Chemer - Škoda 120L Vořech
| Autor |
Zpráva |
|
Petr105
Registrován: 26.3.08, 11:26 Příspěvky: 5224 Bydliště: Veselí nad Lužnicí
|
Nic za to nedáš a budeš mít jistotu...
_________________ Škoda 105L, r.v.1983 Peugeot 306 HDi Break
|
| 30.4.09, 08:27 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Nahodil jsem jednodílnou masku:
a zjistil jsem, že se mi líbí jen na fotkách.
Takže až mě zase přejde období lenosti, tak tam vrátim tu původní :7,

|
| 2.5.09, 14:03 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Přesně tak, dvoudílná je nejlepší 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 2.5.09, 14:06 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Se nám to o víkendu sešlo:
šedá: Bratranec/strejda
modrá: Kámoš z chalupy

|
| 4.5.09, 16:50 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
3x 120L
Ta modrá má pěkné číslo 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 4.5.09, 16:51 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
No vidíš, toho jssem si za 3 roky ani něják nevšiml 
|
| 4.5.09, 16:57 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
A vrátíš tu dvoudílnou masku? Dle mého Vořechovi daleko více sluší 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 4.5.09, 16:59 |
|
 |
|
hans
von GLEXR
Registrován: 10.1.06, 20:49 Příspěvky: 1246 Bydliště: Písek, v Plzni bylo krásně
|
No já nevím, ale mně se pořád víc líbí ta jednodílná maska. Působí víc moderně a celkově mi na tom předku auta líp sedí.
Ale vkus má každý jiný... Jak to není Šporcl Style Tuzing, je to OK.
_________________ 1) Fiat Doblo 263 Maxi Combi 1,6 JTD 2) Sarah - Škoda 105 S 3) Fiat Ducato 2,0 JTD - Arbeitwerk
Škoda 742 Forever Team
|
| 4.5.09, 17:02 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Mě právě taky přijde taková daleko modernější.
Na každý fotce se mi líbí víc než dvoudílná, jenže jak jsem to dal na auto, tak na vlastní oči při pohledu kdy stojim kousek u auta na mě zase působí hrozně levně, tak jakoby z nekvalitního plastu. Jak mám haupnu nějákou zvedlejší tak tam je mezírka a ani jak je vidět dost na chladič se mi nelíbí.
Ale asi jí tam ještě nějákou dobu nechám.
U těchhle věcí potřebuju víc času a třeba tomu přijud na chuť.
|
| 4.5.09, 17:08 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Říkal jsem si, jestli s tím jít rovnou do plniče, ale zkusim to tady:
Ohledně výměny 4q za 5q převodovku, mi bylo řečeno to, že budu potřebovat kromě převodovky, táhla a kulisi ještě jiný trubky na vodu?
Nevíte o co jde?
Připomínám že auto je rv. 87, vypouštěcí šrouby na trubkách jsou ještě před krycím plechem nádrže.
|
| 8.5.09, 15:29 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
to jenom u starších 87 už má přípravu pro 5q 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 8.5.09, 15:31 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Měla by mít.. ale všichni víme jak to soudruzi montovali.
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 8.5.09, 15:32 |
|
 |
|
HolderNody
Registrován: 7.1.09, 19:26 Příspěvky: 37
|
 malej dotaz
Znas to trochu v Sobeslavi v patek jsem zahledl krasnyho rapida stal u penny marketu tmava hneda docela zachovalej .A blondatou buchtu jak jela s modrou 148 s hlinou
|
| 10.5.09, 15:02 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Jo tak dá se říct že znám, ale většnou jen projíždim. Nic tam nenavštěvuju, občas mototechna nebo někam na jídlo a tak...
|
| 10.5.09, 15:09 |
|
 |
|
chemer
Moderátor
Registrován: 18.11.08, 22:10 Příspěvky: 9916
|
Matka dnes něco vyštrachala na půdě
Předpokládám že rozvody jsou na 742 když jsou rv. 93 ale jestli je na ní i 190 nebo 180 lamela si už nepamatuju
|
| 10.5.09, 16:01 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|