Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 16:28



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 146 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další
 Hoky - Mimi ;)) Š. Octavia Ambiente 1.9 TDi, 81 kW 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 54
Bydliště: Kyjov
Příspěvek 
chemer píše:
Pěkná :) , kolik stála?


Kurňa, to sem se ani napsat právě nechtěla!! :D Když to sem napíšu, tak mě polovina z vás ukamenuje, druhá se vysměje a třetí si bude klepat na čelo :D Kolik byste tipli?? ;-)


3.5.09, 12:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek Re: Hoky - Mimi ;)) Š. Octavia Ambiente 1.9 TDi, 81 kW
Weris píše:
Josef.Radocha píše:
Weris píše:
Už TEĎ mi přijde jako malý :-D Jako ten výkon ;-) Není to nezvyk... TDi by mělo chytnout i za studena po žhavení hned, ne? A ne kašlat a chrchlat a chytnout pořádně někdy až napotřetí.
Definuj malý :D :D :D :D Jinak jak píšeš to má startovat hned. Mrknul bych ještě na vstřikování :wink:


To se těžce definuje, ale řekla bych to jinak - prostě už jsem si na to auto zvykla a prostě mi to nepříjde. Spíš bych aj řekla, že to bývávalo lepší :( Opravdu JEN doufám, že se mi to jen zdá (další závada by mě přivedla asi do cvokárny), nebo je to tím, že sem si zvykla a přijde mi ten výkon prostě "normální" :-)
to spíš... tátak když si koupil C4coupe 1,6i tak si chrochtal se svejma 110koněma a teď slintá po 2,0i ideálně by prej mohla bejt 2,2i by Löebl s robotizovanou převodovkou. :D :D :D

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


3.5.09, 12:43
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 54
Bydliště: Kyjov
Příspěvek 
Josef.Radocha píše:
Weris píše:
Ty, na tom řízení bylo cítit hodně to servo, teda aspoň myslím, že to bylo servo - jako že vytíkal ten olej. Teda aspoň já to svedla na servo ;-) A kolem Kyjova silnice zas tak supr nejsou - zkus projet Svatobořicama a Mistřínem ;-) No i když teď už je to tam daleko lepší, ale když jsem jela cca před měsícem do Znojma, tak sem jen zatínala zuby ;-) Protože vyhnout se obrovské díře by znamenalo najet do meze do prava nebo sjet půlmetrový seskok do druhýho pruhu ;-)

Jj, bowling samozřejmě že znám :-) V Kyjově bych měla znát víceméně vše ;-) Ale na bowlu sem nebyla ani nepamatuju, je to tak moc zakůřený, i když to je skoro všude, to si nevyberu.
Tak samozřejmě, že tam je to místama nic moc, ale tady po zimě a řetězech jsou díry, že to rve kola i s rameny. Jinak uplně miluji sprintovat nahoru na Strážovice (teda pokud není předemnou kamion).
To načudění je tam fakt síla, ale pivko dobrý a obsluhu znám líp než keru koly jinou :lol: :lol: :lol:




Takže můžeš z léta znát černovlasou Nelu, ne? ;-) A do Strážovic už moc nejezdím, když jedu do Brna, tak jedu radši Sobůlkama a Věteřovem. Už se mi to osvědčilo :-) Zaprvé tam kamion nepotkám (na Stražovjáku to bylo co chvíla a zkazilo mi to požitek :( ) a za druhé ani policajty :-) Teda ještě sem je tam nepotkala. Taky mě baví jet v tom lesíku mezi dědinama, jsou tam parádní zatáčky a myslím, že mi to baví víc jak dát tomu do kopca ;-) Onehdá jsem se byla vyřádit na starým letišti až v Bánově ;-)


3.5.09, 12:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9916
Příspěvek 
No mě to právě zajímá... ted něják nesleduju ceny aut, o něčem už taky začínám uvažovat, tak bych chtěl vědět na kolik přijde takvá octavia :-)
Myslim že tady s cenou být tajemná nemusíš :D ale jak chceš no :-)


3.5.09, 12:44
Profil
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek 
110 000,- - 150 000,-

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


3.5.09, 12:44
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 54
Bydliště: Kyjov
Příspěvek Re: Hoky - Mimi ;)) Š. Octavia Ambiente 1.9 TDi, 81 kW
Josef.Radocha píše:
Weris píše:
Josef.Radocha píše:
Weris píše:
Už TEĎ mi přijde jako malý :-D Jako ten výkon ;-) Není to nezvyk... TDi by mělo chytnout i za studena po žhavení hned, ne? A ne kašlat a chrchlat a chytnout pořádně někdy až napotřetí.
Definuj malý :D :D :D :D Jinak jak píšeš to má startovat hned. Mrknul bych ještě na vstřikování :wink:


To se těžce definuje, ale řekla bych to jinak - prostě už jsem si na to auto zvykla a prostě mi to nepříjde. Spíš bych aj řekla, že to bývávalo lepší :( Opravdu JEN doufám, že se mi to jen zdá (další závada by mě přivedla asi do cvokárny), nebo je to tím, že sem si zvykla a přijde mi ten výkon prostě "normální" :-)
to spíš... tátak když si koupil C4coupe 1,6i tak si chrochtal se svejma 110koněma a teď slintá po 2,0i ideálně by prej mohla bejt 2,2i by Löebl s robotizovanou převodovkou. :D :D :D



Já vím, já vím :-) Je to těžký, většinou je to tak, že kdo má moc, chce ještě víc a tak :-) Za chvílu se budu vozit ve starším 180ti koňovém Mercedesu, tak uvidím co to se mnou udělá :-D No vlastně zas tak za chvílu ne, tak za 2 roky :-D :-D


3.5.09, 12:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 54
Bydliště: Kyjov
Příspěvek 
Josef.Radocha píše:
110 000,- - 150 000,-


A sakra :-O To jako fakt??? Š. Octavia Ambiente, říjen 2003, 1.9 TDi, 81 kW, nalétané 86 tis. km... Hm?


3.5.09, 12:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek 
jasný.. chápu... se někdy přijed podívat sem, ti ukážem s Vítkem kde se tomu dá naložit v lese - zátáčkách a dokonce i slušnej kopec... tam mi poprvé natrhl zadek a Vít a jeho bílá raketa a Nelu fakt neznám. Už sem tam hafo dlouho nebyl, ale řekněme, že znám i ve Strážovicích hospodu naproti kapličce. Mají dokonce stejného majitele. :D :D :D

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


3.5.09, 12:47
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 54
Bydliště: Kyjov
Příspěvek 
chemer píše:
No mě to právě zajímá... ted něják nesleduju ceny aut, o něčem už taky začínám uvažovat, tak bych chtěl vědět na kolik přijde takvá octavia :-)
Myslim že tady s cenou být tajemná nemusíš :D ale jak chceš no :-)



Tajemná nebudu, jen se psychicky připravuju na ten výsměch a úžasy :-D Počkám ještě jak se bude tipovat ;-)


3.5.09, 12:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 54
Bydliště: Kyjov
Příspěvek 
Josef.Radocha píše:
jasný.. chápu... se někdy přijed podívat sem, ti ukážem s Vítkem kde se tomu dá naložit v lese - zátáčkách a dokonce i slušnej kopec... tam mi poprvé natrhl zadek a Vít a jeho bílá raketa a Nelu fakt neznám. Už sem tam hafo dlouho nebyl, ale řekněme, že znám i ve Strážovicích hospodu naproti kapličce. Mají dokonce stejného majitele. :D :D :D


No Nela tam dělala loni nebo předloni v létě. A kde že to je??


3.5.09, 12:48
Profil Zobrazit autorovy stránky
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek 
Weris píše:
Josef.Radocha píše:
110 000,- - 150 000,-


A sakra :-O To jako fakt??? Š. Octavia Ambiente, říjen 2003, 1.9 TDi, 81 kW, nalétané 86 tis. km... Hm?
Nevim typuju je to dost individuální, ale podle toho co sem viděl na blogu nevypadá tak zle :D :D

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


3.5.09, 12:49
Profil ICQ
Moderátor
Uživatelský avatar

Příspěvky: 9916
Příspěvek 
Josef.Radocha píše:
110 000,- - 150 000,-

Já bych teda vzhledem k rv. a kilometrům tipoval tak 200 000,- ale fakt střílím od pasu....


3.5.09, 12:49
Profil
Dezertér 2
Uživatelský avatar

Příspěvky: 8497
Bydliště: Kvasiny - jak už bylo řečeno domov těch nej Škodovek
Příspěvek 
Weris píše:
Josef.Radocha píše:
jasný.. chápu... se někdy přijed podívat sem, ti ukážem s Vítkem kde se tomu dá naložit v lese - zátáčkách a dokonce i slušnej kopec... tam mi poprvé natrhl zadek a Vít a jeho bílá raketa a Nelu fakt neznám. Už sem tam hafo dlouho nebyl, ale řekněme, že znám i ve Strážovicích hospodu naproti kapličce. Mají dokonce stejného majitele. :D :D :D


No Nela tam dělala loni nebo předloni v létě. A kde že to je??
Z obce Skuhrov nad Bělou do Deštného v Orlických horách 7km ostrých nepřehledných zatáček o různém stupni obtížnosti... do ví ten ví :lol: :lol: :lol: :lol: To ani tak nevim se zeptám třeba mi ji ukážou :D :D :D

_________________
V životě je nejhorší srážka s BLBCEM!!

RAPID 130 POWER FOREVER!!!

Vehiklů mám docela dost a ještě víc jsem jich vlastnil.

Karoserie COUPE je mým osudem!


3.5.09, 12:50
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 54
Bydliště: Kyjov
Příspěvek 
chemer píše:
Josef.Radocha píše:
110 000,- - 150 000,-

Já bych teda vzhledem k rv. a kilometrům tipoval tak 200 000,- ale fakt střílím od pasu....


Řekla bych, že střílíš nejlíp :-D Tak a teď do mě! :-P

Ale tys to beztak napsal naschvál, abys mě donutil to napsat, co ;-))


3.5.09, 12:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 54
Bydliště: Kyjov
Příspěvek 
Josef.Radocha píše:
Weris píše:
Josef.Radocha píše:
jasný.. chápu... se někdy přijed podívat sem, ti ukážem s Vítkem kde se tomu dá naložit v lese - zátáčkách a dokonce i slušnej kopec... tam mi poprvé natrhl zadek a Vít a jeho bílá raketa a Nelu fakt neznám. Už sem tam hafo dlouho nebyl, ale řekněme, že znám i ve Strážovicích hospodu naproti kapličce. Mají dokonce stejného majitele. :D :D :D


No Nela tam dělala loni nebo předloni v létě. A kde že to je??
Z obce Skuhrov nad Bělou do Deštného v Orlických horách 7km ostrých nepřehledných zatáček o různém stupni obtížnosti... do ví ten ví :lol: :lol: :lol: :lol: To ani tak nevim se zeptám třeba mi ji ukážou :D :D :D


Ja sakra! :-P Tak tam se jen tak neukážu asi ;-) No ona tam dělala fakt jen v létě, takže to už ti ji těžko ukážou :-))


3.5.09, 12:52
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 146 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz