...a takhle to vypadá, když člověk nemá dílnu ani garáž
| Autor |
Zpráva |
|
jizíček
Registrován: 10.8.06, 22:50 Příspěvky: 926 Bydliště: Malé Březno,Most
|
kachnis píše: jizíček píše: tjn .. takovou garazičku mit tak si piskam .. ja mam udelanej akorat takovej pristresek ..  auticko uz masku (s tahokovu) ... jen pro uplnost ..  jirik zapomnel napsat ze ten pristresek stvoril pomoci naseho spolecnyho kamarada a hlavne diky moji svarecce jinak predloni sem mel v pokoji doma u nasich 2 novy protektory, krasne natreny disky a 2 novy duse, to vse na posteli ( u nasich moc nespavam) a prej jim to hrozne smrdelo..ta vune novy gumy.. 
mno tak tou tvoji svareckou bych se tedy moc nechlubil, nas spolecny kamarad z ni malem vyrost (a to meří asi 2m) kazdych 10 min. ji musel vypinat.  Ale jinak pristresek drzi pevne. betonem zpevneny zaklad a pomocne zpevnovaci ramy 
_________________ Favorit 135 BMM r.v. 94 - odhlašený
VW Golf III combi, 1.9 tdi, r.v. 97
Škoda 742 Forever Team
|
| 30.11.06, 11:51 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Já sice garáž mám  , ale ne hned u domu  . Díly, knihy a pod, skladuji ve skříních, odklápěcích postelích, šuplíkách,... různě po bytě, takže už tam nikde není žádné další místo  což mi velice vadí, a to proto, že už nemam kam dávat další ND co jsem sehnal. Taky jsem vyklidil výstavní skříňku od nějakého pitomého porcelánu a mám tam na výstavě karburátory (SEDR 105, EDSR 120LS, BS Š100) rozdělovače (malý, velký) přístrojové desky (cca 15Ks) a další stovky jiných dílů 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 30.11.06, 15:07 |
|
 |
|
Lukas
Registrován: 29.1.06, 19:18 Příspěvky: 1471 Bydliště: Karviná / přes týden Zábřeh na Moravě
|
Šemik píše: Taky jsem vyklidil výstavní skříňku od nějakého pitomého porcelánu a mám tam na výstavě karburátory (SEDR 105, EDSR 120LS, BS Š100) rozdělovače (malý, velký) přístrojové desky (cca 15Ks) a další stovky jiných dílů 
 tak to je uz moc. Tohle by mi u mamky neproslo ani nahodou... a pocitam ze mi to neprojde ani u mlade
ale jinak vystavka to musi byt hezka - dokonce naucna.
ja doma nesmel mit pres noc ani 2 nove zimni gumy, kdyz sem je koupil. Sem musel kvuli toho letet do garaze. 
_________________ Škoda 110R r.v. 1972, rallye červená / - šlo do světa
Škoda RAPID 130 r.v. 1987 - rallye červená, Apolla /
Coupé club TW
|
| 30.11.06, 17:03 |
|
 |
|
euromen
Registrován: 8.11.06, 15:33 Příspěvky: 471 Bydliště: Děčín
|
sakra asi patřim do divnejch míst
vytápěná dvougaráž, prodloužená garáž (i pro vozejk) s možnotí vytápění, u známího možnost garáže pro náklaďáky a u jinýho zvedák do dvou metrů
_________________ život je boj, bohudík
|
| 30.11.06, 19:00 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
euromen píše: sakra asi patřim do divnejch míst vytápěná dvougaráž, prodloužená garáž (i pro vozejk) s možnotí vytápění, u známího možnost garáže pro náklaďáky a u jinýho zvedák do dvou metrů
tak ten zdvihak, alebo jama... to by sa asi najviac siklo... 
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 30.11.06, 19:31 |
|
 |
|
Lukas
Registrován: 29.1.06, 19:18 Příspěvky: 1471 Bydliště: Karviná / přes týden Zábřeh na Moravě
|
euromen píše: sakra asi patřim do divnejch míst vytápěná dvougaráž, prodloužená garáž (i pro vozejk) s možnotí vytápění, u známího možnost garáže pro náklaďáky a u jinýho zvedák do dvou metrů
teda... takove rozmazlovani... 
_________________ Škoda 110R r.v. 1972, rallye červená / - šlo do světa
Škoda RAPID 130 r.v. 1987 - rallye červená, Apolla /
Coupé club TW
|
| 30.11.06, 20:07 |
|
 |
|
Ritchma
Registrován: 6.11.06, 10:39 Příspěvky: 322
|
jizíček píše: kachnis píše: jizíček píše: tjn .. takovou garazičku mit tak si piskam .. ja mam udelanej akorat takovej pristresek ..  auticko uz masku (s tahokovu) ... jen pro uplnost ..  jirik zapomnel napsat ze ten pristresek stvoril pomoci naseho spolecnyho kamarada a hlavne diky moji svarecce jinak predloni sem mel v pokoji doma u nasich 2 novy protektory, krasne natreny disky a 2 novy duse, to vse na posteli ( u nasich moc nespavam) a prej jim to hrozne smrdelo..ta vune novy gumy..  mno tak tou tvoji svareckou bych se tedy moc nechlubil, nas spolecny kamarad z ni malem vyrost (a to meří asi 2m) kazdych 10 min. ji musel vypinat.  Ale jinak pristresek drzi pevne. betonem zpevneny zaklad a pomocne zpevnovaci ramy 
Doufám že i to auto takhle drží z fotek se tak moc netváří 
_________________ Škoda favorit 136LS 50kw - prodáno
Citroen saxo VTS 1,6 16v 88kw+ 900kg Schořelo
Audi A4 B5 1,8T
|
| 30.11.06, 21:24 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
já mam garáž nevytápěnou bez elektriky a eště kilák za městen 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 30.11.06, 21:29 |
|
 |
|
jizíček
Registrován: 10.8.06, 22:50 Příspěvky: 926 Bydliště: Malé Březno,Most
|
Ritchma píše: jizíček píše: kachnis píše: jizíček píše: tjn .. takovou garazičku mit tak si piskam .. ja mam udelanej akorat takovej pristresek ..  auticko uz masku (s tahokovu) ... jen pro uplnost ..  jirik zapomnel napsat ze ten pristresek stvoril pomoci naseho spolecnyho kamarada a hlavne diky moji svarecce jinak predloni sem mel v pokoji doma u nasich 2 novy protektory, krasne natreny disky a 2 novy duse, to vse na posteli ( u nasich moc nespavam) a prej jim to hrozne smrdelo..ta vune novy gumy..  mno tak tou tvoji svareckou bych se tedy moc nechlubil, nas spolecny kamarad z ni malem vyrost (a to meří asi 2m) kazdych 10 min. ji musel vypinat.  Ale jinak pristresek drzi pevne. betonem zpevneny zaklad a pomocne zpevnovaci ramy  Doufám že i to auto takhle drží z fotek se tak moc netváří 
co ti furt vadi ??
_________________ Favorit 135 BMM r.v. 94 - odhlašený
VW Golf III combi, 1.9 tdi, r.v. 97
Škoda 742 Forever Team
|
| 30.11.06, 22:09 |
|
 |
|
elegant
Registrován: 26.8.06, 07:55 Příspěvky: 1954 Bydliště: Bratislava
|
Sadra17 píše: já mam garáž nevytápěnou bez elektriky a eště kilák za městen 
Tak garáž ideálne položená na pravidelné cestovanie do práce alebo školy 
_________________ R.I.P. Škoda 120L, r.v. 1979; eMko so srdcom užovky (motor a napravy) R.I.P. BMW e39 530i r.v. 2000 Just because I'm paranoid doesn't mean they aren't out to get me! viewtopic.php?t=18421
|
| 30.11.06, 22:21 |
|
 |
|
Ritchma
Registrován: 6.11.06, 10:39 Příspěvky: 322
|
jizíček píše: Ritchma píše: jizíček píše: kachnis píše: jizíček píše: tjn .. takovou garazičku mit tak si piskam .. ja mam udelanej akorat takovej pristresek ..  auticko uz masku (s tahokovu) ... jen pro uplnost ..  jirik zapomnel napsat ze ten pristresek stvoril pomoci naseho spolecnyho kamarada a hlavne diky moji svarecce jinak predloni sem mel v pokoji doma u nasich 2 novy protektory, krasne natreny disky a 2 novy duse, to vse na posteli ( u nasich moc nespavam) a prej jim to hrozne smrdelo..ta vune novy gumy..  mno tak tou tvoji svareckou bych se tedy moc nechlubil, nas spolecny kamarad z ni malem vyrost (a to meří asi 2m) kazdych 10 min. ji musel vypinat.  Ale jinak pristresek drzi pevne. betonem zpevneny zaklad a pomocne zpevnovaci ramy  Doufám že i to auto takhle drží z fotek se tak moc netváří  co ti furt vadi ??
Nic v pohodě  Jenom mi příjde ta škodovka směšná jak je uzká a takovej mega nárazník na ní 
_________________ Škoda favorit 136LS 50kw - prodáno
Citroen saxo VTS 1,6 16v 88kw+ 900kg Schořelo
Audi A4 B5 1,8T
|
| 30.11.06, 23:22 |
|
 |
|
Nepér
Registrován: 2.2.06, 23:27 Příspěvky: 7662 Bydliště: Praha východ
|
Tyjo, brzděte trochu s tou citací 
_________________ "Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"
|
| 1.12.06, 01:00 |
|
 |
|
Thobiash
Registrován: 13.7.06, 06:37 Příspěvky: 675 Bydliště: Kyšice
|
Nic v pohodě  Jenom mi příjde ta škodovka směšná jak je uzká a takovej mega nárazník na ní  [/quote]
...tak hlavně,že se to líbí jemu, ne? Každej máme něco.
_________________ Škoda "Julia alias Černá" 120L 89´ R.I.P. http://www.youtube.com/watch?v=VYLFkT5jMZI
|
| 1.12.06, 01:52 |
|
 |
|
jizíček
Registrován: 10.8.06, 22:50 Příspěvky: 926 Bydliště: Malé Březno,Most
|
Thobiash píše: Nic v pohodě  Jenom mi příjde ta škodovka směšná jak je uzká a takovej mega nárazník na ní  ...tak hlavně,že se to líbí jemu, ne? Každej máme něco.[/quote]
diky za podporu  ....
Ritchma: nicmene jsi zatim prvni komu to prijde smesni ... kazdej kdo to zatim videl nemel zadnou zapornou poznamku
_________________ Favorit 135 BMM r.v. 94 - odhlašený
VW Golf III combi, 1.9 tdi, r.v. 97
Škoda 742 Forever Team
|
| 1.12.06, 17:22 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
elegant píše: Sadra17 píše: já mam garáž nevytápěnou bez elektriky a eště kilák za městen  Tak garáž ideálne položená na pravidelné cestovanie do práce alebo školy 
to jo 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 1.12.06, 19:47 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|