Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 05:30



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 motor 136i nechce naštartovať 
Autor Zpráva

Příspěvky: 59
Bydliště: Bánovce nad Bebravou - SVK
Příspěvek motor 136i nechce naštartovať
mam takovy problem nejde mi naštartovať auto točím a nechce ani az odpaliť proste nič šktiaca klapka je sucha a iskru to dave začalo m najprv pred tym zle štartovať musel som mu zošlapovat pedal abi chiti a potom som ho musel držat na pline abi sa ohrial až potom drzal volnobez vobec mi nespustalo sitič teraz to už vobec nejde poradte mi čo stym može biť


13.12.06, 16:35
Profil
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4747
Bydliště: Černíky
Příspěvek 
A benzín tam jde?

A nebral jsi v čechách benzín u Makra, nebo u Shellu? :twisted:

_________________
Å 130 L 86 - cestovní limuzína
Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci
Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi
130LPG 130L 86 - denní vůz
1000MB MB 69, 1.8.68
Ať mi nikdo neříká, že něco nejde... ;)
Škoda 742 Forever Team


13.12.06, 16:48
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
napiš co máš za auto,BMM nebo MPi a jak se ti to stalo, jak dlouho ti to dělá, zkus vytáhnout snímač otáček na převodovce a očisti ho, musí být lesklý stříbrný a pak napiš miloš


13.12.06, 23:10
Profil

Příspěvky: 59
Bydliště: Bánovce nad Bebravou - SVK
Příspěvek re
ja to mam BMM a palivo tam ide aj som odmontoval hadicu a zopol klučik a čerpadlo išlo tak 2 sekundy a potom ho vyplo benzin išiel .začalo mi to všetko tak že najprv pri vyššej teplote začal blbnuť volnobeh potom nešiel štartovat nezoplo mi sitič a teraz nejde vobec nič aj ked mu nacukam pedalom tedy to ešte ako tak štartovalo teraz nič ziadna odozva dal som trošku benzinu do sania a štartoval som a hned mi chitil a zhasol tak iskra tam musí biť.


15.12.06, 16:50
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 436
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek 
Kdysy na praxi nám mistr ukazoval,jak se to dělá.Funkci vstřikování vyzkoušíš tak,že odpojíš snímač otáček,sundáš víko vzduchovího filtru,do prostředního pinu konektoru od snímače ot dáš drát,zapneš klíček a tim drátkem škrtneš o kostru.Když budeš koukat na vstřik,tak to musí dávat benzín a musí se měnit poloha škrtící klapky.Ještě vyndej z rozdělovače te prostřední VN kabel a dej ho ke kostře,musí házet jiskru.
Jen si zjisti,jestli je to fakt ten prostřední pin,už je to pár let,ale myslím,že je to on.

_________________
Felicia 1999 50kw
NEMÁM RÁD AUTOPOTAHY


16.12.06, 14:19
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
dobrá finta stím drátem, to neznám a bude se to dobře pamatova prostřední pin, já to teda dělám jednodušejc, že namonruji svíčky, dám je na víko ventilů, připojím kabely a pomocník točí, vidím jiskru i mlhovinu benzínu, nejvíc problémů s BMM se startem pokud jde jiskra a palivo je vidět a cítit jak jsem psal je s čidlem teploty motoru na sacím potrubí vzadu, že na přístrojovce máš 80 stupnů a čidlo ti hlásí -50 a je dostartované miloě


16.12.06, 18:44
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz