Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
| Autor |
Zpráva |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
MATTESS píše: takže 3x děkuju  Tuner#2: že jsi tam měl původně 2x? NJ ale hned jak jsem to uložil jsem si vzpoměl ještě na Tvou pomoc. 
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 12.4.09, 22:54 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
juuu, to potěší 
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 12.4.09, 22:55 |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
MATTESS píše: juuu, to potěší  Tak víš jak jsem na tom s pamětí 
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 12.4.09, 23:00 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
vím 
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 12.4.09, 23:01 |
|
 |
|
Nepér
Registrován: 2.2.06, 23:27 Příspěvky: 7662 Bydliště: Praha východ
|
Máš nějak vyřešený osvětlení toho tachometru z kola?
_________________ "Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"
|
| 13.4.09, 02:03 |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
Nepér píše: Máš nějak vyřešený osvětlení toho tachometru z kola? Ne
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 13.4.09, 21:15 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
Nepér píše: Máš nějak vyřešený osvětlení toho tachometru z kola?
tim že jezdí ve dne když je vidět 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 13.4.09, 21:17 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
mě by tam ten tachometr stejně chyběl, už jen ze zvyku, i přes to že je nepřesnej a je tam ten druhej z kola
|
| 13.4.09, 22:14 |
|
 |
|
TUNER.
Registrován: 10.1.09, 00:07 Příspěvky: 56 Bydliště: Plzeň
|
Stejnak to měl pan inženýr špatně rozvržený a muselo se to doupravovat.....tak mu ani neděkuj....
Tímto mu také ještě jednou děkuji za pomoc s něčím,on už bude vědět...
Ale teď neni kdo mi to "zabalí" naživo.... 
_________________ Můj mazel je Škoda 130 - 1,8T ..... ostatní je druhořadý
|
| 14.4.09, 14:11 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
TUNER.: pan inženýr to udělal dle přání zákazníka - náš zákazník, náš pán. Kdyby chtěl navrhnout ho**o, tak je to jeho přání
Udělat to naživo, na to už on není 
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 14.4.09, 15:16 |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
Tak jsem nastříkal svody a schválně kdo uhodne na co je ta bandaska

_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 17.4.09, 10:49 |
|
 |
|
Viky
Pan Kapitán
Registrován: 10.1.06, 13:49 Příspěvky: 12166 Bydliště: Tynec n.L.
|
Ta bandaska je na ostrikovac.  Ale v tomhle pripade asi na vstrikovani vody ne? Nebo... ostrikovac zadnich svetel co? 
_________________ Forman 1994 Million Edition "Frankie" Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R Škoda 742 Forever Team - 
Cvokárium: Youtube Instagram
|
| 17.4.09, 12:16 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
to by mi zajímalo, co s ní budeš dělat v motoru, jak jsi naznačil na virtu?
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 17.4.09, 12:21 |
|
 |
|
Nepér
Registrován: 2.2.06, 23:27 Příspěvky: 7662 Bydliště: Praha východ
|
Nebo to bude na humáč, co jde z odvětrání motoru...
_________________ "Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"
|
| 17.4.09, 12:23 |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
Nepér píše: Nebo to bude na humáč, co jde z odvětrání motoru... Bingo 
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 17.4.09, 12:24 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|