paliva.Mohu toto čerpadlo použít pro karburátor SEDR?Neprotlačí jehlový ventil?Nebude mi možnost ručního dopumpování paliva chybět(mám LPG)?Díky Petr!


Jedinej problém budeš mít asi v zimě, když budeš chtít nastartovat na béňo - budeš muset dýl točit, než si to nacucne benzín... :roll:


no neviem, ten novsi typ cerpadla tam je preto bez packy, lebo zvlada natahnut benzin za ovela kratsiu dobu ako predchadzajuci typ, takze nemusis napumpovat. Ale ked to mas takto prehodene na stodvacu tak neviem....

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


30.11.06, 15:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 192
Bydliště: okolí Prahy
Příspěvek 
Jo, to je sice pra\vda, ze je o neco rychlejsi a snad dava i o neco malo vyssi tlak, ale to jsou nepatrne rozdily, ktere v praxi asi ani moc nepoznas. A kdyz ti v tom novejsim cerpadle odejde membrana, tak jsi v pr*eli a muzes dat jedine tak za 500 Kc cely novy. To stary sice neni tak vykonny, ale v praxi bohate staci. S120 mela jeste snad o trosku slabsi cerpadlo a stacilo to taky.


30.11.06, 21:50
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 63 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz