Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 03:41



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Saze vzadu na autě 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 41
Příspěvek Saze vzadu na autě
S výměnou zadního dílu výfuku(FERROZ-zřejmě polský) u Favorita jsem si všiml sazí na nárazníku nad výfukem, ale hlavně jsou dost vidět na víku kufru(hlavně tam, kde bývá cedulka "Škoda"). Je pravda, že tento asi neoriginální výfuk měl koncovou trubku asi o 7cm delší, než ten původní značkový, tak jsem si myslel jestli se tam ty saze nedostávají tím, že prostě víc vyčuhuje, ale ikdyž jsem ho zkrátil, aby byl víc pod nárazníkem, tak se tam přeci jen trochu dostávají.
Díval jsem se i na jiné favoritys těmito výfuky, ale nikde jsem saze neviděl. Olej ani voda mi neubývá.
Je to normální?
+ještě jeden dotaz - ikdyž očistím zevnitř konec trubky výfuku, tak je už po jedné jízdě očouzená, ale u Felicie MPi je ještě 14 dní po výměně výfuku čistá - to má ta Felicie o tolik menší emise?

_________________
Favorit 136L 46kW (1989)


2.12.06, 19:53
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 322
Příspěvek Re: Saze vzadu na autě
Vojtaa píše:
S výměnou zadního dílu výfuku(FERROZ-zřejmě polský) u Favorita jsem si všiml sazí na nárazníku nad výfukem, ale hlavně jsou dost vidět na víku kufru(hlavně tam, kde bývá cedulka "Škoda"). Je pravda, že tento asi neoriginální výfuk měl koncovou trubku asi o 7cm delší, než ten původní značkový, tak jsem si myslel jestli se tam ty saze nedostávají tím, že prostě víc vyčuhuje, ale ikdyž jsem ho zkrátil, aby byl víc pod nárazníkem, tak se tam přeci jen trochu dostávají.
Díval jsem se i na jiné favoritys těmito výfuky, ale nikde jsem saze neviděl. Olej ani voda mi neubývá.
Je to normální?
+ještě jeden dotaz - ikdyž očistím zevnitř konec trubky výfuku, tak je už po jedné jízdě očouzená, ale u Felicie MPi je ještě 14 dní po výměně výfuku čistá - to má ta Felicie o tolik menší emise?


Fávo co máš nemá kat, ale filcka ho má, ne? Ten rozdíl v emisích je obrovskej

_________________
Škoda favorit 136LS 50kw - prodáno
Citroen saxo VTS 1,6 16v 88kw+ 900kg Schořelo :(
Audi A4 B5 1,8T :)


2.12.06, 20:00
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 41
Příspěvek Re: Saze vzadu na autě
No ale ty saze mam i na stene za autem v garazi. Je to normální?

_________________
Favorit 136L 46kW (1989)


3.12.06, 19:27
Profil
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek Re: Saze vzadu na autě
Vojtaa píše:
No ale ty saze mam i na stene za autem v garazi. Je to normální?


Toto sa mi stalo iba raz. Ale to som startoval auto na dvojke z kopca lebo som mal zle sviecky a neslo naskocit. Po 200m pokusov naskocilo ale v snehu za mnou vsade cernota...

Tvoj problem je mozno zle spojivo medzi strednym a poslednym dielom. Mozno palis nejaku gumu (pryz :D) alebo ten uhilkovy spoj ci jak sa to vola. Zeby to bolo vyfukom, to sa mi verit nechce. Ved to je cisty plech

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


3.12.06, 19:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Mě to taky zasírá auto, asi to bude normální, studenej motor, krátký trasy...

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


4.12.06, 02:34
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 71 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz