Tuner#2 - Škoda 105 - 136L
| Autor |
Zpráva |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
Kachnis: dovolím si zahrát na tiskového mluvčího - galvinol (základ na lehké kovy) a alkyton (má to tuším i v popisu)
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 29.4.09, 11:20 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kachnis
Moderátor
Registrován: 8.6.06, 11:31 Příspěvky: 10612 Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
|
MATTESS píše: Kachnis: dovolím si zahrát na tiskového mluvčího - galvinol (základ na lehké kovy) a alkyton (má to tuším i v popisu)
dekuji  a postup upravy znas? jestli se to da delat i na aute?
_________________ 742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru Kdyz do sveta,tak s litinou.. http://kachnis.techsajt.cz
|
| 29.4.09, 11:25 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
motor byl venku, když to dělal. Postup je normální - očistit, odmastit, galvinol, alkyton
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 29.4.09, 11:30 |
|
 |
|
Jim
VYKOŘISŤOVATEL
Registrován: 22.11.08, 21:42 Příspěvky: 4161 Bydliště: Štatl
|
mno a co propustnot tepla?
_________________ 130 RAPID 85' Veverka Pojištění od Allianz, AXA ČPP, ČSOB TRIGLAV, UNIQA; oleje CASTROL, GULF, SHELL, TOTAL, provozní kapaliny, Vify a jiné
http://www.japl.cz - služby od JIMa
|
| 29.4.09, 11:33 |
|
 |
|
Kachnis
Moderátor
Registrován: 8.6.06, 11:31 Příspěvky: 10612 Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
|
no myslim, ze dulezity je to spis u hlavy, protoze teplo leze nahoru a hlava je nachylnejsi, navic kdyz se podivas pod kapotu nejakymu neclenovi tw, zjistis ze ten motor taky funguje,prestoze ma na sobe 1cm vrstvu oleje smichanyho s prachem..
Mattes- diky 
_________________ 742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru Kdyz do sveta,tak s litinou.. http://kachnis.techsajt.cz
|
| 29.4.09, 11:36 |
|
 |
|
Jim
VYKOŘISŤOVATEL
Registrován: 22.11.08, 21:42 Příspěvky: 4161 Bydliště: Štatl
|
lepší 2x zeptat jak 1xpo...,:wink: ale tak nějak jsem si to myslel doufám, že moje fotky budou jednou podobné 
_________________ 130 RAPID 85' Veverka Pojištění od Allianz, AXA ČPP, ČSOB TRIGLAV, UNIQA; oleje CASTROL, GULF, SHELL, TOTAL, provozní kapaliny, Vify a jiné
http://www.japl.cz - služby od JIMa
|
| 29.4.09, 11:38 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
Kachnis: nemáš zač. V jeho případě se ani čistit moc nemuselo, motor byl skoro nový
_________________ člen Coupé clubu TW fotky https://mattess00.rajce.idnes.cz/
|
| 29.4.09, 12:02 |
|
 |
|
bitmap
Registrován: 4.5.08, 00:11 Příspěvky: 658
|
Ta nadrzka uplne kazi celej ten motorovej prostor, obzvlaste ted, kdy jsou uz tak pekne nastrikany i svody.
Bud bych tam dal malej OCT z nejakyho "dospelyho" auta jako mel na aute Dedla, nebo tu hadici jen prichytil o celo a nechal viset pod autem, tak to mam ja 
_________________ Škoda Favorit Felicia Fabia Octavia Golf Mondeo Clio - kočkopes.
Whoever lays hands upon me to govern me, is an usurper, a tyrant and I declare him my enemy!
|
| 29.4.09, 13:29 |
|
 |
|
Kachnis
Moderátor
Registrován: 8.6.06, 11:31 Příspěvky: 10612 Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
|
bitmap píše: Ta nadrzka uplne kazi celej ten motorovej prostor, obzvlaste ted, kdy jsou uz tak pekne nastrikany i svody. Bud bych tam dal malej OCT z nejakyho "dospelyho" auta jako mel na aute Dedla, nebo tu hadici jen prichytil o celo a nechal viset pod autem, tak to mam ja 
to bych zase nedelal, kolikrat z te hadice i neco ukapne,protoze to tam bud zkondenzuje nebo proste naprska a nevim jak ostatni,ale ja se stydim za kazdou kapku pod autem  proto se snazim je nedelat..
_________________ 742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru Kdyz do sveta,tak s litinou.. http://kachnis.techsajt.cz
|
| 29.4.09, 13:34 |
|
 |
|
bitmap
Registrován: 4.5.08, 00:11 Příspěvky: 658
|
Za tu dobu co to mam jsem nikde zadnou kapku neudelal a to parkuju pred garazi porad na stejnym miste, kde je uplne nova dlazba.
Mam motor sice novej, ale verim tomu, ze zrovna T#2 nema nejakou usmolenou olejnicku bez tlaku, ktera by pod sebou udelala pres noc louzicku z hadice odvetrani 
_________________ Škoda Favorit Felicia Fabia Octavia Golf Mondeo Clio - kočkopes.
Whoever lays hands upon me to govern me, is an usurper, a tyrant and I declare him my enemy!
|
| 29.4.09, 13:37 |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
Kachnis: Jako MATTESS jen bych dodal, že to není stříkané, ale natírané. Alykyton se skvěle rozlejvá, takže to vypadá jak nastříkaný.
bitmap: Mě se ta nádobka líbí a dle mě to vzhled motoru vůbec nekazí. Ono to při prvním příchodu k auto a kouknutí na motor není vůbec přes čelo vidět.
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 29.4.09, 20:15 |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
Tak takhle to nějak teď vypadá, ještě bez muziky, takže to bude níž.
a tady je olejový filtr MANN o kterém tu byla nedávno řeč Made in Germany za 63,-

_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 1.5.09, 21:59 |
|
 |
|
Martin 007
Dezertér
Registrován: 19.11.06, 17:11 Příspěvky: 12402 Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
|
Díky za fotečku filtru...aspoň vím co z nich mám vymlátit.
_________________ Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš. Zakládající člen Coupé clubu TW Škoda 743 Forever Team Člen klubu ostrých motorů TW
|
| 2.5.09, 15:31 |
|
 |
|
Tuner#2
Registrován: 30.1.08, 15:01 Příspěvky: 2753 Bydliště: Rokycansko
|
Martin 007: Není za co. Sjezdil jsem celou Plzeň než jsem koupil, ale teď už vím kde je speciálka a mají tam jen filtry od MANNu a navíc ta cena - byl jsem mile překvapen.
_________________ https://www.facebook.com/Tuner2carphotos https://www.instagram.com/tuner2carphotos/
|
| 3.5.09, 20:25 |
|
 |
|
Martin 007
Dezertér
Registrován: 19.11.06, 17:11 Příspěvky: 12402 Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
|
Cena bombová. 
_________________ Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš. Zakládající člen Coupé clubu TW Škoda 743 Forever Team Člen klubu ostrých motorů TW
|
| 3.5.09, 20:26 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|