Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19.9.24, 23:06



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 Olej do motora pre skoda 120l 
Autor Zpráva
Příspěvek Olej do motora pre skoda 120l
Zdravim,

mam skodu 120l rok vyroby 1988.

Aky olej je dobry, rozmyslam medzi Madit M8AD a Castrol GTX3. Predtym tam bol Madit M6AD. Popripade pozna niekto lepsi olej ? Chcem mojej skodovecke len to najlepsie :D

Predpokladam, ze len olej na mineralnej baze tam mozem pchat.

Diki za odpovede.


8.3.06, 14:21
Pspvek Reklama

   
Příspěvek Re: Olej do motora pre skoda 120l
Castrol gtx jsou IMHO vyhozený peníze, za cca 200 czk za litr ma API SJ, Mogul GX PRO se da sehnat už kolem 80 czk a má API SL ...

M8AD samozžřejmě vyhoví, ale API SE hovoří za vše... navíc cena kolem 60 czk - to taky neni žádnej zázrak

Van Thomas

hero píše:
Zdravim,

mam skodu 120l rok vyroby 1988.

Aky olej je dobry, rozmyslam medzi Madit M8AD a Castrol GTX3. Predtym tam bol Madit M6AD. Popripade pozna niekto lepsi olej ? Chcem mojej skodovecke len to najlepsie :D

Predpokladam, ze len olej na mineralnej baze tam mozem pchat.

Diki za odpovede.


8.3.06, 15:13
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
můžu doporučit fórum na http://oleje.cz/

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


8.3.06, 18:43
Profil ICQ

Příspěvky: 162
Příspěvek Olej sKoda 120
Mam taky SKodu 120 a taky jezdila na M6AD rekl jsem si ze tam naleju lepší mineral a tak jsem koupil nejlevnejsi ale slušnejší olej do skody byl to od PARAMO M7ADX a nebo M7ADIIIS je to stejný byl to 15W-40 a najelsem na nej zhruba 3000 km a motor se začal srát ( koroužky) krom toho ze mi fouklo tesneni podhlavou - žere to olej neskutečne - poradil mi to odborník přes skodovky ze tam mám dát tento olej ze je levnej a dobrej pro starší typy motoru jako je SKoda 120
Rikal mi ze to udelalo to tesneni pod hlavoui taky jsem si to myslel ale ten olej M6AD je letni olej tak akorát nalejt do fichtla.


9.3.06, 12:24
Profil
Příspěvek Re: Olej sKoda 120
taky leju trysk M7 ADS3 super nebo M7 ADX a motor jede dobre. Lil jsem ho do 105 co najezdila 90000km na M6 AD a melo to prinos hlavne v zime...


9.3.06, 17:49
Příspěvek olej shell alebo mobil
A co hovorite na olej Shell Helix Super alebo Mobil Super M ?


10.3.06, 13:23
Příspěvek 
se divim ze to resite... Osobne do skodovky leju vyjetej olej a jezdi to uplne v pohode....


12.3.06, 11:55
Příspěvek 
Ja tam mam uz rok Esso Uniflo 15W-40 a zatial v pohode, teraz to idem menit a na 99 % tam dam to iste, mne to pasuje a 4l-520 Sk to je v pohode


15.3.06, 21:26
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz