Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 19:06



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 306 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 21  Další
 Chemer - Škoda 105L Vořech 
Autor Zpráva
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8621
Bydliště: Praha 13
Příspěvek 
Děédovi brzké uzdravení. :wink: A čest Vořechově památce, alespoň poslouží jako dobrý zdroj ND. :wink:
Ale i tak. :?

_________________
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule
Škoda 105S -> 135S Konec již brzy
Škoda 105L Začátek snad již brzy


11.3.09, 23:01
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Dle me toto neni totalka. Nevim jaky je tvuj vztah k nemu, ale oprava by byla urcite mozna...

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


11.3.09, 23:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Metal (urg)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3730
Bydliště: Vsetín
Příspěvek 
Je mě to líto...halvně že je děda ok...

Jinak. Jak říkáme my motorkáři. ho**o tomu je. Přeloupnout střechu,přetmelit,stříknout něčím, vyměnit blatníky, opravit šrámy a jedééém.

Hlavu vzhůru.

_________________
Škoda Fabia 1.9 SDI - přesunovadlo
Jawa 350 OHC ´19 - pro jizdy s čistýma rukama
ČZ 175/477 ´72 - veterán
Obrázek
Škoda 742 Forever Team


11.3.09, 23:06
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3491
Bydliště: Kopřivnice > (okr. Novy Jicin > Kraj Moravskoslezký > CZ > Evropa > Planeta země >
Příspěvek 
Cest pamatce... a tak me napadlo jaky bylo pneu ze dostal smyka?


11.3.09, 23:06
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Matthes píše:
Dle me toto neni totalka. Nevim jaky je tvuj vztah k nemu, ale oprava by byla urcite mozna...

Asi ne ale děda je rád že žije a i když byl na auto hodně pyšnej tak už ho opravit nenechá, a já do toho vrážet bohužel taky nemůžu, i dkyž je to moje srdcovka, :cry: ah jo


11.3.09, 23:07
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9916
Příspěvek 
trady píše:
Cest pamatce... a tak me napadlo jaky bylo pneu ze dostal smyka?

děda si neni jistej ale prý nejspíš bochla LZ penu, bylo to na uplně rovný cestě


11.3.09, 23:09
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8621
Bydliště: Praha 13
Příspěvek 
Co to tak šoupnout do depozita, uklidit si někam do garážičky, a postupně kupit díly, postupně opravovat ... až by bylo, tak popř. vyvařit, lak a bylo by. Mít jen sezónní pojistku, a mít z té srdcovky jen auto na projížďky. :wink:

_________________
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule
Škoda 105S -> 135S Konec již brzy
Škoda 105L Začátek snad již brzy


11.3.09, 23:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Carlos píše:
Co to tak šoupnout do depozita, uklidit si někam do garážičky, a postupně kupit díly, postupně opravovat ... až by bylo, tak popř. vyvařit, lak a bylo by. Mít jen sezónní pojistku, a mít z té srdcovky jen auto na projížďky. :wink:

já bych to stejně neopravil a ty peníze do toho vrazit si prostě nemůžu dovolit :( prostě nenadělám nic


11.3.09, 23:12
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8621
Bydliště: Praha 13
Příspěvek 
chemer píše:
Carlos píše:
Co to tak šoupnout do depozita, uklidit si někam do garážičky, a postupně kupit díly, postupně opravovat ... až by bylo, tak popř. vyvařit, lak a bylo by. Mít jen sezónní pojistku, a mít z té srdcovky jen auto na projížďky. :wink:

já bych to stejně neopravil a ty peníze do toho vrazit si prostě nemůžu dovolit :( prostě nenadělám nic


však pomaličku kupit, a tak, pokud je to auto ke kterému máš tak velký citový vztah. Ale je pravda že takhle dodělané auto bych asi "vyhodil" nebýt v něm něco velmi cenného. :wink:

_________________
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule
Škoda 105S -> 135S Konec již brzy
Škoda 105L Začátek snad již brzy


11.3.09, 23:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Tipl by jste někdo kolik by tak stála oprava? Jinak střechu jsem se pokoušel vymáčknout a nešlo to ani vší silou takže tam bud ted pěkný jezírko


11.3.09, 23:26
Profil
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9916
Příspěvek 
5000? to bych samozřejmě nechal opravit ale já osobně bych to tipnul tak 3x tolik :-(


11.3.09, 23:44
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3491
Bydliště: Kopřivnice > (okr. Novy Jicin > Kraj Moravskoslezký > CZ > Evropa > Planeta země >
Příspěvek 
zkus zitra sundat stresni tapec a omrknou vystuhy strechy... jak to tam vypada... nahod rezervu a umyj to a svihej do garaze nez vsechno odreny zacne reznout.. a sundej co pujde at jde videt jestli je jen strecha kriticka nebo i hnuta kastle


11.3.09, 23:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9916
Příspěvek 
trady píše:
zkus zitra sundat stresni tapec a omrknou vystuhy strechy... jak to tam vypada... nahod rezervu a umyj to a svihej do garaze nez vsechno odreny zacne reznout.. a sundej co pujde at jde videt jestli je jen strecha kriticka nebo i hnuta kastle

to si můžu jen nechat zajít chuť :( je na chalupě, jel jsme za dědou a okouknout to, už jsme zase doma, nemám absolutně čas :-( přes tejden práce, o víkendu tak 3 hodinky v sobotu a neděli tak aspon něco no, asi ho dám zatim do garáže a budu přemýšlet zda bude nějáká možnost záchrany jenže je to tak 1:100 jelikož prostě peníze momentálně musim směřovat jinam :(
kdybych neměl 120 tak to neřeším a nechal by se opravit, měl jsem v plánu si ho jednou nechat jako druhý auto pro radost s kompletní renovací ale už mi zbývá jenom 120L :roll: a to prostě není ono, je od někoho cizího, 105L je prostě dědy..to se nedá srovnávat


11.3.09, 23:51
Profil
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek 
to s tou gumou je možný. Stalo se mi to kdysi na rapidu skoro v 80. klika bylo, že na rovné široké silnici a vlečka mě podržela. Střechu bych nehrotil, uřízl a navařil novou v místě svárů z fabriky. Když sem naboural hnědáka tak sem ho chtěl opravit, ale byl tam problém se zvlněnou podlahou. Což tady asi nehrozí. Držím palce a dědovi co nejrychlejší uzdravení a vzpamatování se ze šoku.

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


12.3.09, 00:10
Profil ICQ
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9916
Příspěvek 
to jsou všechny dveře, kapota, přední čelo, střecha, blatníky... podvozek budu zkoušet o víkendu, podle mě by se to sotva vešlo do 8000 i bez laku těch dílů


12.3.09, 00:55
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 306 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 21  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz