Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 18:56



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 447 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 30  Další
 hardb - fávo 135 Lse LPG 
Autor Zpráva
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
michalkatka píše:
uvidíme ako prepracuješ aj ostatné detaily, zatiaľ je to slušné, aj keď si myslým že do fava patrí favo interiér...

inak tá kontrolka musí po zvýšení otáček zhasnúť, potom sa nabudí a dobíja...


aha tak jsem tam nechal jen na volnoběh plyn jsem ani nezmáčkl zítra to zkusím a dám vědět

a nevíte jak to vyrovnat tu stropnici né žeby to bylo nějak extra vidět ale trošku mě to štve :?

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


1.2.09, 17:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
pazi píše:
nejsou ty otáčky nízké?


podle mě to nevadí aspon to nežere moc benzínu a pokud to nechcípne tak by to vadit nemělo ...

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


1.2.09, 17:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
ten strop je zničenej, to můžeš tak akorát zahodit


1.2.09, 17:21
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 597
Bydliště: uprostřed myšlené spojnice bodů Břeclav a Hodoš :-)
Příspěvek 
Chvilku jsem uvažoval nad stropem z feldy, ale byla by s tim piplačka a nevypadalo by to tak pěkně. Ale nevim jestli je dobré madla připevňovat samořeznýma šroubama. Já bych do toho plechu vyvrtal díru a vypiloval do tvaru obdélníku, aby se tam dala vložit ta matka s packama, pak by to bylo echt

_________________
Favorit 136L r.v. 1990, červená apollo 8302


1.2.09, 18:31
Profil
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
krysolet007 píše:
Chvilku jsem uvažoval nad stropem z feldy, ale byla by s tim piplačka a nevypadalo by to tak pěkně. Ale nevim jestli je dobré madla připevňovat samořeznýma šroubama. Já bych do toho plechu vyvrtal díru a vypiloval do tvaru obdélníku, aby se tam dala vložit ta matka s packama, pak by to bylo echt


no já si myslím když jsem tam vyvrtal menší díru a do toho našrouboval samořeznej šroub tak to drží, věšat nebudu a co sem jezdil v autě tak to nikdá nikdo nepotřeboval snad jen když babka chtěla někam odvést

ta montáž není nějak extra těžká já jsem to dnes zvládl tak za hodku možná dvě a to jsem tak 30 - 40 minut připravoval ty madla a vrtal díry a montáž je jednoduchá když jse přichytne na každé straně jedno madlo tak už to držet bude a zbytek se namontuje a stropnice je na místě madla pasovaly vždy jen první díry ale ty clony pasovaly přesně

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


1.2.09, 18:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
hardb píše:
ta montáž není nějak extra těžká
TO MYSLÍŠ VÁŽNĚ ? :o


1.2.09, 18:48
Profil ICQ
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
Vít píše:
hardb píše:
ta montáž není nějak extra těžká
TO MYSLÍŠ VÁŽNĚ ? :o


kdybch tam měl to madlo u těch předních dveřích tak to neudělá co to udělalo a ne z prominutím dělám si prdel :|

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


1.2.09, 18:49
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Tak proč ho tam nemáš? Tam je jen díra v tapecu?

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


1.2.09, 18:52
Profil
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
Šemik píše:
Tak proč ho tam nemáš? Tam je jen díra v tapecu?


protože jsem sehnal jen 3 madla :( ale já to už neřeším mě už je to jedno někdo se tu snaží nejde mu to přizná se a taky par nejmenovaných se tu začne naváže a je to
chtěl bych vidět je jak by to samy udělaly TW je snad o razení a né o zrazování fakt ste mě sklamali končím .... :arrow: :arrow: :arrow: :!:

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


1.2.09, 18:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
hardb píše:
Šemik píše:
Tak proč ho tam nemáš? Tam je jen díra v tapecu?


protože jsem sehnal jen 3 madla :( ale já to už neřeším mě už je to jedno někdo se tu snaží nejde mu to přizná se a taky par nejmenovaných se tu začne naváže a je to
chtel bych videt je jak by to samy udělaly TW je snad o razení a né o zrazování fakt ste mě sklamali končím .... :arrow: :arrow: :arrow: :!:


ale madlá sú vždy iba 3 :idea: , vodič má držať volant....

neber si to od nich v zlom, vidieť že sa snažíš a aj to sa cení...

a čo si pokazíš sám, môžeš nadávať iba sebe....

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


1.2.09, 18:56
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19159
Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
Příspěvek 
hardb píše:
chtěl bych vidět je jak by to samy udělaly TW je snad o razení a né o zrazování fakt ste mě sklamali končím .... :arrow: :arrow: :arrow: :!:


a mimo iné, nie iba ja som ti tvrdil že interier Felicia do Fava nie je len tak nahodiť a moc sa tam ani nehodí, ale ak máš svoju hlavu....

_________________
Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336


1.2.09, 19:00
Profil

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Tak se hned nečerti, ale měl bys přijmout realitu že takovýhle styl oprav/úprav není dobrý a vymstí se ti. Jedno heslo zní : "Nerozjížděj projekt, dokud nemáš dostupné všechny potřebné suroviny" :arrow: měl jsi s tím počkat dokud bys nesehnal i to 4. madlo.

Všichni jsme nějak začínali a tuzili, ale zamysli se nad tím co děláš, protože tohle naprosto není dobré.

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


1.2.09, 19:01
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Šemik píše:
Všichni jsme nějak začínali a tuzili, ale zamysli se nad tím co děláš, protože tohle naprosto není dobré.
První věc, co jsem já udělal bylo zkrácení řadičky, ještě u babičky v garáži :lol:

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


1.2.09, 19:18
Profil ICQ
Junior TW team, Tydýt
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2704
Bydliště: olomoucký kraj
Příspěvek 
Šemik píše:
Tak se hned nečerti, ale měl bys přijmout realitu že takovýhle styl oprav/úprav není dobrý a vymstí se ti. Jedno heslo zní : "Nerozjížděj projekt, dokud nemáš dostupné všechny potřebné suroviny" :arrow: měl jsi s tím počkat dokud bys nesehnal i to 4. madlo.

Všichni jsme nějak začínali a tuzili, ale zamysli se nad tím co děláš, protože tohle naprosto není dobré.


je to tak, ale nechápu ty co píší že je to des když se mi to taky nelíbí ale tím že mi to napíšou nic nezmění taková je realita, takovej su já, prostě vždycky udělám nějakou tu hrubku, vždy někde něco blbě napíšu uznávím možná se to zlepší ale váhám jestly vi to tady poznáte aspon si ulevíte neuvidíte tu žádnyho kočkopsa a pod, jasny není to nejlepší mísit dvě auta do sebe ale když já něco chci tak si za tím stojím možná ste si všimli ale než načnu něco dělat tak se zeptám na váš názor popřípadě jak to udělat. na nějaky rady/poznámky dám na nějaky ne ... takovej je život a chybama se člověk učí ... snad

_________________
#2580 fávo 135 LSe - Get Hard


1.2.09, 19:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Hluchoň

Příspěvky: 11873
Příspěvek 
jo ale napsat že to je jednoduchý a ukázat o pár řádků předtím, jak se to nepovedlo (i uznat to), to se na mě nezlob, ale to je hrozný


1.2.09, 19:28
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 447 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 30  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz