Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 26.10.24, 12:27



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 Světla ve Felicii svítí málo 
Autor Zpráva

Příspěvky: 52
Příspěvek 
to že auto musí mít odstřikovače světel,tak to slyším poprvý,ale ruku na srdce, kolik z vás má na autě jenom to schválený.Při montáži jsem světla seřídil a za rok a půl se mi nestalo, že by na mě někdo bliknul, že ho oslňuji. Kolikrát vidím nové Audiny a ty mě kolikrát oslňujou. A policajti proti tomu taky nic nemaj, dokonce se ptali, na kolik to vyjde a jak se s tím jezdí.


2.1.09, 18:34
Profil
Pspvek Reklama

   
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27226
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
já mam na autě všechno schválený :P

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


2.1.09, 18:40
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
Sadra17 píše:
já mam na autě všechno schválený :P

no když tam taky nic navíc nemáš :D... :lol:

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


2.1.09, 23:08
Profil ICQ
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27226
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
Ondras83 píše:
Sadra17 píše:
já mam na autě všechno schválený :P

no když tam taky nic navíc nemáš :D... :lol:


a ani mi to nechybí :D

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


2.1.09, 23:19
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
Sadra17 píše:
Ondras83 píše:
Sadra17 píše:
já mam na autě všechno schválený :P

no když tam taky nic navíc nemáš :D... :lol:


a ani mi to nechybí :D

neasi...nejlepší je to, co se skrývá uvnitř...motoru i kastle :wink: (teď fakt myslim performance tuning, ne nějaký tooo v lese)

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


3.1.09, 00:59
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19
Bydliště: Ostrava
Příspěvek 
Radek19_ae píše:
Massy píše:
chlapi, jestli můžu poradit, je to sice trochu větší investice, ale když si koupíte přestavbovou univerzální sadu BiXenonů H4 8000K, tak budete určitě spokojeni,nedávno jsem si je namontoval a nemůžu si stěžovat


Nechcu dělat chytrýho, ale nemáš senzory naklápění, tudíž oslňuješ protijedoucí řidiče, to jen abys věděl (možná to víš). Jinak se mi to taky líbí, mám pořád jen H4 super white a od té doby, co mi na technické rejpal do štelováku, tak mi to svítí pár desítek cm před auto :lol:



jestli to nebude tím, že ti selhalo "proslavené" ovládání světel... svítí pod auto a nejdou seřídit, dokud z nich nevyndáš ty pístky. mi to prasklo před 3 lety, na technické to napsal do závad, ale nic vážného. za týden jdu znova, tak uvidím.

_________________
Felicie 1,3 GLXi MPI r.v.97


3.1.09, 14:53
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 400
Bydliště: u Hostýnských vrchů
Příspěvek 
golda píše:
Radek19_ae píše:
Massy píše:
chlapi, jestli můžu poradit, je to sice trochu větší investice, ale když si koupíte přestavbovou univerzální sadu BiXenonů H4 8000K, tak budete určitě spokojeni,nedávno jsem si je namontoval a nemůžu si stěžovat


Nechcu dělat chytrýho, ale nemáš senzory naklápění, tudíž oslňuješ protijedoucí řidiče, to jen abys věděl (možná to víš). Jinak se mi to taky líbí, mám pořád jen H4 super white a od té doby, co mi na technické rejpal do štelováku, tak mi to svítí pár desítek cm před auto :lol:



jestli to nebude tím, že ti selhalo "proslavené" ovládání světel... svítí pod auto a nejdou seřídit, dokud z nich nevyndáš ty pístky. mi to prasklo před 3 lety, na technické to napsal do závad, ale nic vážného. za týden jdu znova, tak uvidím.


nene pokud chceš mít xenony, musíš mít čidlo polohy na nápravě (automatické naklápění), to o čem mluvíš je mechanika. Jinak teď jsem si vzpoměl, že na mé technické to naklápění neřešil, jedno světlo nastavil a když viděl, že u druhého musí vyndat filtrbox, tak řekl že jsem vše viděl a udělám si to doma sám. Štempl a dom 8)

_________________
Pássovec AFN varoš
EX: felda AEE

diagnostika koncernu, resety, nastavení, opravy VW HEX-CAN i KKL, 2x2


7.1.09, 16:49
Profil

Příspěvky: 547
Bydliště: Ostrava
Příspěvek 
Tak jsem hodil do feldy osram silverstar 50% větší svítivost , moc jsem tomu nevěřil ale doporučuji nádhera.

Malé upřesnění k těmto žárovkám, pokud je sucho tak světla svítí o moc lépe, ale pokud prší tak vidím prd !
Takže zvažte jestli má cenu tyhle žárovky kupovat já si počkám na ostatní tipy jestli jiné svítí i dobře i za deště.
Já si myslím že to světlo je bílé a tím se ztrácí v dešti, takže je to přínos i není. Jen pro info ať každý zváží sám.


Naposledy upravil petr petr dne 11.3.09, 21:42, celkově upraveno 1



18.1.09, 06:21
Profil
VYKOŘISŤOVATEL
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4161
Bydliště: Štatl
Příspěvek 
auto vybavená xenony z výroby musím mít:
ostrikovače světěl-udajně-špíná na světla udělá hapruz v lámavosti-možnost zbavit se+xenon se nehřeje-aby se ze světla dal ostříkat např sníh
regulaci náklonu na zadní nápravě-která slouží k tomu aby svítily pořád tam kde mají-páč jinak fest oslňujou

_________________
130 RAPID 85' Veverka
Pojištění od Allianz, AXA ČPP, ČSOB TRIGLAV, UNIQA; oleje CASTROL, GULF, SHELL, TOTAL, provozní kapaliny, Vify a jiné

http://www.japl.cz - služby od JIMa


18.1.09, 07:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 91
Příspěvek 
slovacek.milos píše:
cekarna píše:
slovacek.milos píše:
cekarna píše:
Realizoval jsem úpravu napájení H4 pomocí přímého napájení od baterky přes relé (2 ks). Dodržel jsem všechny rady, jak to popsal Milos. Celou "řídící jednotku" jsem přišrouboval na dva zbytečné šroubky na blatníku u baterky, kde jsem ji také přizemnil. Napětí na žárovkách se zvedlo o 0,6V a to jak prohlásil odborník je "sakra hodně". Teď konečně svítí felicia jak normální auto. Díky všem, kteří se mi snažili pomoci. Kdyby měl někdo zájem o fotku "řídící jednotky", rád se podělím.[/img]


zkus ještě altík 3 x M5 matka 13.95-14.09V můj poslední objev problém snad u každé feldy miloš


No snad bys nemusel být tak stručný ? :)


musíš chodit i do elektriky, měl jsem doma snad 12 altiků a pustil se do GO jejich hlavní nemocí jsou tři matky M5 přes které jde mínu kostra, demontuješ altík, dáš do svěríku za zadní dekl, u ventilátoru povolíš ty dlouhé M6 vzadu na deklu povolíš 3xM5 1xM6 a sděláš relátko zadní dekl majzlíkem pomalu dokala vyklepáváš až je venku na diodovém můstku utáhneš 3xM5 vše složíš a pokud je relátko OK, jednoduše se tá poznat i nat že ho připujíš na napětí a skratuješ šroubobákem uhlíky a ty musí jiskřit, pak měříš při zapnutých spořebičích 13.9-14.02V a taky svítíš :idea: :D miloš


Ahoj, doporučuji všem použít tento návod. Moje felda má deset let a dneska jsem se rozhodl rozebrat altík. Dvě matky na krajích můstku jsem dotáhl o 1,5 otáčky a prostřední byla vyklepaná cca. o 3mm! Dal jsem se do toho protože mi začala blbnout automatika na rosvěcování světel. Relátko je citlivý na napětí a světla zhasínala při zapnutí rádia. Teď zapnu rádio, topení, větrák naplno, mlhovky, vyhřívání zadního skla a svítí jak čert. Momentálně nemám měřák, ale pak napíšu ještě kolik tam je.


9.5.09, 13:50
Profil

Příspěvky: 28
Příspěvek 
Já mám problém nasledovaný když jedu v noci a mám zapnutá světla + topení + radio tak na volnoběh se viditelně poklesne napětí světla méně svítí a taky kontrolky, když znova přidám tak je to OK. Tak jsem si poměřil napětí při volnoběhu, dopadlo to následovně:
po nastartování na baterce 14,3 na altíku 14,4
po zapnutí světel + dálky + topení na plno + rádio na B 12,3 na A 12,6
To bude asi dost málo, jak to vyřešit, nevíte někdo. :!: :!: :!: :?: :?: :?: :roll: :roll: :roll:


24.10.09, 15:51
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27226
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
regler :wink:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


24.10.09, 15:55
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9235
Bydliště: Partizánske
Příspěvek 
Caba - zdvihnúť voľnobežné otáčky...
A čo máš za auto? Ak 742ku, tak niektorí radia remenicu (ale už neviem, či na altíku, alebo na kľuke) z Fačka...potom má altík vyššie otáčky a dobíja aj na voľnobeh...inak je to normálne, robí to aj mne, aj tatkovi..

_________________
Kilecko Zmenilo majiteľa...
Embucha = moja 125ka znova žije
Hybridka = R.I.P. :-(
Megane 1,9D
AR 156 1,9 JTD; AR 159 SW 1,9 JTD; AR 146 1,6 Twin Spark 88kW, ´97


24.10.09, 15:59
Profil

Příspěvky: 28
Příspěvek 
Sory zapomněl jsem napsat Felinu 1.3 MPI, z volnoběhem se moc hrát nemůžu řídí to elektronika. :o


24.10.09, 16:04
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
tvůj problém je v 3xM5,

ten tvůj alternátor se jemnuje třífázový generátor a ty fáze musí být řádně ukostřeny jinak ti to bude nabíjet jen bez zátěže miloš


24.10.09, 16:18
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz