Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.9.24, 05:30



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 Výfuk na Felicii 1,9D 

Koupit poslední díl výfuku originál, nebo ne???
ano 67%  67%  [ 8 ]
ne 33%  33%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 12

 Výfuk na Felicii 1,9D 
Autor Zpráva

Příspěvky: 3
Příspěvek Výfuk na Felicii 1,9D
zdravím,

prosím o radu, musim vyměnit vejfuk u mý Felicie Diesel (r.v.96) a vzhledem k tomu že sem chudej student, tak shánim nějakej levnej, leč kvalitní poslední díl, páč za originál určitě budou chtít ranec, ale bratr někde prej splašil (řek bych zřejmě nějakej pochybnej) za 700........tak se chci zeptat jak to je s kvalitou těch z druhovýroby, jestli je ta cena odhadem úměrná výdrži, nebo jakej by jste mi doporučili, popřípadě zkušenosti s montáží a výdrží těch posledních dílů...........btw málem bych zapoměl....ještě jednu otázku: silentbloky originály, nebo se daj sehnat kvalitní neoriginální a hlavně levnější???...

Všem předem moc díky za odpověď


3.1.07, 00:38
Profil
Pspvek Reklama

   
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 10552
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek Re: Výfuk na Felicii 1,9D
ja kdyz sem kupoval ty silentbloky na feldu, tak mi nebidli jen jedny, bylo v poradny mototechne tak predpokladam originaly...a jinak u 120ky se druhovyroba od vyfuku auto Sona lisi tloustkou plechu, u filcky vim, ze u druhovyroby nemusi sedet presne zaveseni vejfuku...pokud nemas doma nejaky lepsi naradi, cas ani chut pripadne neco opravocat, kup original, necim ho natri a mas klid..

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


3.1.07, 00:50
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Výfuk na Felicii 1,9D
kachnis píše:
ja kdyz sem kupoval ty silentbloky na feldu, tak mi nebidli jen jedny, bylo v poradny mototechne tak predpokladam originaly...a jinak u 120ky se druhovyroba od vyfuku auto Sona lisi tloustkou plechu, u filcky vim, ze u druhovyroby nemusi sedet presne zaveseni vejfuku...pokud nemas doma nejaky lepsi naradi, cas ani chut pripadne neco opravocat, kup original, necim ho natri a mas klid..


díky za názor........opravdu nemám vybavení na případné úpravy (bohužel)


3.1.07, 01:04
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 709
Bydliště: Milovice
Příspěvek Re: Výfuk na Felicii 1,9D
heizer píše:
kachnis píše:
ja kdyz sem kupoval ty silentbloky na feldu, tak mi nebidli jen jedny, bylo v poradny mototechne tak predpokladam originaly...a jinak u 120ky se druhovyroba od vyfuku auto Sona lisi tloustkou plechu, u filcky vim, ze u druhovyroby nemusi sedet presne zaveseni vejfuku...pokud nemas doma nejaky lepsi naradi, cas ani chut pripadne neco opravocat, kup original, necim ho natri a mas klid..


díky za názor........opravdu nemám vybavení na případné úpravy (bohužel)



Já mám možnost z firmy BOSAL sehnat výfuky za cenu výrobní....takže výfuk na fávo,feldu(je jedno jaký typ či druh) mám za 350 kč....to stím že nemusí sedět zavěšení výfuku je třeba pravda,ale ještě sem se stím nesetkal co sem měnil....jinak silentbloky bych asi koupil druhovýrobu..... :roll:


3.1.07, 11:29
Profil ICQ
von GLEXR
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1246
Bydliště: Písek, v Plzni bylo krásně
Příspěvek 
Otec kupoval v létě výfuk na krátkou Felcku a originál i s montáží stál něco málo přes 900. Takže bych určitě nekupoval nějakej plagiát za 700... když už, tak levnější, jinak bych šel do origo dílu.

_________________
1) Fiat Doblo 263 Maxi Combi 1,6 JTD
2) Sarah - Škoda 105 S
3) Fiat Ducato 2,0 JTD - Arbeitwerk

Škoda 742 Forever Team


3.1.07, 12:50
Profil ICQ
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Kdyz koupis smejd, budes ho muset za chvili znova menit. Kdyz koupis drasi origo tak vydrzi dele. Tata rika: "Nejsem tak bohatej, abych si moch kupovat levny veci" :)

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


3.1.07, 16:30
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
tam prdni třeba z fáčka nic nepoznáš jede to stejně miloš


3.1.07, 19:39
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 554
Bydliště: Smiřice
Příspěvek 
Je mnoho vyrobcu co vyrábějí výfuky záleží od koho a jek kvalitní já kupuoval od Karzitu je to náš výrobek a pozinkovanej a stál kolem 700 je posuzován jako originál je to zajímaví. Mam ho tam už 1 rok a je pořád jak novej ale na 1,3. Hlavně bacha na polské výfuky ty jsou tak na 1 až 2 roky.

_________________
Škoda fabia combi 1.2 TSI 63kw 1.10.2010
http://voltys.rajce.idnes.cz/Fabia/


3.1.07, 22:22
Profil Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 3
Příspěvek 
Díky moc všem za rady............už tam je novej od Karzit-u :)


7.1.07, 18:32
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz