Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 22:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Lu's Škoda 125L (r.v. 1989) 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4270
Bydliště: kousek od Tábora
Příspěvek 
Velice pěkná. Nemá chybu. Další pěkná šáde z našeho kraje 8)
I ty mlhovky tomu sluší. Vem si z toho příklad Šemíku :D
Budíky jsou hezší hranatý, ale až na posledních sériích. Např. na užovkách je to nevkus.

_________________
Škoda 120 L r.v. 1988 - 167 000 KM
Opel Vectra Sedan 1.6 16V r.v. 1996 - 268 000 KM
BMW E46 320D 110 kw touring r.v. 2002 - 266 000 KM


27.3.09, 12:27
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Tito budici sou naprd v jakymkoli aute :)

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


27.3.09, 12:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 5224
Bydliště: Veselí nad Lužnicí
Příspěvek 
Taky je nemám moc rád, ale jestli tam byly origo, nechal bych je...

_________________
Škoda 105L, r.v.1983
Peugeot 306 HDi Break


27.3.09, 12:56
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27
Bydliště: Kardašova Řečice
Příspěvek 
chemer píše:
Taková luxusní škodovka v Řečici? Tak tu bych chtěl někdy vidět 8)


Cas od casu s ni jezdim na benzinku pro benzin jak do auta tak do kanystru pro motorovku, pro lesni auto(traktůrek) bez papiru, do sekačky apod. Také jezdím (když manželka potřebuje někam jet druhým autem) do prace do Sobíka. Jezdím zadem (Dírná, Mezná, Chlebov) Nejsme přímo z Řečice :-) Ale už jsem s ní frčel do Kladna a vpohodě :-) Někdy do Hradce... :-)

_________________
Škoda 125L r.v. 06/1989


27.3.09, 14:27
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27
Bydliště: Kardašova Řečice
Příspěvek 
Matthes píše:
Dej plastovy podbehynebo shnijou blatniky za chvili :sick:

Jinak vuz pekny, ta nejlepci karoserie s nejlepci barvou 2040 :-P


Kde to seženu a kolik bajvoko stoji? V normalní mototechně nebo spíš v tunig shopu? Fakt se Ti ta barva líbí? Mě moc ne, ale vzhledem k tomu že je to prostě puvodí barevný provedení, tak jsem ji zachoval, víc se mi ale líbí spíš modrá, zelená... Ale lepší béžovka bez koroze než třeba zelenej vrak... :-)

_________________
Škoda 125L r.v. 06/1989


27.3.09, 14:30
Profil

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Trochu osobnější dotaz, kde ta škodovka v Plzni nejčastěji stávala? Já mám takový hodně mlhavý dojem že je mi trochu povědová, ale naprosto nevím odkud..

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


27.3.09, 14:31
Profil

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Ale jo, odstín 2040 je pěkný, moje Škodovka ho kdysi taky měla, až dojde na nový lak tak jí ho asi opět vrátím :)
Plastové podběhy normálně v mototechně, sada vyjde tak na 500CZK :)

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


27.3.09, 14:32
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27
Bydliště: Kardašova Řečice
Příspěvek 
Šemik píše:
MATTESS píše:
Šemik: 125ka měla hranatý budíky, ne? Alesopň co si pamatuju když vyjela.


To je taky kus od kusu, Matthesovo 125L/1989 měla kulaté s budíkem sdružených kontrolek a černě lakovanými rámečky.
Každopádně sdružené budíky s otáčkoměrem jsou ty nejhorší jaké jen existují, např. kontrolky za dne prakticky není možno vidět, osvětlení stupnic za tmy je taky mizerné... :roll: :sick:


Jo budíky jsou originalní, když nám ji tenkrát přivezli novou, pamatuju si že jsem na ty budíky zíral, pač jsem znal (od strejdů a dědečku co měli Škodárny) jen ty kulatý chromový... Mě nevaděj, zase jsou ty kontrolky aspoň veliký, kontrolka pásů, ruční brzdy, sytiče a předních mlhovek - ta jediná je zapojená jinak ty ostatní jsem v životě u žádný škodovky neviděl svítit :-) Uvítal bych spíš podsvětlený páčky topení apod. na středovém panelu, ale to bych chtěl moc... :-) (i když jsem to snad někde viděl jako upravu)

_________________
Škoda 125L r.v. 06/1989


27.3.09, 14:36
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27
Bydliště: Kardašova Řečice
Příspěvek 
Matthes píše:
Dej plastovy podbehynebo shnijou blatniky za chvili :sick:

Jinak vuz pekny, ta nejlepci karoserie s nejlepci barvou 2040 :-P


Jinak na ty karoserii se mi libi to ze je to proste bezovo cerny. Bezovej lak a vsechny doplnky cerny, jak stresni listy, tak podverovy, tak narazniky apod. Nelibej se mi skodovky co maj neco chromovyho a neco plastovyho cernyho, takovy paskvily. proste bud komplet chrom nebo takhle. :-)

_________________
Škoda 125L r.v. 06/1989


27.3.09, 14:39
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27
Bydliště: Kardašova Řečice
Příspěvek 
novomi píše:
Velice pěkná. Nemá chybu. Další pěkná šáde z našeho kraje 8)
I ty mlhovky tomu sluší. Vem si z toho příklad Šemíku :D
Budíky jsou hezší hranatý, ale až na posledních sériích. Např. na užovkách je to nevkus.


Jo díky, snažím se zachovat původní vzhled, žadný tuzing apod. Přidaný jsou tam mlhovky (originalní ani nevím jestli existujou a jak by vlastně měli vypadat, pak anténa radia a dovolil jsem si umístit takovej ten obyč teploměr z Baumaxu nad knoflík zapínání světel, ale to jde kdyžtak lehce odstranit (suchy zipy) :-)

_________________
Škoda 125L r.v. 06/1989


27.3.09, 14:43
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27
Bydliště: Kardašova Řečice
Příspěvek 
Petr105 píše:
Taky je nemám moc rád, ale jestli tam byly origo, nechal bych je...


jj, byly tam...

_________________
Škoda 125L r.v. 06/1989


27.3.09, 14:44
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27
Bydliště: Kardašova Řečice
Příspěvek 
Šemik píše:
Trochu osobnější dotaz, kde ta škodovka v Plzni nejčastěji stávala? Já mám takový hodně mlhavý dojem že je mi trochu povědová, ale naprosto nevím odkud..


Stavala na Doubravce ve Smrkový ul. (druhý panelak odshora od ZŠ) a garazovala v Bukovci v radovkach ;-)

_________________
Škoda 125L r.v. 06/1989


27.3.09, 14:46
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 5627
Bydliště: Plzeň
Příspěvek 
přední podběhy se mi doma válí bez využití......

_________________
člen Coupé clubu TW
fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/


27.3.09, 14:48
Profil

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Lu píše:
Stavala na Doubravce ve Smrkový ul. (druhý panelak odshora od ZŠ) a garazovala v Bukovci v radovkach ;-)


Tak to asi nebyl dojem, matka měla kdysi zubní ordinaci v tom lékařském domě na Doubravce (křižovatka Mohylová x Masarykova) takže jsem jí jako malý občas zřejmě viděl :)

Co se těch kontrolek týče, tak ten sytič, pásy a ručku měly zapojeny jen exportní verze na západ, a to ještě ne vždy

Osvětlení středového panelu je naprosto primitivní věc - vyndá se panel ven a na držák palubky co je za ním se přidělá boční blikač z blatníku. Je to velice decentní světlo, které ale osvětlí štěrbiny páček topení. Dokud jsem měl L palubku tak jsem to měl

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


27.3.09, 14:55
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27
Bydliště: Kardašova Řečice
Příspěvek 
Šemik píše:
Lu píše:
Stavala na Doubravce ve Smrkový ul. (druhý panelak odshora od ZŠ) a garazovala v Bukovci v radovkach ;-)


Tak to asi nebyl dojem, matka měla kdysi zubní ordinaci v tom lékařském domě na Doubravce (křižovatka Mohylová x Masarykova) takže jsem jí jako malý občas zřejmě viděl :)

Co se těch kontrolek týče, tak ten sytič, pásy a ručku měly zapojeny jen exportní verze na západ, a to ještě ne vždy

Osvětlení středového panelu je naprosto primitivní věc - vyndá se panel ven a na držák palubky co je za ním se přidělá boční blikač z blatníku. Je to velice decentní světlo, které ale osvětlí štěrbiny páček topení. Dokud jsem měl L palubku tak jsem to měl


Jo myslíš 4. polikliniku, vedle bývala VB... :-) No bylel jsem tam nejakych 26 let... :-) vssechno uz je jinak...

_________________
Škoda 125L r.v. 06/1989


27.3.09, 15:00
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz